Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri | - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri |

Cevap: Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri | Rayt dı Fi

Bence sahayı cuma gününe alalım yarın Özgün gidip alır sahayı biz 8 kişiyiz 4 kişi daha buluruz 6-6 yaparız maçı, Olmazmı öyle :)

Buraya sürekli gelen 4-5 kişiyiz 12 kişi zor çıkar forumdan ama bakalım Allah'tan ümit kesilmez :eek:

Haa bir de Cuma günü bence de oynayalım bir şekilde.

Cevap: Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri | Rayt dı Fi

19 konuk incici arkadaşlar bi el atsanız olaya artık hadi her zaman zirve yapalım halı saha maçı yapak dersiniz. İşi pratiğe dökün harekete dökün artık

Buraya sürekli gelen 4-5 kişiyiz 12 kişi zor çıkar forumdan ama bakalım Allah'tan ümit kesilmez :eek:

Haa bir de Cuma günü bence de oynayalım bir şekilde.

Cuma günü yapalım maçı diğer arkadaşlarında müsait olduğu bir vakit yeni bir maç yaparız. Özgün yarın gidip sahayı alırmısın Cuma Günü saat : 18.00'e.

Yav beyler kimse sorumluluk almıyor zaten ilgi alaka da yok ben şimdi yatıyorum çok yorgunum bugün. İyi geceler

Zamanı mekanı kesinleştirin yeter ki. Ben adam bulmaya çalışıyorum siz de çabalayın biraz.

Beyler sahayı alıyımmı hangi saatte yapcas maçı hangi sahayı alcas tam bi anlatın bana bilmiyom sahayı :D

Beyler sizin dediğiniz gibi çıktım bu sıcakta evden gittim tandoğan Ankaragücü halı saha tesislerine tesis hergün 7-8 den başlıyarak sahayı kiralatıyormuş.saha ücreti 120 tl olup kaporasıda 50 tlmiş.Yarında 7-8 saatleri arası bile dolu 10-11 müsait yani gittim uygun olmadı bize ayarlamadım.

Beyler sizin dediğiniz gibi çıktım bu sıcakta evden gittim tandoğan Ankaragücü halı saha tesislerine tesis hergün 7-8 den başlıyarak sahayı kiralatıyormuş.saha ücreti 120 tl olup kaporasıda 50 tlmiş.Yarında 7-8 saatleri arası bile dolu 10-11 müsait yani gittim uygun olmadı bize ayarlamadım.

O zaman başka bir saha bulmak lazım önerisi olan var mı ? K.Ören'de falan olabilir zaten çoğu kişi K.Ören'den :D

He ya Ankara'dan bi organizasyon çıkmıyor yav.

İlla maça gerek yok gidip bir cafeye oturup muhabbet etmek çok mu zor. Haftaya beklerim.

E noldu şimdi yapmıyoz mu maçı. İnsanları da o kadar heveslendirdik. Neyse artık zaten birkaç güne Antalya'ya gidiyorum. Beni de bulamazsınız :D artık

Yarın gidelim bi pes turnuvası çevirelim varmısınız :D

Üst Alt