Amrabat’tan Büyük Fedakarlık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat’tan Büyük Fedakarlık

Cevap: Amrabat’tan Büyük Fedakarlık

Evet yabancı kuralı bizi deli eder 2 sene sonra.

Tam yükselişteyiz Türk oyuncu çıkmıyor zaten ne yapıcaz bilmiyorum.

O kadar da değil. Flaş transferimiz Hamit Real'de saç baş yolduruyordu. Gerçekten kaliteli bir kadromuz var ama gruptan çıkmak ya da çeyrek finalin ötesi dışındaki senaryolar büyük sürpriz olur. Malesef henüz o seviyede bir takım değiliz ama o yolda ilerlediğimiz de bir gerçek. Gerçi 5 yabancı olayı olursa kalite tekrar azalacaktır ama.

hamit realde kac mac oynamışki sac baş yoldurmuş. topu topu 5 mac oynadı:D

seneye CL de guruptan çıkalım ilk turda elensek bile oldukça yeterli. büyük ölçüde yeniden kurulmuş bir takım için büyük bir olay olur guruptan çıkma.

ha benim gönlümde gurupta 3. olup UEFA kupasını kazanmak yatıyor tekrardan :D o ayrı mesele

Ameabat 1 üst seviyeye geçerse burada,çok net son 6-7 yılda yaptığımız en potansiyelli ve olumlu transfer olur.Ama geçemezse maliyetinde ezilir.Umarım geliştirir kendini ve daha da olgunlaştırır futbolunu.CL'de bu tarz adamlara da çok ihtiyacımız var zaten.Burak,Melo,Hamit,Selçuk,Amrabat ve Elmander'li bir hucum hattı ile neler yapabileceğimizi çok merak ediyorum.Selçuk Reyiz CL'De de Frikik gol veya golleri atar umarım.

Elmander cogu macta ,defansi yipratir,benim cekincem buraktan yana ,zira bitirici olan isim o.

Yalniz bu senede gorduk ki (fener maci haric) FT takimlari golculere bagli takim degildir.Orta alan daki isimlerde her zaman gole yakin isimlerdir.

Selcuk reyizin CL veya zuperlig gibi bir ayrimda kalacaginida sanmam ,adam klas biri ,frikiktende takar uzaktanda takar.

Melo sart bu takima CL de.

Ambrabat sa cok hafife alan var,kayseriden alinmasimi dert yani bu adama anlamdim .Basina taraftar olarak malzeme vermessek cok rahat bonservisini karsilar ,altinda da kalmaz.

Arenadiki grup maclarinda heyacandan gidicez bu sene ....

Return of the king vesselam.

seneye CL de guruptan çıkalım ilk turda elensek bile oldukça yeterli. büyük ölçüde yeniden kurulmuş bir takım için büyük bir olay olur guruptan çıkma.

ha benim gönlümde gurupta 3. olup UEFA kupasını kazanmak yatıyor tekrardan :D o ayrı mesele

Haha aynen. UEFA'da saçma sapan takımlar oluyor, finale kadar yürüme şansımız var aslında.

Gruptan çıkmaz da 3. olursak da üzülmem yani.

valla ben sizi bilmem abi, Selcuk Inan diye bir olay var bizde bu takım herseye kadir :ayatollah:

rakiplere baglı olarak gruptan cıkmak hayal digil, Selcuk-Melo avrupada izledigim cogu orta sahanın cok ustunde :ka21:

Gruptan çıkarız bence de. Mesajın editlenmeyen halini okumuş olabilirsin yanlışlıkla gruptan çıkmak hayal yazmışım. Fener-Sevilla gibi bir eşleşmeye de denk gelirsek çeyrek final. Bence büyük bir başarı olur hem de sadece 2 sene içerisinde.

Haha aynen. UEFA'da saçma sapan takımlar oluyor, finale kadar yürüme şansımız var aslında.

Gruptan çıkmaz da 3. olursak da üzülmem yani.

görünen o ki önümüzdeki 4-5 sene UEFA kupasına hiç uğramayacağız her sene CL de takılcaz gibi görünüyor diğer Türk kulüplerin hali bir de bu yönü var :D o yüzden de istiyorum :)

Zamanında Mançester ve Porto ile beraber en çok CL gören takımdık new era olaraktan. :eek:

niyekine sen madridlimisin. sen niye sinirleniyon:D iniestayı ekmek almayada göndermişti yani adamımı:D

Avatara odaklan. Adamını kaçırıp golü yedirmişti. Yine fena oynamamıştı ama net sırıtmıştı.

grup falan derken orda selçuk iyi oynar da bizden giderse çok kötü olur :(

futbolu bizde bıraksın selçuk

İşin güzel yanı takım olabilmek. Şu oynamasa kesin kaybederiz diyebileceğimiz bir oyuncu yok. Geçen sene sadece Melo'nun olmadığı maçlar zor geçmişti. Asıl kilit transfer o olacak. Pastanın üstündeki çilek aslında Melo bana kalırsa. Transfer olarak söylemiyorum benzetme olarak. Hatta yok direk pastanın kalıbı Melo. Gelmezse yine çoğu şey boşta kalacak.

Üst Alt