Amrabat’tan Büyük Fedakarlık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat’tan Büyük Fedakarlık

Cevap: Amrabat’tan Büyük Fedakarlık!

seninle aynı takımı tutmaktan utanıyorum inan buna

Çokta tın...

6 tane Türk sayar mısınız takımda banko oynayacak? (kademeli düşecek sınır 5 demeyin)

Nuri,Serdar taşçı,Ömer,Kerim frei bunlar alınabilecek oyuncular olduğu için söylüyorum.İnler'i alamayacağımız için saymıyorum.

kumda oyna derken senin seviyene inmek istemiştim çünkü yazdıkların cok cocukça,forum tartışmak için tamam ama mantıklı tezlerlekendini savunmam lazım yok 5 yeriz,yok takımını sattı,yok galatasaray için bileğini kesmez,sanki bir takım için bileğini kesecek topcu varda biz bilmiyoruz,

2001 kadrosu mucadeleci diyorsun,bizim takımın 11 ine bak hangisi koşmayan ruhunu sahaya yantsıtmayan topçu söylermisin bana,birde 5 yeriz demişşin.

amrabat buyuk takım oyuncusu olamaz demişşin,geçen sene bizi feneri ve bjk yı tek başına darmadağan etti bu adam,bizim şu anki kadromuzdan kayseriye hangi topçuyu verırsen ver amrabat kadar etkili olamaz kayseride.

ronaldoda bencıl ,robbende bencil messi bazen bencil,ozaman bunlarda buyuk takım futbolcusu değil muthiş bir futbol bilgin var gerçekten.

Bak hala ortaokul ağzıyla cevap yazıyorsun ''seviyene inmek için filan'' ben kimseye hakaret filan etmedim veya düşüncesi sebebiyle kötülemedim.

Kimse bileğini kessin filan demiyorum.Bunu sabahtan beri bizim transfer taraftarımız iddaa ediyor,çok fedakarca bir davranış filan diyerek.

Gekas fenere 3 attı gidip alalımmı?

Süperligdeki bütün kanat oyuncuları bizim Hakan'ı perişan ediyor gidip hepsini transfermi edelim?

Bjk desen zaten takım değil.

Sırf büyük maçlarda iki üç hareket yaptı,adam geçti diye 25 yaşındaki yabancı bir oyuncuya 10 milyon euro bağlanmaz.

Galatasaray en son beş yediğinde uefa kupası aldı, ayık ol ali kıraş baş kesen, bu nasıl Galatasaraylılık,takımına bu kadar inançsız isen başka takım tut

Çokta tın...

Nuri,Serdar taşçı,Ömer,Kerim frei bunlar alınabilecek oyuncular olduğu için söylüyorum.İnler'i alamayacağımız için saymıyorum.

Bak hala ortaokul ağzıyla cevap yazıyorsun ''seviyene inmek için filan'' ben kimseye hakaret filan etmedim veya düşüncesi sebebiyle kötülemedim.

Kimse bileğini kessin filan demiyorum.Bunu sabahtan beri bizim transfer taraftarımız iddaa ediyor,çok fedakarca bir davranış filan diyerek.

Gekas fenere 3 attı gidip alalımmı?

Süperligdeki bütün kanat oyuncuları bizim Hakan'ı perişan ediyor gidip hepsini transfermi edelim?

Bjk desen zaten takım değil.

Sırf büyük maçlarda iki üç hareket yaptı,adam geçti diye 25 yaşındaki yabancı bir oyuncuya 10 milyon euro bağlanmaz.

oha adam nuri diyor :asd:

Cevap: Amrabat’tan Büyük Fedakarlık

Transfer bütçemiz 80-90 milyon euro, dünya çapındaki tüm futbolcularda "kimsenin umrunda olmayan Türk ligine gitsek" gibi arzular içinde değildi en son baktığımda.

Valla antu'da okusam gülünsün diye buraya taşırdım ama neyse artık :D

ilginc insanlarla ayni havayi soluyoruz vesselam :) bizim su kadro (melo'da da puruz cikmazsa) CL de cok is yapar..

bizden daha iyi orta saha sadece Barcelona, Real Madrid, Man City'de falan var.. Avrupa'da 4-5 takimi gec, kalanlarin hepsiyle catir catir oynariz..

ilginc insanlarla ayni havayi soluyoruz vesselam :) bizim su kadro (melo'da da puruz cikmazsa) CL de cok is yapar..

bizden daha iyi orta saha sadece Barcelona, Real Madrid, Man City'de falan var.. Avrupa'da 4-5 takimi gec, kalanlarin hepsiyle catir catir oynariz..

Hayırr 10 yicez 15 yiycez öyle deme, biz kimiz ki :sad007::sad007: 30 milyon verip Nuri'yi alamadı yönetim istifa!!111!1

Pato gelse kıvırcık saçlı Türkiye'de iş yapmaz diyeceksiniz. Örnek; Lincoln. :(

Renktaş bak ben her zaman söylediğimin arkasındayım devre arasında adı bizimle anıldığındada aynı şeyleri söylemiştim şimdi de aynı şeyleri söylüyorum.4 senedir forumda sayılırım Açıp mesajlarıma bakabilirsin sadece bu konuda değil hiç bir konuda tutarsızlık bulamazsın.

Terim şöyle böyle talimat vermiş filan demesin kimse bana son maç Fenere yenilseydik şimdi ne Terim kalmıştı ne de bugün transfer taraftarlığı (sazanlığı)yapanlar kalmıştı.

Görünen köy kılavuz istemez,bu adam Hollanda da birşey yapamamış,Kayseri gibi bir takımda 3-5 gol atıp asist yapmış diye göklere çıkarmayın.

GALATASARAY formasına takımını satan adam yakışmaz.Bugün Kayseriyi satan yarın bizide satar.

Toplamda 10 milyon euro bonservisi hak etmiyor.

CL'ye gideceksin kurduğun takıma bak Amrabat,burak,hamit,hakan,Umut,dany:mad::mad::mad:

Çık bakalım bu şekilde maçlara shaktar,ajax,Benfica bile seni 5'ler. Barca,Manu,real'i düşünemiyorum bile :(:(

Rütbenden utan.

CL'ye gideceksin kurduğun takıma bak Amrabat,burak,hamit,hakan,Umut,dany:mad::mad::mad:

Çık bakalım bu şekilde maçlara shaktar,ajax,Benfica bile seni 5'ler. Barca,Manu,real'i düşünemiyorum bile :(:(

Muslera-Eboue-Semih-Tom-Melo-Selcuk-Altıntop, 2 sezonda 50'den fazla gol atan domuz gibi guclu Burak, Elmander

ki transfer henuz bitmedi bir forvet daha alma ihtimalimiz var asagı yukarı 150 milyon euro'luk bir kadro var elinde,

2 sezon once kume dusen bir takımdın, 1 sezonda gecirdigin degisime bak ve senin soyledigin laflara bak

OLMUYOR

Abartmıyorum şu takım CL'de yarı final oynarsa sürpriz olmaz.

Gruba 3 torbanın da en güçlü rakipleri falan gelirse belki çıkamayız.

Sürpriz olmazsa bu takım CL'de grubu rahat aşar.

Ya belki de sonuncu oluruz, futbol bu belli olmaz. Geçen sene City mahvoldu Avrupa'da, İngiliz ligini domine ederken.

Ama ifade tarzı, kurduğu teoriler, hayali varsayımlar falan...komik yani.

Ameabat 1 üst seviyeye geçerse burada,çok net son 6-7 yılda yaptığımız en potansiyelli ve olumlu transfer olur.Ama geçemezse maliyetinde ezilir.Umarım geliştirir kendini ve daha da olgunlaştırır futbolunu.CL'de bu tarz adamlara da çok ihtiyacımız var zaten.Burak,Melo,Hamit,Selçuk,Amrabat ve Elmander'li bir hucum hattı ile neler yapabileceğimizi çok merak ediyorum.Selçuk Reyiz CL'De de Frikik gol veya golleri atar umarım.

Önemli olan senin ne düşündüğün değil.Benim ne düşündüğüm değil.

Önemli olan onun ne düşündüğü (Fatih Terim).

Onun için tek ihtimal vardır belki.Ve tek ihtimali olanların hikayesi yeniden başlamıştır.

O kadar da değil. Flaş transferimiz Hamit Real'de saç baş yolduruyordu. Gerçekten kaliteli bir kadromuz var ama gruptan çıkmak ya da çeyrek finalin ötesi dışındaki senaryolar büyük sürpriz olur. Malesef henüz o seviyede bir takım değiliz ama o yolda ilerlediğimiz de bir gerçek. Gerçi 5 yabancı olayı olursa kalite tekrar azalacaktır ama.

bu takımdan 1 tane bile önemli oyuncu kaybedilmedi

bi de üstüne 3 tane kaliteli oyuncu eklendi boşluklara

kadro derinleştirildi

ne var bu kadar bağırıp çağıracak

1 yıl önce ortasaha üçlüsü barış - mustafa - ayhan olan takım bi değil miydik

why so hungry

Ufak bir kura şansıyla cok iyi yerlere gelebiliriz.

Bir de Amrabat :tiphat: adamsın.:)

O kadar da değil. Flaş transferimiz Hamit Real'de saç baş yolduruyordu. Gerçekten kaliteli bir kadromuz var ama gruptan çıkmak ya da çeyrek finalin ötesi dışındaki senaryolar büyük sürpriz olur. Malesef henüz o seviyede bir takım değiliz ama o yolda ilerlediğimiz de bir gerçek. Gerçi 5 yabancı olayı olursa kalite tekrar azalacaktır ama.

rakiplere baglı olarak gruptan cıkmak hayal digil, Selcuk-Melo avrupada izledigim cogu orta sahanın cok ustunde :ka21:

Üst Alt