Ankaraspor Süper Lig'den düşürüldü ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaraspor Süper Lig'den düşürüldü !

Cevap: Ankaraspor düşürüldü!

O altı futbolcu için hiç para ödenmedi galiba.Bi acayip ligimiz var. Bunları sormazlar mı neye karşılık verdiniz diye. Gerçi soran yok.

Bu olaylar konuşulurken federasyon açıklama yapıcaktı; şöyle yaparsanız izin veririz; böyle yaparsanız cezalandırırız diye.

Hem bu kadar patırdı kopmaz hem de daha düzenli hareket edilirdi.

Tam hatırlamıyorum ama Gençlerbirliği Uğur Boral'ı Fener'e beleş vermişti.Hatta sanırım İlhan Cavcav'ın:''Uğur'u Fener'e hediye ediyorum'' diye bir açıklaması vardı.

melih-gokcek5.jpg

Melih Gökçek

Yine herşeyi eline yüzüne bulaştırdın. Seni tebrik eder ve başarılarının devamını dilerim:005:

TFF ISTIFA yeter artik bu bizans oyunlardan biktim,

GS oyuncularin sucu ney? lider oldugumuz bu zamanda ve form tutmusken hatta Pana maci oncesi bu hic iyi olmadi artik diyebilirim ki Aziz Yildirim TFF yi isgal etti ve Ezeli Rakibini Arkadan vurdu Ankaraspor'u neden simdi dusurdunuz? GS oyuncularin Morali Artik 0 olmustur bu haberi duyduklarinda emekleri bosuna

:mad:

Doğru bir karar verildi. Ankaraspor haketti bunu. Bize birşey olmaz diye kafa tuttular, sonucunda düşürüldüler işte. Ayrıca Ankaraspor'un oynadığı ve oynayacağı maçların hepsinden 3-0 mağlup sayılacak galiba. Biz 2-0 yenmiştik +1 fazladan averaj gelicek.

Ankaraspor bank asyaya düşürüldü ama gidip orda oynamayacaklar herhalde. bu sene boş geçecekler seneye ordan baslayacaklar olsa gerek. ve süper ligdede her hafta bir takım bay geçecek. puan kaybedenlere puan eklenecek olsa gerek.

Bankasyaya giderse ordaki takım sayısı artacak bide 4 hafta oldu nasıl gidip ordan baslayacaklra çok sacma olur

TFF ISTIFA yeter artik bu bizans oyunlardan biktim,

GS oyuncularin sucu ney? lider oldugumuz bu zamanda ve form tutmusken hatta Pana maci oncesi bu hic iyi olmadi artik diyebilirim ki Aziz Yildirim TFF yi isgal etti ve Ezeli Rakibini Arkadan vurdu Ankaraspor'u neden simdi dusurdunuz? GS oyuncularin Morali Artik 0 olmustur bu haberi duyduklarinda emekleri bosuna

:mad:

alakaya maydanoz...

Doğru bir karar verildi. Ankaraspor haketti bunu. Bize birşey olmaz diye kafa tuttular, sonucunda düşürüldüler işte. Ayrıca Ankaraspor'un oynadığı ve oynayacağı maçların hepsinden 3-0 mağlup sayılacak galiba. Biz 2-0 yenmiştik +1 fazladan averaj gelicek.

EE biz o maç için emek harcarken herkes yattığı yerden mi alacak?

Aynı durum, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın Fenerbahçe ile arasında olan ilişki için de aynı. Hacettepe-Gençlerbirliği ilişkisine neden ses çıkarılmadı? İsim değişikliğine izin verilmediği bir ortamda Göztepe-Aliağa Belediyesi olayına neden müsaade edildi? Altay’ın 9 oyuncusunu oynatmadığı maç sonrasında Kayseri Erciyesspor ligde kalırken, Sakaryaspor ligden düştü. Bu konuda neden soruşturma açılmadı? Bursaspor’un formasında bir gazoz firmasının reklamı var. Bu firma da Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Levent Kızıl’a ait. Yani Kızıl, bir takımın sponsorluğunu yapıyor. Bunlara neden sessiz kalınıyor. Futbol Federasyonu’nun 2 dönem önceki seçiminin intikamı benden alınıyor."

Melih Gökçek'in açıklamaları.Fener'ide düşürün o zaman.Fener KÜMEYE!

Üst Alt