Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı- - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

Cevap: Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

Diyaloglarda kesinlikle eklediği bir şeyler olmalı herif herhalde robot değil bu kadar detaylı hatırlasın ama kesinlikle çok sürükleyici anlatmış.Gerçi ben daha 13/45 okudum.3'te 1'i anca bitti.

Diyaloglarda kesinlikle eklediği bir şeyler olmalı herif herhalde robot değil bu kadar detaylı hatırlasın ama kesinlikle çok sürükleyici anlatmış.Gerçi ben daha 13/45 okudum.3'te 1'i anca bitti.

"Nasıl her şeyi bu kadar detaylı anlattığımı açıklayacağım sonra" demişti bir entryde.

---S--- Bi de Ebru yengemiz kendisine 30,000 adet mesajın tek tek yazıldığı 4 adet defter vermiş sanırsam. Biraz daha ilerle, geçiyor bunlar. ---S---

Hiç mi kitap okumadınız, adamın kalemi çok kuvvetli. Betimlemeler, akıcılık vs. üst düzey. Aşk hikayesi olması ve içindeki argolarla okuyanlara samimi gelmesi nedeniyle de daha çok ilgi çekiyor. Ama ben olayların hepsinin gerçek olduğuna inanmıyorum. Senaryo kısımları da var. Bu kadar tesadüf Türk filmlerinde oluyor.

Lem olm bunu paylaşmasaydınız lan.Yemin ederim gecemin içine ettiniz :D Gece saat 9'dan beri okuyorum.12 saat aralıksız okumanın sonunda bitirdim sonunda.

Artık gönül rahatlığıyla diyorum ki;

OHHH BEEEEE!!!! Rahatladım.

Hiç mi kitap okumadınız, adamın kalemi çok kuvvetli. Betimlemeler, akıcılık vs. üst düzey. Aşk hikayesi olması ve içindeki argolarla okuyanlara samimi gelmesi nedeniyle de daha çok ilgi çekiyor. Ama ben olayların hepsinin gerçek olduğuna inanmıyorum. Senaryo kısımları da var. Bu kadar tesadüf Türk filmlerinde oluyor.

kurguda olsa iyi olmuş gerçektende

---------Spoiler-----------------

Yalnız sonunda açıkca belirtmis ayrıldık ve birdaha kesinlikle birlikte olmıcaz diye kesin konusmus buda Ebrunun yada yazan kişinin hayatında başka biri olması ihtimali güçlendiriyor.İsveçi kötülemiş haklımı haksızmı bilmiyorum ama isveç yaşanabilir ülkeler sıralamasında en üstlerde bulunur her zaman.

---------Spoiler------------------

Hayır Orkun sen şimdi bunu niye paylaştın ki, olan bana oldu ^^ :eek:

Hikaye çok saçma bitmiş bence. Hikayenin genelindeki aşka yakışmamış.

- Spoiler -

Kelebek reyiz hatalı, sen git kıza evlenme teklif et sonra şak diye İsveç'e git. Madem gideceksin niye teklif ediyorsun ? Teklif zaten çok saçma, kız 2,5 sene sonra çıkmış gelmiş ne evlenmesi ?

- Spoiler -

Ben kelebek reyizin yerinde olsam o "neden" sorusunun cevabını söke söke alırdım. Çok uğraştırırdı ama alırdım. Zaten o sorunun cevabı olmadığı için ilişki bitmiş.

Yalnız tüm hikaye doğruysa ve kelebek reyiz bir şekilde nefes alıp verebiliyorsa helal olsun. Ben kendisinin yerinde olsam ya intihar ederdim ya da alkolik olur sabah akşam büyük rakılar devirirdim. Dayanılmaz yani o acıya. 10 senelik bir ilişkin olsun, iki taraf da sevsin ama sonucu olmasın.

Ebru yengemize de kelebek reyizin hatrına küfür etmiyorum. Ama yaptıklarına kelebek reyiz dışında dayanabilecek başka bir erkek yoktur şu dünyada.

Şaka maka üzüldüm lan. Ben böyleysem kelebek reyiz nasıldır acaba.

