Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı- - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

Cevap: Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

Furkan normal okumuş ben de 1 gece + ertesi günde bitirmiştim sıkıntı sende gibi Mesut :)

Vala kitaba çevirseler düşünmeden alırım. :) Ama olduğu gibi çevirecekler. :)

ulan üşenmedim okudum

SPOİLER

----------

ebru sen ne karaktersiz bir insansın.benim içim acıdı .tripler hal ve tavırları .yaşattığı acılar... yaktı çocugun gençliğini.adama da hak verdim ebru nun bu rezilliklerine rağmen hala bir ikilemde kalması beni bile aşırı üzdü :(

+ben hiçbir şekilde ebrunun bu gecen zaman diliminde ona onun kadar sadık olduğunu sanmıyorum.ne ceyhunmuş be .

neyse tamam sakinim.

-------------

SPOİLER

Hikayeden burdaki arkadaşlar vesilesi ile haber oldum ve bir solukta okudum nerden okudum ****. okumaz olaydım..Şimdi ben bir kıza nasıl güvenicem? adamın resmen 10 yılını çalmış arkadaş, hikayeyi okurken kelebeke hep bu para senın basına bir gun dert olucak, üni oku felan dıye küfür ettim..en sonunda oldu ****. Ebru bana birini hatırlattı, allaha bir şükür ettim ondan kurtuldugum için..evet abi bu ebrular her yerde var, allaha dua edin sizin karşınıza çıkmasın!!

Hikayeyi Elif ten dinlemek lazım o essek kafalı kelebek onu kaçırmamalıydı.Ebru nun kaçık olduğu belli zaten.

bu hikayenin gerçek kişi ve kurumlarla hiçbir alakası yoktur. tüm yazılanlar hayal gücünden ibarettir. gerçek olduğunu iddaa ederek almış olduğum vaktiniz için hepinizden tek tek özür dilerim.

Bence JB geçiyor.

Yaprak Seven Kelebek

bu hikayenin gerçek kişi ve kurumlarla hiçbir alakası yoktur. tüm yazılanlar hayal gücünden ibarettir. gerçek olduğunu iddaa ederek almış olduğum vaktiniz için hepinizden tek tek özür dilerim.

Yaprak Seven Kelebek

yaşım sizinle paylaştığım fotoğraflar gerçek.aslında hikayede ki tek yalan ebru diye birinin olmaması

Yaprak Seven Kelebek

tamam küfürlerinizi ettiniz.şimdi herşeye rağmen güzel hikayeydi diyemeyenler ****** gitsin.

Yaprak Seven Kelebek

bunlar bi kaç gün kalsın.özrüm herkese ulaşsın.sonra hikayeyi silip sayfayı kapatacağım.

y_s_kelebek yaprak seven kelebek

yazılmış olan hikaye tamamen hayal ürünüdür.

-

Ne diyor bu ?

Yaprak Seven Kelebek

Yaprak Seven Kelebek

yaşım sizinle paylaştığım fotoğraflar gerçek.aslında hikayede ki tek yalan ebru diye birinin olmaması

Yaprak Seven Kelebek

tamam küfürlerinizi ettiniz.şimdi herşeye rağmen güzel hikayeydi diyemeyenler ****** gitsin.

Yaprak Seven Kelebek

bunlar bi kaç gün kalsın.özrüm herkese ulaşsın.sonra hikayeyi silip sayfayı kapatacağım.

y_s_kelebek yaprak seven kelebek

yazılmış olan hikaye tamamen hayal ürünüdür.

-

Ne diyor bu ?

Hikayeyi kız öğrendi buda kıvırıyor gıbı gelıyor..Hıkayeyı sallıyor olabılır ama bır ınsan neden gecelerı partlar gırıp delı gıbı aşk naraları atsın kı? sallama olsa gecenın köründe partlar gırmez dırek paylasırdı toplu olarak gıbı gelıyor..

BÜYÜK İHTİMAL ifşa oldu ve zor durumda.

eğer böyle değil yalansa,gözlerimi mahvetti 2 gün.allah cezasını versin

Bir yönetmen olsaydım şayet hikayeyi birde Ebrudan dinleyip oskarlık bir film yapıp milleti zırlatıp aglatırdım sonunda..kesinlikle mükemmel işlenecek sahneler var..sahildeki her zaman gıttıklerı bank sahneleri yeterde artar..

Film olsa sonu insanı morartırmış hacı kelebek şizo çıktı işte :D Bi makinist, bi dövüş kulübü kadar patlama yapardı :pp

Son yazdıklarında Ebru'yla mesajlaştıklarından bahsediyordu, muhtemelen barıştılar ve Ebru falanda öğrendi bu durumu, şimdi o yüzden siliyor.

Üst Alt