Anın Görüntüsü - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anın Görüntüsü

Galatasaray'a başkan olacak adam ya zenginliğini katlamak için başkan olur ya da makamını arttırmak için. Galatasaray ve Beşiktaş'ın kalburüstü zenginlerinin daha kulübe aman aman bir katkılarına hayatım boyunca şahit olmadım. Anca elemanlarını yollarlar işte Demirören-Özbek gibi. O kültür sadece Fener'de var. Kulüp de Cengiz'den sonra Hamamcıoğlu'na kalacak belli, dua edelim de rahmetli kadar dinamit koymasın kulübün altına.

Yo beygir gibiyim üstat gitmediğim yer kalmadı bir ara tüm atmlere basıp simit yiyordum yalan dolan hep bildiğin üsye bu o zaman çok dedik hep uçurulduk başlıklardan şimdi bilim adamları kabul ediyor hava sıcaklıklarıyla alakası olduğunu, zatürrenin daha tehlikeli olduğunu.

Yani eğer ben corona olmadıysam yalan bunlar zira parasetamol alıp, yıkanmak dışından bir tedbirim olmadı. Sokağa çıkma yasağında istanbul-adana yaptım 2 kez muafiyetim vardı düşün.

Sen şahitsin ali sami yenin kabrinden mehmet akif ersoyun kabrine kadar gittim. Kaçak cuma namazları kıldım hiçbir şey olmadı. Benim 126 personelden de sümküren bile olmadı doğru düzgün...
@Berke Deniz bu yorumu rangers foruma atacagım

Yengenizi papermoona götürdüm bir baktım arkamızda kalabalık oluştu döndüm baktım Naci Cansun. Kulak kesildim baya bildiğin kulis dönüyor. Tuvalete gider gibi kalktım. Dönüşte fotoğraflarını çekeyim diye millet uyandı tantana çıktı. Tam net belli olmuyor ama papermoonu bilenler bilir vale çıkışı yani akmerkezin ulus kapısının oradaki papermoon bar kapısının oradan çektim direğin oradalardı bahçede restoran bölümündeydik yazı tam belli olmuyor.

Ekli dosyayı görüntüle 96668

Neyse velhasılı kelam saat 20 sularıydı biz yarım saat sonra kalktık scafeye geçtik. Kalabalıklaştı iyice ortam. Duyduğum Naci Cansun başkan adayı olacak gibi. Faruk Süren, Fatih Altaylı, Ozan Korkut, Burak Elmas, babası Mehmet Cansun filan hep kendisini destekliyor anladığım. Bomba bir haber daha eğer Mustafa Başkan aday olamazsa Abdurrahim Albayrak da bu yapılanmaya destek verecek.

İnan Kıraçların adayı Eşref Hamamcıoğlu. Dernek de arkasında.

Mustafa Cengiz Yönetimi dağılmak üzere. Aday olmayabilir.

Dursun Özbek ne gsyiadın ne de derneğin desteğine sahip.

Yeni Nesil Turgay Kıran Ali Fatinoğlu ise yine aday.
H.O.

O da benim gibi hem İletişim hem İşletme okumuş; sevdim.

DeCwrZTWsAAjbKV.jpg

Yo beygir gibiyim üstat gitmediğim yer kalmadı bir ara tüm atmlere basıp simit yiyordum yalan dolan hep bildiğin üsye bu o zaman çok dedik hep uçurulduk başlıklardan şimdi bilim adamları kabul ediyor hava sıcaklıklarıyla alakası olduğunu, zatürrenin daha tehlikeli olduğunu.

Yani eğer ben corona olmadıysam yalan bunlar zira parasetamol alıp, yıkanmak dışından bir tedbirim olmadı. Sokağa çıkma yasağında istanbul-adana yaptım 2 kez muafiyetim vardı düşün.

Sen şahitsin ali sami yenin kabrinden mehmet akif ersoyun kabrine kadar gittim. Kaçak cuma namazları kıldım hiçbir şey olmadı. Benim 126 personelden de sümküren bile olmadı doğru düzgün...

Sana Allahin manyagi derken az dedigimi düsünüyorum sunlari okuduktan sonra.

Sana Allahin manyagi derken az dedigimi düsünüyorum sunlari okuduktan sonra.
Hepsi şahitli belgeli dünyanın fotosunu attım görmedin mi Alman Vatandaşlığına mı başvuru yapıyordun o sırada nasıl kaçırırsın. Bak bir de sürecin sonunda bir şey olmadı. Temiz olun bir de parasetamol alın kafi bak ikinci kış geldi belki üçüncüsü de gelecek yok maske yok bilmem sokağa çıkma yalan dolan bunlar

Hepsi şahitli belgeli dünyanın fotosunu attım görmedin mi Alman Vatandaşlığına mı başvuru yapıyordun o sırada nasıl kaçırırsın. Bak bir de sürecin sonunda bir şey olmadı. Temiz olun bir de parasetamol alın kafi bak ikinci kış geldi belki üçüncüsü de gelecek yok maske yok bilmem sokağa çıkma yalan dolan bunlar

Hee Alman vatandasligina basvuruyordum o siralar. Söyle mal mal konusmadan duramiyorsun degil mi.

Ne diyeyim Allaha sükret daha yakalanmadigina, o kadar insan ölmüs hala yok abartiyorlar falan demek gercekten tek kelimeyle aptalliktir.

Hee Alman vatandasligina basvuruyordum o siralar. Söyle mal mal konusmadan duramiyorsun degil mi.

Ne diyeyim Allaha sükret daha yakalanmadigina, o kadar insan ölmüs hala yok abartiyorlar falan demek gercekten tek kelimeyle aptalliktir.
Zatürreden 2.5 milyon insan öldü bundan 1 milyon algıda seçicilik sen zatürre hesabı tutuyor musun mesela? En çok yaşlı ölümleri şubat, martta olur o yüzden anadoluda yaşlı kıran derler. Neyse alman vatandaşı olunca haber ver forumca kutlayalım can...

Zatürreden 2.5 milyon insan öldü bundan 1 milyon algıda seçicilik sen zatürre hesabı tutuyor musun mesela? En çok yaşlı ölümleri şubat, martta olur o yüzden anadoluda yaşlı kıran derler. Neyse alman vatandaşı olunca haber ver forumca kutlayalım can...

Ne cins bir herifsin sen ya gercekten inanmak güc. Sen bu yoldan devam et, umarim sana bulasmaz bu hastalik. Senin icin degil cevrendeki sucsuz insanlara bulasmamasi icin umuyorum bunu.

Ne cins bir herifsin sen ya gercekten inanmak güc. Sen bu yoldan devam et, umarim sana bulasmaz bu hastalik. Senin icin degil cevrendeki sucsuz insanlara bulasmamasi icin umuyorum bunu.
126 kişiye de bulaşmadı tebrik edildik gerçek önlemleri aldığımız için. Sonuçta bu bir üsye. Neyse bak hep gelip sen bulaşıyorsun adın geçmiyorken de sonra hakaret edip cevabını alınca da bel altı vuruyorsun. Hadi iyi günler...

126 kişiye de bulaşmadı tebrik edildik gerçek önlemleri aldığımız için. Sonuçta bu bir üsye. Neyse bak hep gelip sen bulaşıyorsun adın geçmiyorken de sonra hakaret edip cevabını alınca da bel altı vuruyorsun. Hadi iyi günler...
Noldu ki ben kendimce bir tespitte bulundum. Nasıl sen insanlara liboş diyerek kendince tespitte bulunuyorsan ben de benzerini yaptım. Samimi düşüncemdir.

sent via GSC

Üst Alt