Anti-Tudorcu Olarak Neden Tudor'u Savunuyorum? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anti-Tudorcu Olarak Neden Tudor'u Savunuyorum?

Ne işler dönüyor sayın abim.

yav tamam kadro derinliğimiz yok eyvallah kabulde futbol rakibe göre oynanan bir oyun, bjk bu kadar form düşüklüğü yaşayıp patır patır puanları bırakmışken, fener yine serbest düşüşteyken bizim puan farkını su an ez 8 de tutmamız gerekiyordu. kimse bana rakiplerin eli armut mu topluyor demesin. bjk gencler macından itibaren çözüldü,ŞL performansları yanıltıcı olmasın gruptan cıktılar malatyaya gittiler yine puan bıraktılar. rakipler bu kadar demoralize olmuşken, form düşüklüğü yaşarken adamları zorluk derecesi yüksek macclarda ezilerek büzülerek şaha kaldırdık resmen, olayın psikolojik boyutunu fenerin iştahına bakarakta anlayabiliriz

basak ts bjk maclarında Galatasarayın maglup olması kimseyi sasrıtmaz eyvallahda sen rakibine tek bir darbe bile vuramayıp yumruk manyagı oluyorsan, tarihi hezimetlerden kıl payı kurtuluyorsan bunun tek sorumlusu teknik direktördür. derbilerde yenik duruma düşebilirsin ama kagıt helva gibi dagılıp kalende 10 tane net pozisyon veriyorsan sorumlusu yine td dir.
derbiler bir bakıma hocaların savaşıdır ve maalesef tudor bu savasların hepsinde ağır hezimete ugratıldı.

benim kızgınlıgım belirttiğim gibi ligde su an alıp basını gitmek varken, kritik maclara takımı her acıdan hazır hale getiremeyen bir hoca yüzünden lige Reset atılmasıdır. tekrar başa döndük.

Bu hafta kazanabiliriz rakiplerde kaybedebilir fark yine 6 da olabilir meselem bu degil, mevcut hocanın yerine gelecek atıyorum fatih hoca veya ersun emin olun alacağı puanları alır yine. Camianın bence fatih hoca ile yeni bir sinerji yakalaması gerekiyordu, tam zamanıydı ama yapamadılar..

bu saatten sonra kişilere kızıpta Galatasaraya küsecek değilizi elbette. inşallah seri galibiyetler alırız ve eski havamızı yakalarız.

hala riekerinkle aynı puanı almış diyenler var

rikerink hangi deplasmanlara çıktı tudor hangi deplasmanlara çıktı bu süreçte

yazın bakalım yiyorsa

Evet mantikli bi soru. Akli yerinde olan bi insan neden tudoru savunur?? Degil anti-tudorcu, pro-tudorcu bile savunmamali bu capsiz herifi. Mafya bodyguard kilikli herif! Lanet gelsin böyle insanlara!!

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Tudor ile sampiyon falan olamayiz. Bu da benim gorusum. Umarim haksiz cikarim ama cok muhtemelen cikmam. Cunku kirilma noktalarini iyi oynamayi beceremiyor Tudor. Ligin basinda bir gazla anadolu takimlarini yendik. Zaten Galatasarayda gaz oldu mu anadolu takimlarini yenmek icin 40 milyon euro harcama yapmaya gerek yok. Forman kazaniyor o maclari hirsli oynarsan. Bu takimlari Cihan Haspolatli, Orhan Ak gibi anadolu topculari ile de yeniyorduk.

Onumuzdeki 14 macta 11 galibiyet alabiliriz ama gider yine en kritik macta arenada besiktasa yeniliriz.

Son düzenleme:
sampiyon yapamazsa ne soyleseniz , ne soylesek hakliyiz . o konuda hemfikirim

ama su an durum sampiyon olamayacagiz gibi mi gorunuyor , onu bilemem

ne Soylesek degil. Soyleyecegini sampiyon yapamadan once soyleyeceksin. Kotu gidisati onceden goreceksin, onlemini alacaksin. Sampiyon yapamadiktan sonra soyleyecegini en son futbol musabakasini 94 dunya kupasinda izlemis babaannem de soyler.

Biz diyoruz ki arabanin rot balansinda sikinti var. Araba saga cekiyor her an ucurumdan asagi yuvarlanabiliriz. Sen diyorsun olsun biz bir gaza basalim eger yuvarlanirsak o zaman konusuruz.

Güzel yazmışsın Refik ama sanki haftasonu buna sövmekten ceza alacaksın gibi bir his var bende.

ne Soylesek degil. Soyleyecegini sampiyon yapamadan once soyleyeceksin. Kotu gidisati onceden goreceksin, onlemini alacaksin. Sampiyon yapamadiktan sonra soyleyecegini en son futbol musabakasini 94 dunya kupasinda izlemis babaannem de soyler.

