Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı- - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

Cevap: Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

ben bitirdim güzeldi bazen sıktı ama güzeldi.Küfürlü argolu anlatımı hoşuma gitti açıkcası.Yalnız hastaneye sevdigi kız için düşüyon ama kız hastaneye seni görmeye bile gelmiyo en cok koyan yerlerden birisi bu olay.Ebruda aldattımı aldatmadımı bilmiyorum birsürü yemin etmis ama muhakkak birşeyler oldugu kesin.Aslında bu yazı normal hayata ters düşen ama hayatın tam ortasında duran şeyleri anlatıyor.Bundan dolayı çok tutuldu bu yazı.Bakarsın etrafına ailene arkadaşlarına yok boyle şeyler olmaz dersin ama bi bakarsın ortasında kendini bulursun....

Aga hikayeyle ilgili bilgi verince spoiler diye belirtin. Sayenizde sonuç bölümünü öğrendik yani :p

Oğlum nasıl birşey lan bu? Bu ne felan diye baktım yarım saatimi yedi :asd:

Hayatımda bir romanı en fazla 3 sayfa okumuş insanım. O tür şeyleri okumam sıkılırım. Dün yemeği bunun yüzünden 01:30 da yedim, daha yarısında falanım.. :)

Biraz akıllı olsa kitap yapar bunu, biz okuyorsak herkes okur. Aynen bu diliyle, küfürlü, sansürsüz. İncisözlük kitabı diye çıkar piyasaya, peynir ekmek gibi satmazsa şerefsizim..

--- Aşırı Spoiler ---

Askerlikte kız elemandan o zamana kadar yaşadıkları her şeyi yazıya dökmesini istemiş. Adam da "o kadar şey konuştuk her şey karman çorman aklımda" demiş. Valla getirsin ben yazarım olm o olayları. Bu kadar da net :asd:

--- Aşırı Spoiler ---

Allah belasını versin lan bir saattir okuyorum.Transferi felan boşverdim anasını satayım.Uyuşturucu gibin birşey bu

Aga hikayeyle ilgili bilgi verince spoiler diye belirtin. Sayenizde sonuç bölümünü öğrendik yani :p

:D :D unutmusum koymayı bunun anlatsam mı anlatmasam mı 850 sayfa orda herkes birseyler yazmis ama elemanin sadece yazdigi sayfalar 45 sayfalik birşey okumayı sevmeyen insan bile biryerden başlıyor yazıya :=)

Valla senaryoysa da helal olsun adama. TV'deki senaryoları gördükten sonra Lost gibi geldi cidden.

Dün 17 gibi başladım, sabah 7'de bitti ama sinirden ölüyorum, Ebru denen kızı bulursam ellerimle geberteceğim. En kıl olduğum şeydir önemli bir şey olunca anlatılmaması, sebep söylemeden gidilmesi. Katil olacağım lan.

Tamam, sakinim.

Dün 17 gibi başladım, sabah 7'de bitti ama sinirden ölüyorum, Ebru denen kızı bulursam ellerimle geberteceğim. En kıl olduğum şeydir önemli bir şey olunca anlatılmaması, sebep söylemeden gidilmesi. Katil olacağım lan.

Tamam, sakinim.

Allah kitap aşkına spoiler geçin ya postlarda :D

Yahu spoilera ne gerek var, kız bütün hikaye boyunca bi b.k paylaşmıyor herif deliriyor. Kız her dakika aynı ulan askerdeki tavırlarına deli oldum ayrıca.

Ekşın tam bir reis bu arada. Kendisi Doğu'da şark görevindeymiş sanırsam.

Sen de haklısın :eek:

Ekşın gibi komutanım olsun şimdi gideyim askere, o derece reyiz bir insanmış :p

Bu kadar övülünce biraz okudum.Gerçek olduğuna inanmıyorum ama adam yazmış. Türk sineması, Kavak Yelleri karışımı bir şey okuduğum kadarıyla.

Okuyacak arkadaşlara ya da okumaya devam eden arkadaşlara şiddetle önerim:

fizy

Bu kadar övülünce biraz okudum.Gerçek olduğuna inanmıyorum ama adam yazmış. Türk sineması, Kavak Yelleri karışımı bir şey okuduğum kadarıyla.

Bu arada cevaplayayım, hikaye uydurma değil. Aradaki olaylarda ayrıntılar uydurulamayacak kadar derin. Hele ki askerliğinde bir olayı var ki 4 kez okudum yine de anlamadım.

Hikaye uydurmaya benzemiyor çünkü inanılmaz ayrıntılar var. Yani adam gerçekten uydurduysa bizle aynı türevden bir canlı değil derim. Çok çok iyi süslemiş ama yaşadıklarını. Atıyorum "sabah yüzümü yıkadım" demiyor da "suyun ferahlığını tüm vücudumda hissedip hücrelerimi tazeleyerek yüzümü ıslattım" diyor.

Bu arada sabırlı olanlar hiç okumasın derim, ilerledikçe sağdaki çubuk gözükmemeye başlıyor. Arayıp bulamıyorsunuz :p

Bu arada cevaplayayım, hikaye uydurma değil. Aradaki olaylarda ayrıntılar uydurulamayacak kadar derin. Hele ki askerliğinde bir olayı var ki 4 kez okudum yine de anlamadım.

Evet, kendisi de ısrarla söylemiş yaşanmış olaylar diye. Yaşanmış bir olayı allayıp pullayıp da anlatmış olabilir. İnanan inanabilir ben inanmıyorum şahsen.

Üst Alt