Anıtkabir'e Çocuk Parkı Tepki Çekti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anıtkabir'e Çocuk Parkı Tepki Çekti!

Bir Ülke, sadece saygi ve anlayis cercevesinde yönetilir. Eger bir kesim orayi kutsali saydiysa, cocuk parkinin o kutsali rahatsiz ediyorsa, ozaman o parki oradan söküp atacaksin kardesim.

Plastik olmasını geçtim görsel açıdan daha uyumlu birşey bile yapmış olsalar yinede çok saçma bir uygulama olmuş. Bir an önce kaldırırlar diye dusunuyorum.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çocuk parkı masum bir şey sanarsın bar açıldı oraya anmak için saygısız bir yapı inşa edildi sanılıyor sanki atatürk çocuklara güzel bir günü hediye etmiş bir insan 23 nisan gibi gençliğe emanet etmiştir bu vatanı atatürk (şuan ne kadarda kötü bir gençlik olsada ) yada aziz nesin'in mezarım olmasın, beni okul bahçesine gömsünler, üzerimde çocuklar oynasın diyebilmiştir

ayrıca keşke her camii'nin bahçesine de çocuk parkı inşa edilse boşuna çocuklar camii'nin içinde smackdown oynamazdı (çocukken bunu bende yapmıştım :D )

Kimbilir kime emanet ettiler oranın peyzaj düzenlemesini , adam çay içerken ya şuraya bir çocuk parkı koyalım diye kendince iyi birşey yaptığını düşünüyordur eminim.

Normalde sıkı bir protokol olması lazım , birçok aşamadan ve imzadan geçmesi lazım böyle işlerin..

Kimbilir kime emanet ettiler oranın peyzaj düzenlemesini , adam çay içerken ya şuraya bir çocuk parkı koyalım diye kendince iyi birşey yaptığını düşünüyordur eminim.

Normalde sıkı bir protokol olması lazım , birçok aşamadan ve imzadan geçmesi lazım böyle işlerin..

MNG kargo yapmış.Anıtkabir TSK ya bağlı.Genelkurmay Başkanlığı neye göre kime göre yapmış bilinmez!!!

anıtkabire her gittiğimde müthiş bir duygusallık ve gurur kaplar içimi çanakkkale harbi ulu önderin müthiş liderliğinde yaşanan destansı zaferler aklıma gelir orada konuşurken bile dikkat ederim hatta mecbur kalmadıkça ağzımı bile açmam orası düşünülmesi ve saygı gösterilmesi bir yer çocukların kaydıraktan kayacağı bir yer değil büyük saygısızlık !!!

camilerin içine de çocuk parkı yapalım mı? cevap versen sana soruyorum cevaplamıyorsun. senin anlama problemin var herhalde!!

Cocuklar icin camide oyun alanı - Ankara Haberleri

Ahmet Hamdi Akseki Camisi'ne aileleriyle teravihe gelen çocuklar, kendileri için oluşturulan oyun alanında vakit geçiriyor.
Başkent’te, aileleriyle Ahmet Hamdi Akseki Camisi'ne teravihe gelen çocuklar, kendileri için oluşturulan oyun alanında vakit geçiriyor. Diyanet İşleri Başkanlığı hizmet binasının yanında bulunan Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nde çocuklar için oyun alanı oluşturuldu. Aileleri namaz kılarken, çocuklara da namaz süresince bir görevli güvenlik amacıyla eşlik ediyor. Caminin müezzini Mansur Sağır, uygulamanın cami cemaati tarafından da beğenildiğini aktardı. Sağır, şunları söyledi:

SEVDİRMEK HEDEFİMİZ

"Cemaatimizden en ufak bir şikâyete rastlamadık. Teravihlerde 50-100 arasında çocuk oluyor. Bu çocukların camiyi sevmesi, cami havasını teneffüs etmesi, ileriye dönük Kur'anla, camiyle daha çok meşgul olmalarını sağlamak amacındayız. Onlara camiyi sevdirmek hedefimizdi. Cemaatimiz de uygulama nedeniyle rahat bir şekilde namazını kılıyor.

BİRBİRLERİYLE KAYNAŞIYOR

Oyun alanı sayesinde çocuklar birbiriyle kaynaşıyor, arkadaş ediniyor. Oyun alanımız nedeniyle çok uzaklardan gelen cemaat var. Hatta Ankara'nın en uzak ilçesi Pursaklar'dan bile gelenler var. Güvenlik amacıyla sürekli çocukların başında duran bir görevlimiz var. Pilot olarak başlanan uygulamanın farklı camilerde yaygınlaştırılacağı belirtiliyor.

Sanirim park artik yok, vatandaslar el atmis diyorlar.
evet çankaya chp teşkilatı ve sivil savunma örgütlerinden bazı vatandaşlar el birliğiyle söktüler.

goetheleri yiyorsa tekrar diksinler o parkı.

amaç çocukları sevindirmek aileleri dinlendirmekse kabristandan uzak bir yere ahşap ve nezih bir park yaparsın olur biter.

Anıtkabir’e kondurulan parkın salıncakları söküldü; Gökçek ‘Mala zarar’ dedi

CtH9q5KUsAIcdeE.jpg

Bunu yapan pezevenkler Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği dünyadaki tek çocuk bayramı olan 23 Nisan'ı kutlamıyorlar. O yüzden hiç samimi değil. Ata'ya saygısızlık bu.

Olayı ''çocuk sevgisi'' ve ''23 Nisan'' kutlamasına indirgemekte aynı bir kafa herhalde. Orda öyle birşeye ne gerek var ne de luzum boş yere yapılmış birşeydi sanıyorum kaldıracaklar.

Olayın çocuk sevgisi ya da çocuklarla alakalı olmadığını herkes biliyor

Polemik konusu olsun diye oraya konulmuş birşey

Bıraksınlar bu çakallıkları yemezler

Ne çocuk sevgisi be? Saçma sapan konuşmasın kimse. Başka yer mi kalmadı lan oyun parkı yapılacak?

Çakallığı bıraksınlar. Provoke amaçlı yapılmış bir olay.

Şerefsiz herifler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt