Angara Müzikleri

Alp ŞAHİN

Aslan Üye
Gölbaşı, mavigöl, kızılay, tunalı, bahçeli, seğmenler parkı, park caddesi ( akşamları ), anıtkabir, millet camii v.s gibi

avm mi orası?

olum gezmeye gidiyorsun avm yi ne yapacaksın? her yer avm zaten. :D

anıtkabir'i filan da gezmek istiyorum da şöyle detaylı bir program hazırlayacağım ben de.

Ergün Yılmaz

Aslan Üye
Gölbaşı, mavigöl, kızılay, tunalı, bahçeli, seğmenler parkı, park caddesi ( akşamları ), anıtkabir, millet camii v.s gibi
yalnız öğrenci işi olacak abi.altımda araba yok, otobüs metro filan gezeceğim 3 gün kadar.bu ilçelerin arasında metro var mı ya da otobüs minibüs hatları nasıl ?

Recep İçfındık

Şef Gümüş Kıvrım
1 ay içinde Angara'yı gezmeyi planlıyorum seymenler, sizden pansiyon, gezilecek yerler vs. tavsiye isteyeceğim ona göre.

https://www.youtube.com/watch?v=RClLHKP7LxY
beypazari, ulus, ankara kalesi, kale icinde rahmi koc muzesi var hemen, muzeye ilgin varsa anadolu medeniyetler ve etnografyayida gez
ulusta heykelin altinda eski meclis var oryada gidersin, atakule ve anitkabirede git, burya geliyon madem kizilaya git, kugulu parktada bulun. madem park konusu acildi genclik parkinada git, etimesgut istikametinde harikalar diyari var orayida gor. eger yetisirse avrupanin en buyuk tema parki ankapark var. hala insaat ama buyuk ve heycan verici trenler var binersin onlara. botanik, goksu ve guvenparklarada git dikmene git, mogan golune git, golbasina mutlaka git, mavigole git, sonra kocatepe camiyi gor. ulusta haci bayrama git. keciorenin kendine has tarzi vardir. simdiki mamakta keciorene benzemeye basladi. keciorende bulun mutlaka, estergon kalesine git, aoç'da kokorec ye. hamamonunede git mutlaka, nata vegaya git. teleferiklere bin. roma hamamina git bak. zamanin varsa kizilcahamama ugra, daha assagiya tuz golune git, çinçine gitme, girisi var cikisi yok

Alp ŞAHİN

Aslan Üye
Bilmeyenler vardır diye söylüyorum " yüksel caddesi " belgeseli yapılmıştı Ntv de :) Hiç birşey yapmayıp gidip ora da oturup geleni-geçeni izlemek bile 3 saatini alır

Recep İçfındık

Şef Gümüş Kıvrım
Bende 2 hafta sonra. :)

Ulus-Kizilay'da gezilecek çok yer var,

benim mekanim AnkaMall ama.
daha elit bi yer istiyosan Next Level'a gidebilirsin, kapisinin onunde sayisiz ferrari ve lamborciniler oluyo. ama tisort bile almakta zorluk cekebilirsin

ya da antares hosuma gidiyor, nata vegada oneririm. avm cok ego beles

Ergün Yılmaz

Aslan Üye
beypazari, ulus, ankara kalesi, kale icinde rahmi koc muzesi var hemen, muzeye ilgin varsa anadolu medeniyetler ve etnografyayida gez
ulusta heykelin altinda eski meclis var oryada gidersin, atakule ve anitkabirede git, burya geliyon madem kizilaya git, kugulu parktada bulun. madem park konusu acildi genclik parkinada git, etimesgut istikametinde harikalar diyari var orayida gor. eger yetisirse avrupanin en buyuk tema parki ankapark var. hala insaat ama buyuk ve heycan verici trenler var binersin onlara. botanik, goksu ve guvenparklarada git dikmene git, mogan golune git, golbasina mutlaka git, mavigole git, sonra kocatepe camiyi gor. ulusta haci bayrama git. keciorenin kendine has tarzi vardir. simdiki mamakta keciorene benzemeye basladi. keciorende bulun mutlaka, estergon kalesine git, aoç'da kokorec ye. hamamonunede git mutlaka, nata vegaya git. teleferiklere bin. roma hamamina git bak. zamanin varsa kizilcahamama ugra, daha assagiya tuz golune git, çinçine gitme, girisi var cikisi yok
müzelere gideceğim kesin.bunları not alıyorum baya iyi bi database oldu sağol. :D

tuz gölüne gidip, çıplak ayak gezmiştim, gezdikten sonra ayaklarımda bi rahatlama hissetmiştim sanki.ilginçti yani.ama bu sefer o kadar aşağıya inemem zaten araba da yok :D

