Ankaraspor Süper Lig'den düşürüldü ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaraspor Süper Lig'den düşürüldü !

Cevap: Ankaraspor düşürüldü!

Ya tüm ankaraspor macları yok sayılır yada tüm ankaraspor macları 3-0 ankaraspor'un aleyhine kabul edilir..Bana sorarsanız bu kadar değişir böyle kalmaz..

Ankaraspor maçında aldığımız 3 puan silindi sanırım.. Federasyon bu zamana kadar neredeydi? Ya ankaraspor maçında oyuncularımızdan biri veya birkaçı sakatlansaydı? Bunun hesabını kim verecekti?!

o puanlarin silinmesi ile oynadigimiz mac sayisida eksilir bu yonden bir olay yok.

bunun yaninda o macta alinan kartlarda silinmesi lazim,

bunun yaninda Ankaraspor ile oynanan maclarda rakip takimlarin "cezali" oyunculari oynamadisalar, ozaman bir mac ceza olayi da sayilmamasi lazim ve ertelenmesi lazim, (ligin basi oldugu icin fazla problem olmamali)

o macta galiba kirmizi kart gormustuk?

Şimdi Ankaraspor maçında önemli bir oyuncusu cezalı veya sakat duruma düşüp,diğer maçı kaybettiyse ne olacak?

Peki şimdi ne olacak?

Ankaraspor hatırlanacağı gibi ilk hafta Antalyaspor´u 1-0 yenmiş‚ 2. hafta Gençlerbirliği ile 1-1 berabere kalmıştı. 3.hafta Gaziantepspor ile de 1-1 berabere kalan Ankaraspor‚ 4.hafta Galatasaray´a 2-0 mağlup olmuştu. 5.haftada oynaması gereken Kayserispor karşılaşması da ertelenmişti.

Şimdi herkesin kafasında aynı soru var.. Peki şimdi ne olacak ?

Ankaraspor´un şimdiye kadar oynadığı 4 karşılaşma Federasyon tarafından tescil edilecek ve 5. hafta ertelenen Kayserispor karşılaşmasıda oynanarak bu karşılaşmada tescil edilecek ve bundan sonra Turkcell Süper Lig´de oynayacağı geriye kalan maçlarda ise hükmen mağlup sayılacak.

Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Ankarasporlu oyunculara 15 gün transfer süresi verilecek.

Ya şimdi biz 1 averajla şampiyonluk kaybedersek?

seneler önce 3. lig gruplarından birinde olmuştu buna benzer bir durum. Takım hangisiydi, ligdenmi çekilmişti yoksa düşürülmüşmüydü hatırlamıyorum ama, o hafta o takımla oynacak takım bay geçmişti 3 puan +3 avaraj hanesine yazılmıştı.

Muhtmelen buda böyle olur. Oynadığı 4 maçta hükmen 3-0 mağlup sayılır diye düşünüyorum.

Futbolcularına ne olucakmış?Oynamak istemezler ki 2. ligte.

A.Karabulut'u kapsak fena olmaz transfer süresi verirler herhalde Ankaraspor'lu futbolculara.

Marka degerimiz cok düsecek bu olay yüzünden..Ankaraspor´u düsürdün de, Gökcek ailesini futboldan men edebildin mi? Ne anladim ben bu cezadan simdi?

Ankaragücü´nü neden düsürmedin madem? Cok sacma..Ceza verilecekse hepsine verilmeli..

En basta ückagitci Gökcek ailesine ceza verilmeli..

Olan bize oldu..Niye oynadik biz simdi Ankaraspor´la? O kadar mücadele ettik, yorulduk...

Gökcek ailesini futboldan uzaklastirmazlarsa tüküreyim böyle cezaya...

Üst Alt