Ankaragücü Karşısındaki İlk 11'miz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaragücü Karşısındaki İlk 11'miz

Cevap: Son Dakika | Ankaragücü Karşısındaki İlk 11'miz

Sorumluluk alamayan aciz insanların başarısızlıklardaki yön ( bahane bulma ) bulma taktiklerini destekliyorsun yani. Mesela sayın Polat' ın Fb maçındaki olası kötü sonuçta taraftara laf atmaya hazırlanması gibi!!!

Önemli ıoyuncuların yoksa .Yenilirsen öle dersin ne varki bunda.?

Yönetimi savunan 2 kişi yoktur bu forumda. Yönetimi zaten eleştiriyoruz. Ama Hagi'de eleştiriyi hakediyor saçma kadro tercihleriyle.

guzel kardesim bak Hagi'nin yanlislari var hepimiz kabul ediyoruz.. ama bu sene yasanan rezilliklere birde fener maglubiyeti eklenmesini kimse istemiyor.. belki Hagi'ye kalsa oynatirdi bu adamlari ama ben yonetimin Hagi'den oynatmamasini istedigini dusunuyorum..

Yenilsek bile destekliyenlerin olacağını düşünüyorum.

O durum daha vahim iste. Fb macini kazansak ne olur kazanmasak ne olur. Adnan Polat artik gitmelidir ne olursa olsun.

Olur valla.Kadrolar kurulur, başkan bir seneyi daha hakediyor denir.Hele Mustafa Sarp'ın,Servet'in golü ile kazandığımızı düşün?

Servet ve Mustafa burda kral ilan edilir. :D

tt arenadaki ilk galibiyetimizi fenerbahçeden alıp onların diline düşmeyelimde. ankaragücü maçı önemli değil.

"Geçen hafta sahanın en iyi 3 oyuncusu(Cana-Yekta-Gökhan)ndan 2 tanesi yedek. Yerlerine oynayan adamlarda Ayhan ve Aydın."

Gheorghe Hagi

guzel kardesim bak Hagi'nin yanlislari var hepimiz kabul ediyoruz.. ama bu sene yasanan rezilliklere birde fener maglubiyeti eklenmesini kimse istemiyor.. belki Hagi'ye kalsa oynatirdi bu adamlari ama ben yonetimin Hagi'den oynatmamasini istedigini dusunuyorum..

O zaman şunu söle Hagi'ye kalsa Yekta'yı oynatır mı?

neden oynatmasin? Sarp-Baris ve Ayhan'i da kesti yeri geldi..

Ayhan ceza yendi ondan kesti. Dönünce de 11 de başlattı. SOnra yuhlandığı için kesti Ayhan'ı ve bu maç tekrar 11'de. Bu mu kesmek oluyor.

Barış'ı oynatıyordıu sakatlandı o yüzden oynatmadı.

Saolsun tek Sarp'ı kesti. O da klubede en güvendiği oyunculardan olarak oturtuyor.

Bu mu kesmek oluyor?

Hagi bence fener maçını düşünüyor. Keşke canada oynamasa.

Ayhan ceza yendi ondan kesti. Dönünce de 11 de başlattı. SOnra yuhlandığı için kesti Ayhan'ı ve bu maç tekrar 11'de. Bu mu kesmek oluyor.

Barış'ı oynatıyordıu sakatlandı o yüzden oynatmadı.

Saolsun tek Sarp'ı kesti. O da klubede en güvendiği oyunculardan olarak oturtuyor.

Bu mu kesmek oluyor?

bazi konularda cok takintiliyiz.. Kesti'mi kesmedi mi sonucta bugun sag bek'te Baris olabilirdi mesela.. yada Aydin yerine Sarp.. o yuzden Hagi'ye yuklenmek bos..

Üst Alt