Hayır Orkun sen şimdi bunu niye paylaştın ki, olan bana oldu ^^ :eek:

Hikaye çok saçma bitmiş bence. Hikayenin genelindeki aşka yakışmamış.

- Spoiler -

Kelebek reyiz hatalı, sen git kıza evlenme teklif et sonra şak diye İsveç'e git. Madem gideceksin niye teklif ediyorsun ? Teklif zaten çok saçma, kız 2,5 sene sonra çıkmış gelmiş ne evlenmesi ?

- Spoiler -

Ben kelebek reyizin yerinde olsam o "neden" sorusunun cevabını söke söke alırdım. Çok uğraştırırdı ama alırdım. Zaten o sorunun cevabı olmadığı için ilişki bitmiş.

Yalnız tüm hikaye doğruysa ve kelebek reyiz bir şekilde nefes alıp verebiliyorsa helal olsun. Ben kendisinin yerinde olsam ya intihar ederdim ya da alkolik olur sabah akşam büyük rakılar devirirdim. Dayanılmaz yani o acıya. 10 senelik bir ilişkin olsun, iki taraf da sevsin ama sonucu olmasın.

Ebru yengemize de kelebek reyizin hatrına küfür etmiyorum. Ama yaptıklarına kelebek reyiz dışında dayanabilecek başka bir erkek yoktur şu dünyada.

Şaka maka üzüldüm lan. Ben böyleysem kelebek reyiz nasıldır acaba.

fizy

Yolda bu şarkıyı dinlerken arada sırada hatırlıyorum hikayeyi, benim içim sızlıyor, kelebek reyiz nasıl dayanmış diye düşünmeden edemiyorum.

Ekşın'ın resmini falan koysa dönüşünde karşılamaya giderim, o derece :asd:

fizy

Yolda bu şarkıyı dinlerken arada sırada hatırlıyorum hikayeyi, benim içim sızlıyor, kelebek reyiz nasıl dayanmış diye düşünmeden edemiyorum.

Ekşın'ın resmini falan koysa dönüşünde karşılamaya giderim, o derece :asd:

Ekşın reyiz gibi komutanım olsun 5-10 sene falan askerlik yaparım :asd: Tatil gibi lan, istediğin zaman gir istediğin zaman çık. Paranı veriyor telefonu veriyor. Oh ne güzel dünya :p

Hikayeyi bitirdim. Kötü oldum lan benim gibi duygusuz bile duygulana biliyormuş.

Ebru insan değil olamaz zaten.Dersini sonunda alıyor neyseki.

Ekşın Reyiz ve Elif Reyize Akarrr..

Ulan yıkıldım, bitirince gidip 5 dk yüzümü falan yıkadım o derece. Bu Ebru'nun psikolojik sorunları var, ben başka açıklama getiremiyorum. Resmen metres gibi kullanmış çocuğu, adam İstanbul'a geleceğim desin gelme de, hastalansın ziyaretine gitme. Yılbaşında gitme, doğum gününde gitme. Kafana esince yanına uğra, aşkım canım cicim. Dönünce ben yattım de, adamlarla eğlen. Nasıl sevgililik lan bu, bide evlenme teklifini kabul etmiş adamın. Normal değil bu kız, bir insan bu kadar duygusuz olamaz.

Ulan yıkıldım, bitirince gidip 5 dk yüzümü falan yıkadım o derece. Bu Ebru'nun psikolojik sorunları var, ben başka açıklama getiremiyorum. Resmen metres gibi kullanmış çocuğu, adam İstanbul'a geleceğim desin gelme de, hastalansın ziyaretine gitme. Yılbaşında gitme, doğum gününde gitme. Kafana esince yanına uğra, aşkım canım cicim. Dönünce ben yattım de, adamlarla eğlen. Nasıl sevgililik lan bu, bide evlenme teklifini kabul etmiş adamın. Normal değil bu kız, bir insan bu kadar duygusuz olamaz.

O hastalık olayı harbiden çok koydu bana da. Aynısını benimki yapsa daha da hastalanırım valla. Ben onun için gecenin köründe denize atlayıp hasta olayım, o bana vursun tekmeyi. Üstelik beni sevmesine rağmen yüz vermediğim kız da ziyaretime gelsin :eek:

Üst Alt