Anadolu Kulüpleri | Transferler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anadolu Kulüpleri | Transferler

Cevap: Anadolu Kulüpleri | Transferler

Heinz Lindner---> Orduspor

Yarın milandan bir önlibero gelecekmiş. Oda zaman zaman oyuna giriyomuş. Genç bir oyuncumuz.Milanın kadrosuna baktım.Sanırım Rodney Strasser

Saso Fornezzi Orduspor’ da

Orduspor Kulüp Başkanımız Dr. Nedim Türkmen,Avusturya Bundesliga'da mücadele eden FC Wiener'in kalecisi kaleci Saso Fornezzi ile anlaştı.

1982 doğumlu olan 1.91 boyundaki kaleci Soso Fornezzi, bugün Bahçelievler Medical Park hastanesinde yapılan sağlık kontrolünün ardından kendisini 3 yıllığına Ordusporlu yapan imzayı attı.

Camiamıza hayırlı olsun.

Orduspor Kulübü

Orduspor Kulübü Resmi İnternet Sitesi

Cafercan G.Birliği'nde

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Gençlerbirliği, Konya Torku Şekerspor'dan Cafercan Aksu ile 3 yıllığına anlaştı.

Kulüp genel menajeri Mehmet Dilber ve idari menajer Mustafa Kaplan tarafından, geçen sezonun devre arasında anlaşma sağlanan genç futbolcu, Konya Torku Şekerspor formasıyla 26 gol kaydetti.

Orta sahada görev yapan Cafercan Aksu, milli takımın çeşitli kademelerinde 95 kez ay-yıldızlı formayı giydi.

Futbola Antalya Yolspor'da başlayan Cafercan, sırasıyla Galatasaray, Çaykur Rizespor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Orduspor ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor takımlarında da forma giydi.

Bu arada, Cafercan Aksu'nun, ilerleyen günlerde sözleşme imzalayacağı bildirildi.

Lig Tv

Bulak'tan şok ayrılık!

Gençlerbirliği'nde kısa bir süre önce göreve getirilen tecrübeli teknik adam Giray Bulak'ın, Başkent ekibindeki ömrü kısa oldu.

Futbolda yeni sezon açılmadan, teknik direktörlerdeki ''yaprak dökümü'' şimdiden başladı.

Gençlerbirliği'nde yeni sezon öncesi teknik direktörlük görevine getirilen Giray Bulak ile yollar ayrıldı.

Alınan bilgiye göre, Giray Bulak ile yolların ayrılmasında, transfer konusunda yaşanan görüş ayrılıkları etkili oldu. Basın önünde yapılan imza törenin üzerinden henüz 1-2 hafta geçmesine karşın Bulak ve Gençlerbirliği yönetimi, taraflar arasındaki anlaşmayı karşılıklı feshetme yoluna gitti. Böylece, Süper Lig'de yeni sezon henüz başlamadan takımından ayrılan ilk teknik direktör, Giray Bulak oldu.

Başkent temsilcisi, Alman teknik adam Ralf Zum****'in ardından Bulak ile 1 yıllık sözleşme yapmıştı.

nasıl bi adam yav bu cavcav...

Bulak'tan şok ayrılık!

Gençlerbirliği'nde kısa bir süre önce göreve getirilen tecrübeli teknik adam Giray Bulak'ın, Başkent ekibindeki ömrü kısa oldu.

Futbolda yeni sezon açılmadan, teknik direktörlerdeki ''yaprak dökümü'' şimdiden başladı.

Gençlerbirliği'nde yeni sezon öncesi teknik direktörlük görevine getirilen Giray Bulak ile yollar ayrıldı.

Alınan bilgiye göre, Giray Bulak ile yolların ayrılmasında, transfer konusunda yaşanan görüş ayrılıkları etkili oldu. Basın önünde yapılan imza törenin üzerinden henüz 1-2 hafta geçmesine karşın Bulak ve Gençlerbirliği yönetimi, taraflar arasındaki anlaşmayı karşılıklı feshetme yoluna gitti. Böylece, Süper Lig'de yeni sezon henüz başlamadan takımından ayrılan ilk teknik direktör, Giray Bulak oldu.

Başkent temsilcisi, Alman teknik adam Ralf Zum****'in ardından Bulak ile 1 yıllık sözleşme yapmıştı.

AHDASHASDHASDH ben iki hafta ömür biçmiştim ,adam bir haftada ayrıldı.Yarıldım.Mizah dergisi gibi bu anadolu takımları.

Bulak'tan şok ayrılık!

nasıl bi adam yav bu cavcav...

Al işte , sonra ligimiz neden bukadar kalitesiz.

AHDASHASDHASDH ben iki hafta ömür biçmiştim ,adam bir haftada ayrıldı.Yarıldım.Mizah dergisi gibi bu anadolu takımları.

adam kesin iyi bi bütçe istedi haklı olarak...(tolunay'a filan özendi...)

cavcav'da yok diyince koptu ipler...

sanki altın kaplama mezar yaptıracak moruk... daha geçen indirdin milyon euroları...

Orkun Karabükspor'da

Karabükspor geçtiğimiz sezon Konyaspor'da forma giyen kaleci Orkun Usak'ı transfer etti.

orkun_1.jpg

Kardemir Karabükspor geçtiğimiz sezon Konyaspor forması giyen 31 yaşındaki Orkun Usak ile anlaştı. Karabükspor, tecrübeli kaleciyle iki yıllık sözleşme imzaladı.5 Kasım 1980 doğumlu olan Orkun Usak, Galatasaray, Ankaragücü, Manisaspor gibi takımlarda forma giydi.

Faty --> Sivasspor

Faty Sochaux'dan geldi, savunma oyuncusu ve Senegal'li.

Üst Alt