Ankaragücü Karşısındaki İlk 11'miz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaragücü Karşısındaki İlk 11'miz

Cevap: Son Dakika | Ankaragücü Karşısındaki İlk 11'miz

ANKARAGÜCÜ: Özden ; Uğur, Zewlakow, Rajnoch, Klukowski ; Gabric, Adem, Sapara, Serdar Özkan ; Fatih Tekke, Sestak

TEKNİK DİREKTÖR: Mesut Bakkal

-----------------Zapata---------------------

Aydın------Servet--------Cana---------Çağlar

------------------Ayhan---------------------

-----------Neill-------------Hakan------------

Kewell-------------Pino-----------------Stancu

Bu da olabilir:D

Böyle olsun, bizim olsun :lol: ::::::::

-----------------Zapata---------------------

Aydın------Kewell--------Cana---------Çağlar

------------------Ayhan---------------------

-----------Neill-------------Hakan------------

Pino-------------Servet-----------------Stancu

Hakan, Aydın, Ayhan kırmızı görsün maçın sonunda birde oyuna girerse barış ve sarp

Bu Aydin neden böyle arkadas. Geretsin bile Arda'dan cok beklentisi vardi Aydindan. Kulüpte hic mi biri 1-2 kafasina vurupta, kendine gel oglum dememis midir.

feneri yenelim bende istiyorum eyvallah ama öyle bir hava varki sanki lig finaline çıkacağız.Bırakın oynasın lan adamlar.Nedir bu önemseme durumu.Anadolu takımı gibi resmen fener maçında hazırlanmalar.

Sırf öylesine eleştiri başka bir şey değil.Yekta sınırda olmasa ve onun yerine Aydın oynasa tamam.Sınırdaki bütün oyuncualr yedek olduğuna göre ona göre kadro hazırlamış.Ha a.gücü takım değil mi doğrudur.Tam kadroylada çıkabilirdi ama yazılarda tutarsızlık var.Maç öncesi 1 hafta boyunca sınırdakileri oynatmasın bu maç önemli değil diyenler şimdi kadroyu eleştiriyor

Fb maçı A.gücü maçından daha önemlidir.Ne olursa olsun.

Zaten şu kadroda hiç kimse sınırda olmasın tek eleştirilecek adam Aydın-Yektadır.Başkada bir şey yok.

Aydında ne buluyor diyenler.Yektayı oynatmayacaksa orada oynayacak 2 oyuncu kalıyor geriye Kazım ve Barış.Kazımda sınırda.Barışda..Barış oynasaydı o zaman :asd:

feneri yenelim bende istiyorum eyvallah ama öyle bir hava varki sanki lig finaline çıkacağız.Bırakın oynasın lan adamlar.Nedir bu önemseme durumu.Anadolu takımı gibi resmen fener maçında hazırlanmalar.

Bunca seye ragmen bide maci kaybedersek iyice rezil oluruz.

yektasız-culiosuz bi 11 dizinde görelim hele fb maçına madem bu kadar biliyonuz :eek:

Normal şartlarda doğrusun ama,Yeni statta ilk yenilgiyi Fenerbahçe'den almayı düşünemiyorum.Maç ASY'de olsa neyse.

Üst Alt