Amrabat’tan Büyük Fedakarlık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat’tan Büyük Fedakarlık

Cevap: Amrabat’tan Büyük Fedakarlık

Bence yakisti takima ve daha cok yakisacak ve bizde basarilariyla birlikte daha da cok sevecegiz kendisini. Oyun stilimize uyuyor, o yönden bir problem olacagini sanmiyorum, cok cabuk adapte olacagini umuyorum.

meloyu bende seviyorum ama biraz da şundan kaynaklanıyor sanırım senelerdir hasrettik böyle hırsıyla oynayan oyuncuya ardası,kewelli,barosu derken unuttuk gerçek Galatasaray ruhunu melo da bu sene cazip geldi ben alınmasından taraftarım ama en fazla 5 milyon euro eder amrabata verilen 8 milyon yetenekli ve daha genç bir oyuncuya verilmiştir unutmayalım bu takımdaki yektayı da kimsenin konuşmamasına üzülüyorum en az Haldun reis kadar içimizden biri yekta melo kadar savaşmayacağını kim söyleyebilir 4-4-2 ise eğer ön libero değil 2 yönlü orta sahaysa eğer yekta da melonun işini gayet iyi yapar

ben hala su psv ödenecek paraya takildim, adam lar satisdan 20% pay alacak kayseriden. bizim kazadan neden ciksin extra bir para? yok hurma onu da ödeyin dedise bilmem.

ben hala su psv ödenecek paraya takildim, adam lar satisdan 20% pay alacak kayseriden. bizim kazadan neden ciksin extra bir para? yok hurma onu da ödeyin dedise bilmem.

O bizi ilgilendirmez. Biz Amrabat'i 8.5 milyon Euro'ya mi aldik mesela, onun %25'ini yani 2.125 milyon Euro'sunu Kayserispor kulubu PSV'ye odemekle yukumludur.

Demişler ki Amrabat bencil.Kanat oyuncusu dediğin adam eksiltmeden ne yapabilir ? Barış Özbek gibi dümdüz auta mı koşacak ? Hayır anlamadığım bencil adam o kadar assist nası yapıyor.Kaleye şut çektide arkadaşlarına çarpıp mı girdi goller ?

8 milyon vs çok denmiş.Mehmet Topuz 10 ediyosa Amrabata 15 versinler.Açık net.Adama izlemedinizmi anlamıyorum ki.Nedir yani adam Kayseride oynadı diye kötü mü olacak.Emenike de Karabükte neler yapmıstı.Hemde 2. ligden gelerek.Her şey olabilir futbol bu.İsterse Amrabat bu fedakarlığı yapmasın ben bu adamın oynayacağına inanıyorum

He bide son olarak devre arasında Galatasaray Amrabatı almayınca adam napıcaktı.Yok ben illa orda oynayacam deyip paf takımdamı takılacaktı.Mecbur kusra bakmayın dedi.

Öyle bişey yok. 8.5e alırsak 2 milyonunu PSV alacak, 10 milyona alırsak 2.5 milyonunu PSV alacak. Yani biz Kayseri'ye ödeme yapacağız, Kayseri PSV'ye.

Çok uzatılacak bir konu değildi ben akşamüstü bıraktığımda ama birileri sayesinde bayağı uzamış durmuş.

Pop art akımının yaratıcısı Andy Warhol, gün gelecek insanlar 15 dakika dahi olsa şöhreti tadacak demiştir. Bunu beklenilenden aykırı davranarak yaparak da şöhreti tadan olacak; yani örnek olarak soyunuk duran giyinecek bir anda gündemi meşgul edecek ya da giyinik duran soyunacak gibi. Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek arkadaşımız şöhreti tattı ve hafızalarınıza bir müddet kazındı.

