Anıtkabir'e Çocuk Parkı Tepki Çekti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anıtkabir'e Çocuk Parkı Tepki Çekti!

Hayırdır Kovuyon mu? cevabı biten birinin davranışları bunlar Arif Çelik.

Belli ki yazdığım ayetleri okumuşsun, madem karın ağrın var, gel orda itiraz et, cevanını vereyim. Boş Yapma.

mod değilim ki kovayım seni!! boş konuş dur bana ne

sen cevap ver asıl cami bahçelerinin içine de böyle çocuk parkları yapalım mı?

camilerin içine de çocuk parkı yapalım mı? cevap versen sana soruyorum cevaplamıyorsun. senin anlama problemin var herhalde!!

uzun zamandan beri diyanetin yaz dönemleri için bir uygulaması var.sabahları Kur'an derslerinin aralarında ve sonlarında çocuklar camilerde oyun oynuyorlar.ben yakartop oynayanlarınıda gördüm balonla futbol oynayanlarınıda ebe sobe oynayanlarınıda.özür dilerim konu ne bilmiyorum yazayım dedim sadece

uzun zamandan beri diyanetin yaz dönemleri için bir uygulaması var.sabahları Kur'an derslerinin aralarında ve sonlarında çocuklar camilerde oyun oynuyorlar.ben yakartop oynayanlarınıda gördüm balonla futbol oynayanlarınıda ebe sobe oynayanlarınıda.özür dilerim konu ne bilmiyorum yazayım dedim sadece

Konu arkadaşın kronik olması.
Anıtkabire yapılan parktan niye rahatsız oluyon dedim, sen ayet yazıyon, camiilere park yapılmamasını savunuyon, akplisine geldi.
tuhaf biri kendisi.

Üst Alt