Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı- - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

Cevap: Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

basliktaki herkes okumali yazisina ragmen okumuyorum ....

Yarısını filan okumustum daha önce, sonunu getirmedim. Belki tamamlarım bir ara, okuduğum kısmı cok net hatırlıyorum. Eğer boş vaktiniz cok ise okuyun , birşey kaybetmezsiniz. Yoksa çok fazla gerekli birsey değil.

Sonunda entryi girene bol küfürlü bir entry gircektim de neyse ki hesabım silinmiş uzun süre girmeyince :D

Seviyorsan git konuş bence diyorum o arkadaşa :)

Hikeya bomba entryde 9 sayfadayim beyler.. cok merak ediyorum.. :D

--- Spoiler ---

Adam çok fazla detaya girmiş ama "tuvalete girdim, çişimi yaptım, sifonu çektim, elimi yıkadım, kapıyı açtım, tuvalletten çıktım, kapıyı kapadım..."

--- Spoiler ---

:p

dün disko bölümüne kadar okudum. icime kötü seyler doguyor. kiz arkadasi aldatacak. bundan eminim. yazik olmus cocuga...icim ciz etti. lakin bir cok kiz icince ve diskoya gidince ve ayni zamanda yakisikli erkek görünce, el ele tutusuyor ve sanki erkek arkadasi yokmus gibi "fingirdesiyor".

Askerlik bölümüne geldik, hafiftesn sıkmaya başladı ama inat ettim bitirecem bugün. Transfer Nöbeti'nde beklemekten iyidir.

ben bitirdim güzeldi bazen sıktı ama güzeldi.Küfürlü argolu anlatımı hoşuma gitti açıkcası.Yalnız hastaneye sevdigi kız için düşüyon ama kız hastaneye seni görmeye bile gelmiyo en cok koyan yerlerden birisi bu olay.Ebruda aldattımı aldatmadımı bilmiyorum birsürü yemin etmis ama muhakkak birşeyler oldugu kesin.Aslında bu yazı normal hayata ters düşen ama hayatın tam ortasında duran şeyleri anlatıyor.Bundan dolayı çok tutuldu bu yazı.Bakarsın etrafına ailene arkadaşlarına yok boyle şeyler olmaz dersin ama bi bakarsın ortasında kendini bulursun....

Üst Alt