Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"

Cevap: Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"

Tamda bunu yazıcaktım ama Ben olsam nekadarda Hagiylen bu iş olmayacak diyosam yinede Hagiyi protesto etmezdim , çunku ordaki suçlular 1-Yönetim , 2- Futbolcular , 3- Hagidir .....

Tabi Hagininde hataları var futbolcuları doğru yerlerinde oynatmıyor , ilk 11leri hep acayip , Misi konusu daha var ama hepsini saymanın anlamı yok , işte butun bu hataları yapan Hagi ama şu anda en son protesto edilicek kişi de bence Hagi (yani teknik ekip)

1.Hagidir çoğu kişiye göre.adam yekta varken gidiyo sabriyi oynatıyo ya gidiyo Sarpı oynatıyo gitsin A2den oyuncu denesin zaten lig bitti sayılır kupa maçında oynatsa bişe değil ama lig maçında nie oynatmıyosun be adam.Hagi ile birlikte futbol oynamyı bilmeyenlerde Hagi ile birlikte 1.sırada tepki gösterilmeli

Kisa vadede avrupada yer alabilmek için destek lazim, ancak bu yönetim gitmeden galatasarayin vizyonlari bile tehlikede , zor karar, ancak avrupada yer almamiz lazim demek bile galatasaraya yakismiyor biz herzaman oradayadik, seneye oynamasakta olur.

İlk 5 dk, tek bir çıt çıkartmadan yapılacak sessiz protesto iyi olabilir.

Kalan 85 dk destek, destek, destek. İlginç gelecek ama, bu seviyedeki takımımızla bile Antep 'i eleyebiliriz. Zira 1-0, 2-1 tarzı galibiyetler bile bize tur atlatabilir.

Bu galibiyet tüm sezonun günahlarını unutturmasından endişe eden arkadaşlara sadece, "komik olmayın" diyorum.

Bu hesap her şekilde sorulacak. ;) Kupayı alsak bile...

fenerin sampiyonlugu bizi duzluge cikarabilir

eger kupayi alirsak ve fener sampiyon olamazsa seneye ayni kabusu goruruz

benim dusuncem bu. ben umidi coktan kesmistim ama sesimizi duyyramadik.

yonetim duyurumuz zamaninda geldi ama arkamiza guc toplayamadik:(

bu neye maloldu bize?

sanirim hagi ve tugaya

Dün Mustafa Denizli , Galatasay'ın 25 kişilik kadrosunu şöyle bi sıksan en fazla 5 tane Galatasaray da oynayabilecek futbolcu kalır demişti. Aslında sıradan bir anadolu takımıyız şuan

Hagi yi Yekta ile ilgili elestirmeden once Yekta 'yi bir parca sorgulamamiz gerekiyor olabilir.

Iyi calismadigi, antremanlarda isteksiz oldugu ve buyuk takima kapagi attim mantiginda bir gevsemesi sozkonusu olabilir.

Oyledir demiyorum, olabilir diyorum. Boyle bir durumda Hagi dogrusunu yapiyor demektir.

Maç boyunca beyaz mendil sallamak (ama aynı anda takımı tezehuratlarla desteklemek). Maç bitiminde sonuç ne oursa olsun mendiller sahaya atılmalı.

Antep maçı kader maçımız. Ama bu takıma destek verilmez arkadaş. Sonra yanlışlarına devam ediyorlar. Taraftar nasıl olsa arkamızda diyorlar.

Aynı anda hem tepki hemde destek vermenin bir çok yolları var.

5109568983f3ca31zjz.jpg

Ben olsam maclara gitmezdim... Boylece belki gorurler taraftari ne kadar kizdirdiklarini.

Birakin tepkiyi, destegi

Olaganustu secimi getirecek olursa, elenmeyi sapina kadar tercih ederim

Yeter artik

Üst Alt