Antu isyanda! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antu isyanda!

Cevap: Antu isyanda!

antuya selamlar

koparzinho.gif

allah seni ne etmesin:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::ka25::ka25::ka25::ka25::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::Roflol::Roflol::Roflol:

Ama biz çok büyüğüz ühühühühühühü:sad007:

fenerbahçem şampiyon olamadığı için herkes seviniyor tek büyük olduğumuzdan ühühühühühüh:sad007:

Bayern de Almanya'da büyük olduğundan sevilmiyor biz de öyle ühühühühühü:sad007:

Bu bile büyüklüğümüzün kanıtı gururluyum ühühühühühühü:sad007:

:wave:

fenerbahçem şampiyon olamadığı için herkes seviniyor tek büyük olduğumuzdan ühühühühühüh:sad007:

Bayern de Almanya'da büyük olduğundan sevilmiyor biz de öyle ühühühühühü:sad007:

fenerin bilmem büyüklüğü şu büyüklüktür adı falan konamaz :asd:

burada feğbeğli kisvesi altında bir userım vardı. bundan bir sene evvel birisiyle ağız dalaşına girmiştim ve 6 ay no post almıştım. ve sonra da işi ajite etmek için kendi kendimi ihraç etmiştim!

ellerim kırılsaymış da o tuşa basmasaymışım. köpek gibi pişmanım şimdi. en şenlikli günleri kaçırmışım..

:sad007::sad007::sad007::sad007::sad007::sad007:

Ayagim boka batti, bu da bizim buyuklugumuzu kanitliyor, uhuhuhuhu:sad007:

malak.jpg

canım sıkıldığında milletle toshak geçmek için siberalem.com da bir kadın profili ile üyeliğim var. az evvel bu lavuk özelime gelip "selam" dedi. ben de kendisine "selam.. Galatasaray'lı mısınız?" diye sordum; halen ses gelmedi!

zuhahhahhahhhahha

:D :D :D

vay be, antudan bu günleri düşünerek aldığımız üyeliği gece açık arttırmaya çıkarsam iyi para edecekmiş demek ki.:D.

neyse biraz angutları okuyup eğleneyim bari...

yeni üye alımını da kapatmışlar..

:sad007: :Z5: :sad007: :Z5: :sad007: :Z5: :sad007: :Z5: :sad007: :Z5: :sad007: :Z5: :sad007: :Z5: :sad007: :Z5: :sad007: :Z5: :sad007: :Z5: :sad007: :Z5: :sad007:

fenere hiç bu kadar girdiğini görmemiştim :D:D antu da diyor ki; yönetim bu kadar sessiz kalırsa karışmazsa falan.. mallar ya..yönetim sayesinde geldiler buraya kadar .of çok mallar buunlar .ohhhh iyi girdi

yanar döner topluluğa dünyadaki en güzel örnek bu angutlardır.siz değilmiydiniz 2 gün önce daum dahi,alex profesör ,yönetim süper diyen.alın size ilahi adalet...

Üst Alt