Anın Görüntüsü - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anın Görüntüsü

Noldu ki ben kendimce bir tespitte bulundum. Nasıl sen insanlara liboş diyerek kendince tespitte bulunuyorsan ben de benzerini yaptım. Samimi düşüncemdir.

sent via GSC
Ya sen daha neden rahatsızlık duyduğumu anlamıyorsun o kadar da dedik isim verme diye yoksa manyak filan senin demenle mi benim kapasitem ortada sen desen ne demesen ne...

Alman ol da kurtulak can ;)

Yengenizi papermoona götürdüm bir baktım arkamızda kalabalık oluştu döndüm baktım Naci Cansun. Kulak kesildim baya bildiğin kulis dönüyor. Tuvalete gider gibi kalktım. Dönüşte fotoğraflarını çekeyim diye millet uyandı tantana çıktı. Tam net belli olmuyor ama papermoonu bilenler bilir vale çıkışı yani akmerkezin ulus kapısının oradaki papermoon bar kapısının oradan çektim direğin oradalardı bahçede restoran bölümündeydik yazı tam belli olmuyor.

Ekli dosyayı görüntüle 96668

Neyse velhasılı kelam saat 20 sularıydı biz yarım saat sonra kalktık scafeye geçtik. Kalabalıklaştı iyice ortam. Duyduğum Naci Cansun başkan adayı olacak gibi. Faruk Süren, Fatih Altaylı, Ozan Korkut, Burak Elmas, babası Mehmet Cansun filan hep kendisini destekliyor anladığım. Bomba bir haber daha eğer Mustafa Başkan aday olamazsa Abdurrahim Albayrak da bu yapılanmaya destek verecek.

İnan Kıraçların adayı Eşref Hamamcıoğlu. Dernek de arkasında.

Mustafa Cengiz Yönetimi dağılmak üzere. Aday olmayabilir.

Dursun Özbek ne gsyiadın ne de derneğin desteğine sahip.

Yeni Nesil Turgay Kıran Ali Fatinoğlu ise yine aday.
Ustad fotodaki hanimin memişi gorunuyor.

Ya sen daha neden rahatsızlık duyduğumu anlamıyorsun o kadar da dedik isim verme diye yoksa manyak filan senin demenle mi benim kapasitem ortada sen desen ne demesen ne...

Alman ol da kurtulak can ;)
Hâlâ şu aptal aptal konuşmayı yapıyorsun.

Hee Almanım ben Alman. Kurtulamazsın benden kolay kolay. Ama sen bu kafayla devam edersen forum yine kurtulur senden yakında.

sent via GSC

Hâlâ şu aptal aptal konuşmayı yapıyorsun.

Hee Almanım ben Alman. Kurtulamazsın benden kolay kolay. Ama sen bu kafayla devam edersen forum yine kurtulur senden yakında.

sent via GSC
Peki Alman Can o zaman neden söz verip tutmuyorsun? Neyse bence bu gurur vesilesi ben bir gün olsun senin yazdıklarına gelmedim bir şey yazmıyorsun ki hep geyik. Birileri yapar birileri bakar. Sen yıllardır bakıyorsun bakadur :*

Yengenizi papermoona götürdüm bir baktım arkamızda kalabalık oluştu döndüm baktım Naci Cansun. Kulak kesildim baya bildiğin kulis dönüyor. Tuvalete gider gibi kalktım. Dönüşte fotoğraflarını çekeyim diye millet uyandı tantana çıktı. Tam net belli olmuyor ama papermoonu bilenler bilir vale çıkışı yani akmerkezin ulus kapısının oradaki papermoon bar kapısının oradan çektim direğin oradalardı bahçede restoran bölümündeydik yazı tam belli olmuyor.

Ekli dosyayı görüntüle 96668

Neyse velhasılı kelam saat 20 sularıydı biz yarım saat sonra kalktık scafeye geçtik. Kalabalıklaştı iyice ortam. Duyduğum Naci Cansun başkan adayı olacak gibi. Faruk Süren, Fatih Altaylı, Ozan Korkut, Burak Elmas, babası Mehmet Cansun filan hep kendisini destekliyor anladığım. Bomba bir haber daha eğer Mustafa Başkan aday olamazsa Abdurrahim Albayrak da bu yapılanmaya destek verecek.

İnan Kıraçların adayı Eşref Hamamcıoğlu. Dernek de arkasında.

Mustafa Cengiz Yönetimi dağılmak üzere. Aday olmayabilir.

Dursun Özbek ne gsyiadın ne de derneğin desteğine sahip.

Yeni Nesil Turgay Kıran Ali Fatinoğlu ise yine aday.
Fotografta meme var sikayetci olunabilir

Ayrica domuz eti + alkol satan mekanlara gittigini bilmiyordum

Herkes ekmeğinin pesinde ustad hürmetler.
Doğru çalışmaktansa aşağı yatmak daha makul gelmiş olabilir tercih meselesi gerçi eskiden kadınlar gururluydu şimdi gayet normal karşılanıyor gibi hayırlı işler dile ben fark etmedim bile algın açık kara murat... Genel olarak yengen püro içmeye çalışan hatunlar için kullandı o ifadeyi gerçi biz de tütün mamüllerinin cahiliyiz belki de öyle içiliyordur somura somura bilemiyorum

Hanımefendi kabak çiçeği gibi açılıp mekanın en orta yerine oturmaktan utanmamış da bizim ustad kazara fotosunu cekti diye mi utanacak. Saçmalamayalım.

Üst Alt