Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı- - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

Cevap: Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

Final 958. sayfada basliyor. Keske hikayenin gercek olmadigini finalden sonra soyleseymis daha iyi ve etkileyici olurdu final.

"Finale kadar her sey gerçekti bence. Sonra bir şeyler oldu hikayenın gercek olamadıgını acıkladı kelebek. Ve sonra acelece, koşuşturmayla bir 'mutlu son' finali hazırladı kelebek. Ve haliyle eski duyguları yasayamadık pek... Yüreğine, diline, eline, sevgine sağlık... Bu duygular bu kadar yogun yasanmadan yazılamazdı dıye dusunuyorum. Yıne de tesekkurler..."

alanyada ebru isimli birini bulmuşlar günde 10larca kez arayıp rahatsız ediyorlar vs demişti .

ebru diye biri yoksa devamlı aranıp rahatsız edildiğini kelebeğe kim anlatacaktı.bence zaten bu yanlışlıkla soyadını vermişti deneye deneye inci tayfası buldu kızın nosunu ifşa oldu .

Ya bu hırt büyük ihtimal yaşadıklarını anlattı, sonra baktı ki olay b.ka sarıyor, başına iş gelmeye başladı, sonra da kalktı yalan dedi. O kadar sayfa uydurulamaz lan. Olağanüstü yazarlar bile her gün girip yazarak o kadar düzgün ve bağlantılı hikaye oluşturamaz. Durmadan döner bakar geriye, yazdığını silip düzeltir falan. Adam bildiğin g.tü kurtarma çabasında.

Ben olsam film haklarini alirdim direkt. Bu kadar kisi okuyorsa maden hazir.

*spoiler*

'hangimiz hastaydık

hangimiz aşk için hastalanmadık

hasta iken merhamet aramadık

tek tedavinin karşılıklı sevmek olduğunu bildiğimiz halde

doktorun iyileştiremiyor olması veya ilacın işe yaramadığını düşündük

oysa her yalnız ayılıp bayılıyor bu hastalığa yakalanmak için

yoksa yalnızlık da mı hastalık

hepimiz hastayız amk'

*spoiler*

Surda koptum yaa :D

O degilde bu Kelebek kesin desifre oldu simdi zigzag yapiyor... Yazdiklari tamamen gercek

Kimse boyle bir hikayeyi kafadan yazamaz adam yazarken yasiyor yasatiyordu resmen.

Belliki tehdit ediliyo... Tek lafina bakar kelebek reyiz direk geliriz !!

Siz benimle dalga geciyorsunuz hep :(

Ben de bizim søzlukte hayat hikayemi yazacagim. Anlatayimmi anlatmayimmi olacak ismi de. Orada sizin bøyle JB'lerinizi falan yazacagim, cok guzel olacak hikaye. ama gercek hayattan :)

Afise olursak tarih seni affetmez.......................................................

Herkeste bi hikaye anlatma hevesi başladı. Ne çok hikayeniz varmış lan

"Tarihin tarifi, mazinin alfabesi yoktur" Riza aga...........................................

Üst Alt