# Andrey Arshavin - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andrey Arshavin

Cevap: Arshavin, Galatasaray yolunda mı?

modlar başlığı değiştirebilirse sevinirim, haber başlığı ''arshavin galatasay yolunda mı'' şeklide olacaktı, teknik bir hatadan dolayı başlık yanlış yansıdı.

Cevap: Arshavin, Galatasaray yolunda mı?

Keita'yı 500.000€ kâr için satanlar, 30'luk Arshavin'e 12 milyon € verecek. Haber yapıyorsunuz, bari düzgün sallayın. :D

Cevap: # Andrey Arshavin

Gelirse

b-374229-halay_%C3%A7eken_insanlar.jpg

Cevap: Arshavin İddiası!

O kadar da değil, abartma istersen. Arshavin'e gelince, bana göre bu sezon Arsenal'in en kötü futbolcusu, son zamanlarda yedek kalıyor hatta. Tempolu bir futbolcu değil, savunmaya yardımı yok ve oldukça statik. Tabi kötü futbolcu değil, İngiltere ligine ayak uyduramadı ama Türkiye'de iş yapar diye düşünüyorum.

Sen Arshavin'i sürekli izliyor musun?

Kim gelmiş Hagi'den sonra çok büyük transfer olarak..

Lincoln,Misimoviç,Elano,Jardel..

Arshavin dediğin adam Galatasaray'a 5 beden büyük zaten,yani arkasında Çağlar,Hakan Balta felan olursa adam futbolu bırakır..İngiltere'ye ayak uyduramayan adam niye müthiş oynuyor anlamadım,senin dediğin ilk zamanlarıydı,herkes balon diyordu hala da öyle düşünen var,saygı duyarım ama Arshavin gelirse yer yerinden oynar ve benim gözümde muhteşem bir transfer olur..

Bizim yönetimde bu adamı alabilecek ne vizyon var ne basiret...

Ama gelirse yeni efsanemiz olur, orası ayrı...

Forumun %90'ı Arshavin'i sadece geçen günkü Barcelona maçında izlediği için iyi zannediyor. Kaldı ki o maçta da aman aman oynamadı, sadece gol attı. Arshavin şu haliyle Arda'nın yarısı etmez. Bu bir gerçek.

Dünkü maçta sadece 35 dakikada 5-6 top ezdi bu Arshavin. Atağa çıkamadık doğru dürüst onun yüzünden.

Dogal yetenek olarak CR7'den üstün ama onun 10% kadar profesyonel degil. Böyle yetenekli futbolcular neden kendilerini bu hale sokuyorlar anlamiyorum.

Arshavinin temposu düşük kalıyo Arsenalde bizde yanındaki adama pas atmaktan aciz 15 tane futbolcu varken Arshavini top eziyo diye istememek çok saçma olur bence

Pas hataları da çok. Maçı izlemeyi bıraktım Arshavin'in pas hatalarını, ezdiği topları saydım. Ama son 5-6 haftadır toparlama var hakkını yemeyelim.

Üst Alt