Recep İçfındık

Şef Gümüş Kıvrım
Istanbul'u gezme firsatim hiç olmadigi için o konuda tecrübem yok. :)
benim oldu, cevahire girmisligim var, ankamall daha buyuk bence. ya da bana oyle geldi. cunku 20 seneye yakin ankamalle giderim her gidisimde kayboluyorum. kaybolursun zaten cok buyuk. ayrica istanbulda cok avm var demislerde ayni sey bura icinde gecerli ve ustelik ucu bucagi yok

Alp ŞAHİN

Aslan Üye
Keçiöre' nin bebesinin bile tarzı başkadır :) Hamam önünde kahve içmek, 50. yıl parkından Ankara yı izlemek mesela peh peh.
Bir laf vardır " Ankara lı olmayana Ankara sıradandır ama Ankaralı birine Ankara AŞK tır "

( has keçiörenliyiz bu ara da )

Son düzenleme:

Alp ŞAHİN

Aslan Üye
Onun mevsimi var yani bilmeden doğru birşey yapmışsın :)

müzelere gideceğim kesin.bunları not alıyorum baya iyi bi database oldu sağol. :D

tuz gölüne gidip, çıplak ayak gezmiştim, gezdikten sonra ayaklarımda bi rahatlama hissetmiştim sanki.ilginçti yani.ama bu sefer o kadar aşağıya inemem zaten araba da yok :D

Ergün Yılmaz

Aslan Üye
Keçiöre' nin bebesinin bile tarzı başkadır :) Hamam önünde kahve içmek, 50. yıl parkından Ankara yı izlemek mesela peh peh.
Bir laf vardır " Ankara lı olmayana Ankara sıradandır ama Ankaralı birine Ankara AŞK tır "
Ankaralı'ya aşığa da Ankara aşk oluyor, tecrübeyle sabit.Bunu da atlamayalım. :)

Alp ŞAHİN

Aslan Üye
Yanlış bilmiyor isem Ankamall orta doğunun en büyüğü

benim oldu, cevahire girmisligim var, ankamall daha buyuk bence. ya da bana oyle geldi. cunku 20 seneye yakin ankamalle giderim her gidisimde kayboluyorum. kaybolursun zaten cok buyuk. ayrica istanbulda cok avm var demislerde ayni sey bura icinde gecerli ve ustelik ucu bucagi yok

Recep İçfındık

Şef Gümüş Kıvrım
evet bana oyle gelmemis angamoll daha buyukmus. bakin bi yabanci ne demis 5 sene once. simdi daha da buyudu angamoll

Cevahir de büyük ama Ankamall daha büyük gibi geliyo bi ucundan diğer ucu görünmüyor.

İnanmayacaksınız ama Ankamall içinde tam 3 tane Teknosa var. 2 Tane Starbucks, 2 tane mavi, 2 tane US Polo... Darphane gibi AVM, para basıyor
Birkaç yıl önce dünyanın en büyük sinema perdesi Ankamall'deki AFM'deydi. Reklam afişleri vardı. Daha sonra daha büyüğü yapıldı mı bilmiyorum.

Düzeltme: Cevahir İstanbul'da 280 mağaza, Ankamall'de 308 mağaza varmış.

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Ankamall manasız büyük, en güzeli Gordion bana göre.

Burak Karaduman

10 Numara!

( has keçiörenliyiz bu ara da )
Yaş 19
15yıldır keçiörendeyim :D ilk 4 siteler

Vodafone 975N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şükrü ERDEN

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Web sitesi
www.gscimbom.com
daha elit bi yer istiyosan Next Level'a gidebilirsin, kapisinin onunde sayisiz ferrari ve lamborciniler oluyo. ama tisort bile almakta zorluk cekebilirsin

ya da antares hosuma gidiyor, nata vegada oneririm. avm cok ego beles
antares pahali yaw

avm çok ego beles olduguna katiliyorum :D hep yasin simsek dolu anasini satim

Üst Alt