Anın Görüntüsü - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anın Görüntüsü

Naci cansun hakkinda ne dusunuyorsun ustat iyi birine benziyor cvsine bakinca :)
Valla kalbur üstü babasına da vefa borcumuz var. Yani eşref denen herifin firmasına ben 120 bin dolar kaptırmıştım. Bobcatler almıştık bir boka yaramadı. 3 sene ödedim :(

Galatasaray açısından da diğer muhtemel adaylara göre iyi. Hep genç, temiz yüzlü, lisan bilen demiyor mu taraftar alın size bu özelliklerde biri. Ama yok illa botokslu olacak diyorlarsa başka...

Valla kalbur üstü babasına da vefa borcumuz var. Yani eşref denen herifin firmasına ben 120 bin dolar kaptırmıştım. Bobcatler almıştık bir boka yaramadı. 3 sene ödedim :(

Galatasaray açısından da diğer muhtemel adaylara göre iyi. Hep genç, temiz yüzlü, lisan bilen demiyor mu taraftar alın size bu özelliklerde biri. Ama yok illa botokslu olacak diyorlarsa başka...

Basketbol subesi sahlanir gibi duruyor basa gelirse.

Abi son olarak ali nacinin iddiasini sorayim. Ali naci FT nin MC ye başkanim yorgunsunuz ailenize ayirin vaktinizi baskanligi birakin gibisinden bir lafi olmus Mc de bozulmus bu duruma. Dogru mudur bu iddia asli astari var midir
Bir bilgim yok sadece başkan aday olmazsa abdurrahim bizde diyorlardı konuşmuşlar. Konuşanları daha önce divanlarda filan da görmedim bir tek naci cansunu tanıyordum ki onu da ilk kez canlı gördüm. İzlenimim gayet efendi, kibirsiz, yetkin biri misal saçma sapan hareketler yaptım baya rahatsız ettim gülümsedi sadece. Ali Koç filan olsa karakolluk olurdum.

Bir bilgim yok sadece başkan aday olmazsa abdurrahim bizde diyorlardı konuşmuşlar. Konuşanları daha önce divanlarda filan da görmedim bir tek naci cansunu tanıyordum ki onu da ilk kez canlı gördüm. İzlenimim gayet efendi, kibirsiz, yetkin biri misal saçma sapan hareketler yaptım baya rahatsız ettim gülümsedi sadece. Ali Koç filan olsa karakolluk olurdum.

:D Hayirli olsun camiamiza o zaman.

Ali Koçu yanlış tanımışsın.

Üstad sen korona fln olmadın demi geziyordun baya da

ub.mesaji
Yo beygir gibiyim üstat gitmediğim yer kalmadı bir ara tüm atmlere basıp simit yiyordum yalan dolan hep bildiğin üsye bu o zaman çok dedik hep uçurulduk başlıklardan şimdi bilim adamları kabul ediyor hava sıcaklıklarıyla alakası olduğunu, zatürrenin daha tehlikeli olduğunu.

Yani eğer ben corona olmadıysam yalan bunlar zira parasetamol alıp, yıkanmak dışından bir tedbirim olmadı. Sokağa çıkma yasağında istanbul-adana yaptım 2 kez muafiyetim vardı düşün.

Sen şahitsin ali sami yenin kabrinden mehmet akif ersoyun kabrine kadar gittim. Kaçak cuma namazları kıldım hiçbir şey olmadı. Benim 126 personelden de sümküren bile olmadı doğru düzgün...

Üst Alt