Şunu unutmamak lazım ki gelen oyuncuyu sen beğenmeyebilirsin Ahmet beğenir Mehmet beğenir,burada bir sıkıntı yok, kişi göstereceği performansla soru işaretlerini siler nasıl olsa ama her ne olursa olsun kulüp ne küçük düşürülür ne de kulübü küçük düşürecek imalarda bulunulur; bu kulüp ne kısıtlı kadrolarla ne başarılar elde etti; başarısının sırrı ne idi o zaman; formasına duyduğu sevgi.

İnsanların hoşgörülü olması gereken bu zor zamanlarda kişilerin kulübü küçük düşürücü boyutlarda mesaj atması hiç de hoşuma gitmiyor,öyle düşünenler taraftarlık yapmasın zaten,kulübü gönülden destekleyenler bize yeter.

Hiç kimse kusura bakmasın 2 aydır transfer olucak diye çile çektiren ve galatasaraylıyım diye dolaşan arkadaşlardan daha galatasaraylı!!:007:

Adamdaki hırsına hayran oldum, adam çıta koymuş kendine gözü yükseklerde. Bizde de durmayabilir gidebilir daha göz önünde olan bir kulübe, hiç sorun değil. Bu hırsla hem kendi kazanır hem biz. Sonuçta millet M.United'ı bile beğenmeyip başka kulübe gidebiliyor...

Adam her şeyi yaptı bize gelmek için, kredisi bende arttı. İnş. Hırsını sahada da gösterir başarılı olur bizde de.

senelerdir ilk defa bize gelmek için bu kadar takla atan bir oyuncu gördüm amrabat bize bence çok büyük katkı sağlıyacak parasıyla ilgili eleştirileri hepimize yutturucak.. :)

daha gelmeden reyizlik mertebesine ulastin olm

ntvspora'a telefonla baglandigindan beri cok istiyodum bu adami, huzunlendirmisti beni

Böyle bir tutum sergilemesi + puan gerçekten.Ayrıca CL kadrosuna böyle adam alınır mı diyip duruyorsunuz.Yahu sanki Rooney falan gelecek ya da biz alabileceğiz gibi konuşmayın.Genç yetenek çıkartabiliyor muyuz doğru düzgün kaç senedir?.Hayır.Dışarıdan bulabiliyor muyuz?Hayır.Transfere 10 milyondan fazla para verebiliyor muyuz?Hayır.Ee o zaman mütevazi bir kadroyla ilk senemizde gruplarda bir şeyler yapmaya çalışarak ve seneye daha oturmuş bir takımla daha başarılı bir grafik çizerek daha güzel transferler yaparız.Daha dereye 10 km var pantolonu çıkarıp kenara koymuşsunuz.Ne CL'ymiş sanki başarılı olduğumuz senelerde mükemmel transferler yaptıkta gelmiş konuşuyorsunuz.Bizde oyun isimle değil yürekteki sevgiyle oynanır bu kadar basittir bu.Tabii ki futbolcuların kalitesinin de vasat olmaması şartıyla.

Beğenmediğimiz ve dilimizden düşürmediğimiz "cl için yetersiz" lafı,geçen hafta yönetime ettiğimiz laflar gibi bizi pişman ettircek.Bu adam "cl seviyesi"ndeki Gönül'e karşı fb maçında nasıl oynadı ? Adam devre arasından beri dilinden düşürmüyor GALATASARAY'ı.İlk teklif reddedildiği akşam açıklamalarını gördük.Hangimiz duygulanmadı ? Amrabat adam gibi adamsın.Yıllık alacağı ücretin düşüklüğü ile birlikte 5 yıllık bir maliyet olarak hesaplarsak gayette ucuza geldi.

Şimdi sana edilen lafların cevabını vermenin zamanı.Tıpkı geçen sene Muslera elleri küçük,Urfalı yaşlı,Elmander bedava,Selçuk balon,Eboue gereksiz,Engin kim,Shaqiri-Necati esprileri gibi.

Sende degildi kabahat,

Hurma idi gostermeyen sebat

Artik sen de arenadasin ,

Kaldir bizi Şaha Amrabat....

Üst Alt