Anadolu Kulüpleri | Transferler - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anadolu Kulüpleri | Transferler

Cevap: Anadolu Kulüpleri | Transferler

Mersin Başkanı: Nobre büyük ihtimal Mersin'de..Transfer bir kaç güne tamamlanmış olur..

Ali Çamdalı ile 2 Yıl Daha

Ordusporumuz’ un başarılı orta saha oyuncularından Ali Çamdalı, yapılan görüşmeler sonucu Ordusporumuz’ da kaldı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Kulüp Başkanımız Dr. Nedim Türkmen şunları söyledi:

‘’ Ali Çamdalı, Ordusporumuz’ un Süper Lig’ e çıkmasında önemli katkıları olan, başarılı bir futbolcumuz. Kendisiyle yaptığımız görüşmeler sonucunda 2 yıl daha Orduspor forması giymesi yönünde anlaştık.

Kendisine başarılar diliyorum. ‘’

Dr. Nedim Türkmen

Orduspor Kulübü Başkanı

Nobre resmen Mersin'de!

Spor Toto Süper Lig'e yükselen Mersin İdmanyurdu'nun, Beşiktaş'ta forma giyen Mert Nobre ile 2 yıllık anlaşmaya vardığı bildirildi.

Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir süredir transfer görüşmelerini sürdürdükleri Nobre ile anlaştıklarını söyledi.

Önümüzdeki birkaç gün içerisinde Nobre'nin Mersin'e geleceğini ve 2 yıllık sözleşmeyi imzalayacağını ifade eden Kahramanlı, ''Yeni transferimiz tüm Mersin'e hayırlı uğurlu olsun. Nobre'nin takımımıza çok faydalı olacağına inanıyorum. Çünkü her şeyin dışında Nobre, kendisini ispatlamış, kaliteli bir futbolcu'' diye konuştu.

Kahramanlı, transfer çalışmalarının sürdüğüne işaret ederek, ligde kalıcı bir takım oluşturabilmek için güçlü bir kadro kurabilmenin hesaplarını yaptıklarını kaydetti.

AA

Fevzi Elmas 2 Yıl Daha Orduspor’ da

Ordusporumuz’ un başarılı kalecisi Fevzi Elmas, yapılan görüşmeler sonucu Ordusporumuz’ la eniden anlaştı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Kulüp Başkanımız Dr. Nedim Türkmen şunları söyledi:

‘’ Fevzi Elmas, Ordusporumuz’ un Süper Lig’ e çıkmasında büyük ve önemli katkıları olan, başarılı bir futbolcumuz. Kendisiyle yola devam etmek isteğimiz sonucunda, yaptığımız görüşmelerde, 2 yıl daha Orduspor forması giymesi yönünde anlaştık.

Kendisine başarılar diliyorum. Camiamıza hayırlı olsun‘’

Dr. Nedim Türkmen

Orduspor Kulübü Başkanı

Ordusporumuz’ un başarılı kalecisi Fevzi Elmas, yapılan görüşmeler sonucu Ordusporumuz’ la yeniden anlaştı.

‘’ Fevzi Elmas, Ordusporumuz’ un Süper Lig’ e çıkmasında büyük ve önemli katkıları olan, başarılı bir futbolcumuz. Kendisiyle yola devam etmek isteğimiz sonucunda, yaptığımız görüşmelerde, 2 yıl daha Orduspor forması giymesi yönünde anlaştık.

Kendisine başarılar diliyorum. Camiamıza hayırlı olsun‘’

Dr. Nedim Türkmen

Orduspor Kulübü Başkanı

https://www.orduspor.org.tr/haberdetay.php?id=716

Cevap: Fevzi Elmas 2 Yıl Daha Orduspor’ da

bence iyi kaleciydi f. elmas, ben seviyordum. bir onu bir de orkunu. bence is yaparlardi. aykut ve ufuk gibi degil yeani

Cevap: Fevzi Elmas 2 Yıl Daha Orduspor’ da

Fevzi ile Fornezzi arasında çekişme olacak.Ali Camdalı,Emre Özkan,Müslüm Yelkende kalıyor. Zaten çoğu oyuncunun sözleşmesi devam ediyor. Ahmet Kuru çok para istiyormuş orta yol bulunmaya çalışılıyor. İrfan'nın 1 yıl daha var uzatılacakmış. Ayrıca Youla türk statüsüne geçiyor. 2003'de başvurusu olmuş. 5 yılı fazlası ile doldurduğu için Türk sayılacak.Başkan şuanki kadrodan 13,14 oyuncu süperligde oynayacak düzeyde dedi. İskeleti bozmadan nokta yerlere transferler yapılıyor. Yarında belay imzalıyor. Cuma günüde Strasser ve Adiyiah gelecek.