Biz diyoruz ki arabanin rot balansinda sikinti var. Araba saga cekiyor her an ucurumdan asagi yuvarlanabiliriz. Sen diyorsun olsun biz bir gaza basalim eger yuvarlanirsak o zaman konusuruz.

sevgili onur guzel yazmissin ama bu filmi gormedik mi bir kac ay evvel riko doneminde

o gun de cozumun erken davranmak ve riko yu is isten gecmeden gonderip tudor u getirmek oldugunu dusunduk

bugun ise riko 5 puan gerideyken tudorla 13 puan geriye dustuk diye yazip duruyoruz .. yani deneyimledigimiz bir seyi simdi yeniden tekrarlamanin dogruluguna inanmali miyiz

Yahu göz var, izan var... Geçen sezon yapılan maçları, Sneijder-Bruma-Podolski olayları ve Östersunds maçlarını geçtim...Bursa maçını hatırlayın, Karabük maçını hatırlayın, Antalya maçını hatırlayın, hatta 5-1 yendiğimiz Gençlerbirliği maçını hatırlayın...Daha sayayım mı? Konyaspor'un seyircisiz ve oynamayan aslarının olduğu maçı, Alanyaspor'un bütün gollerini atan adamların oynamadığı maçı, Başakşehir maçında oynamayan asları ve hezimeti olan maçı, Trabzonspor Akhisar'dan 6 yedi, Malatya'ya yenildi o eksik haliyle gelip bize döşediği maçı, Fener en rezil haliyle geldi kendi sahamızda adamların beceriksizliğinden berabere kaldığımız maçı, Beşiktaş'a karşı hayatımız boyunca bu kadar ezik oynadığımızı hatırlamadığımız farklı yenilen maçı(7-0 bile bitebilirdi)... İlk maç Kayseri'ye döşedik, Kayseri ile bir daha maç yapın bakın bakalım ne oluyor? Tudor'un oyuncu tercihleri, oyuncu değişiklikleri, kıçından sistem türetmeleri, taraftara atarlanmaları, maç sonu rezil açıklamaları....Ne çabuk unuttunuz? Hiç birşey yapmıyorsanız Tudor'un forumdaki konusunu açın hafta hafta okuyun.

Yani Tudor bizim ne babamızın oğlu, ne de düşmanımız ama sonuçta şurada zevk aldığımız yegane olay Galatasaray maçları. Kaç senedir başımız önde eğik. Takımın iyi olması için uğraşmamız lazım. Kötüye kötü diyeceğiz, kötü olmaya da devam ederse de şutlayacağız; kim olursa olsun. Tabi şutlarken mesela Riekering gibi bir çapsızı göndertip, Tudor gibi başka bir çapsızı aldırtmayacağız... En iyisini aldırtacağız. Büyük takımsak büyük düşüneceğiz. Bu kadar para verip bir takım kuruyorsun başına da Tudor gibi çapsızı getiriyorsun. İnsan bir sorar "bu adamın ne başarısı var da Galatasaray'da teknik direktörlük yapıyor" diye... Neredeyse bir sene oldu Galatasaray'a ne katmış?

sevgili onur guzel yazmissin ama bu filmi gormedik mi bir kac ay evvel riko doneminde

o gun de cozumun erken davranmak ve riko yu is isten gecmeden gonderip tudor u getirmek oldugunu dusunduk

bugun ise riko 5 puan gerideyken tudorla 13 puan geriye dustuk diye yazip duruyoruz .. yani deneyimledigimiz bir seyi simdi yeniden tekrarlamanin dogruluguna inanmali miyiz

Rikoyu gondermek hata mi tartisilir ancak bir hatayi baska bir hata ile ortmeye calistik orada. Eger Fatih Hoca veya turevi Galatasarayi bilen bir Turk antrenor gelirse bir hatayi bir dogru ile degistirmis olacagiz. Sende biliyorsun ki Galatasarayin anadolu maclarini kazanmasi icin Tudora ihtiyaci yok. Sinerji yeter. O sinerjiyi de kaybetmek uzereyiz Tudor ile

Benim dedigim elimizdeki kadroya cik oyna hocasiz desende su anadolu takimlarini yener zaten. 40 milyon euro gibi bir bonservis harcamissin. Turkiye liginde 10 tane anadolu takimi kuruluyor bu butceye. Burada antrenorun devreye girip farkini koyacagi kritik maclar. Tudorun geldiginden beri bir tane kazandigi mac soyle bana?

ben soyleyemem , ayrica tudor da dogrudur demiyorum ki .. yanlis anliyorsun beni sanirim

dedigim su , tudor u isteyenler de bugun gitsin diyenlerdi .. sunun garantisi var mi , hadi terim diyelim , geldi ve icine etti , futbol bu , ligi 4 uncu bitirdik .. olamaz mi , olabilir

o zaman da bugun terim gelsin diyenler adim gibi eminim istifa istifa diyecekler

ben soyleyemem , ayrica tudor da dogrudur demiyorum ki .. yanlis anliyorsun beni sanirim

dedigim su , tudor u isteyenler de bugun gitsin diyenlerdi .. sunun garantisi var mi , hadi terim diyelim , geldi ve icine etti , futbol bu , ligi 4 uncu bitirdik .. olamaz mi , olabilir

o zaman da bugun terim gelsin diyenler adim gibi eminim istifa istifa diyecekler

Senin kadar ici bos yorum yapip aslinda cok birsey soyledigini zanneden bir uye gormedim, yigit bile sensen zeki yorumlar yapiyor.

Terim gelmesin takım 7.olsun umrunuzda olmaz sizin.Terim'in aldığı uefa kupası dahil tüm başarıları gaz ile kazandırdı diyen bir adamın açtığı post bu kadar olur.

Üst Alt