Khizanishvili Kayserispor'da!

Kayserispor, son olarak Reading'de forma giyen Gürcü oyuncu Zurab Khizanishvili ile sözleşme imzaladı

Spor Toto Süper Lig'de üst sıraları hedefleyen Kayserispor, Blackburn Rovers'ın Gürcü savunma oyuncusu Zurab Khizanishvili ile sözleşme imzaladı.

Khizanishvili ile daha önceden anlaşmaya varan Kayserispor Kulübü, yaptığı açıklamayla bonservisi Blackburn'un elinde olan ancak son iki sezonda Reading'de kiralık olarak forma giyen , 29 yaşındaki oyuncu ile resmi sözleşme imzalandığını duyurdu.

1.85 boyundaki Khizanishvili, Reading ile geride bıraktığımız sezonda 22 maça çıktı. Tecrübeli oyuncu 74 defa da Gürcistan forması giydi.

Goal.com

Cevap: Khizanishvili Kayserispor'da!

bi tane daha böyle oyuncuları vardı bunların ama yolladılar galiba şimdi yazarsam ban yiyebilirim :D

Geçen aldıkları Gürcü iyiydi.Adam zaten kaçtı Kayserispor'dan ligin ortasında.O gittikten sonra da baya bir tökezlediler savunmada.

Bu adamla bizde ilgileniyorduk 2-3 sene önce hatırlıyorum , hatta Osman Tamburaci alındı falan diyordu ama hiç izleme şansı bulamadım adamı , sadece teknik bi stoper oldugunu duymuştum.

Bekir Ozan Has Gaziantep'te

Gaziantepspor, Bursaspor'da forma giyen tecrübeli orta saha oyuncusu Bekir Ozan Has ile 3 yıllık anlaşmaya vardı.

Bursaspor yönetiminin kendisine haber vermeden sözleşmesinde bulunan 1 yıllık opsiyonu uzattığı Bekir Ozan Has, Gaziantepspor ile anlaştı.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ın ısrarla takımda görmek istediği Bekir Ozan'ın, görüşmeler sonrası kırmızı-siyahlı kulüple anlaşmaya vardığı, bu futbolcunun 3 yıllık sözleşme imzaladığı bildirildi.

Bursaspor ile 109 resmi maça çıkan Bekir Ozan Has, yeşil-beyazlı formayla 3 gol kaydetti. Bu sezon ise 25 maçta 1 gol atan deneyimli futbolcu, özellikle ligin son haftalarında ilk 11'de yer bulmuştu.

Gaziantepspor, daha önce de Almanya'nın Mönchengladbach takımından Taşkın Çalış ve Avusturya'nın Rapid Wien takımından milli futbolcu Yasin Pehlivan'ı ile 5 yıllığına renklerine bağlamıştı.

Bu sezon UEFA kupasına katılacak Gaziantepspor, dış transfer çalışmalarının yanı sıra iç transferde de takımda kalması istenen futbolcuların sözleşmelerini uzatmıştı.

Kırmız-siyahlı takımın kalesini başarıyla koruyan Karcemarskas ile 2014?2015 sezonunun sonuna kadar anlaşma yapıldı.

Uzun yıllardan beri Gaziantepspor'da görev yapan sol kanadın vazgeçilmezi Brezilyalı İvan De Souza'nın, gelecek sezonun sonunda sona erecek olan sözleşmesi 3 yıl daha uzatıldı.

Gaziantepspor'a bu sezonun başında gelen ve oynadığı futbolla büyük kulüplerin transfer listesine giren Kamerunlu Dany Nounke ile de 3 yıllık sözleşme yapıldı.

Ligtv.com.tr

Samsunspor Burak Çalık ile anlaştı

2afwpkp.jpg

Samsunsporumuz, Altay’ın genç golcüsü Burak Çalık ile prensipte anlaştı. Ümit Milli Takım formasını 8 kez giyen, Altay’da 82 lig maçında 23 gol kaydeden 22 yaşındaki Burak Çalık ile Cuma günü sözleşme imzalanacak. Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, transferlere hız verildiğini, Samsunspor’a genç futbolcuları kazandırmaya devam edeceklerini söyledi. Bu transferin kulübümüze ve camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Samsunspor Resmi Web Sitesi | 15.06.2011 | www.samsunspor.org.tr

Üst Alt