Apple'ın Muhteşem Satış Politikası ve Harika Pazarlaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Apple'ın Muhteşem Satış Politikası ve Harika Pazarlaması

Samsung a hic bisi olmaz. Adamlar zamaninda galaxy serisinden (s3 ve s4 un satis rekoru kirdigi donemler) kazandiklari parayla kendi chip fabrikalarini acti. En buyuk yaptiklari dogrudur. Telefon pazarinda her zaman lider olacan diye bisi yok sonucta. Dusun adamlar geriden gelip intel gibi bi devi gecti hacimli uretimde. Dunyada kendi chip fabrikasi olan cok az firma var. Nvidia ve amd gibi iki firmanin bile kendi chip fabrikasi yok. Amd bu seneki 400 serisini samsung a urettirdi mesela gpu larini. Seneye gelecek nvidia gpu larinin ihalesi de samsung da. Nvidia nin 20 yillik kari bile 1 chip fabrikasi acmaya yetmez.

Bunlari neden mi yazdim? Samsung un gelir sikintisi asla olmaz. Kotu bile gitseler garantidedir her daim mali olarak. Bak huavey de samsung un yolundan gitti.
Htc vs gibi firmalar her an boku yiepyebilecek durumdalar. Cunku cok genis bir pazar ve tek gelir kalemin o senin. Ama samsung dedigin firma monitorden, televizyona, beyaz esyadan hatta panel uretimine kadar uzanan sayamayacagin alanda var.

En buyuk rakibi apple in ise macbook ve iphone harici bir gelir kalemi yok. Apple su anda satis rakami kiriyor ama bu gidisle ilerde sikinti yasayabilir.
Hocam yolunuz iktisattan geçmiş gibi duruyor, güzel analiz tebrik ettim

Note 4 kullanıyorum,harika bir cihaz tek bir eksiği açısından,USB Bağlantısı seçenekleri çok zayıf,bazen taktın mı görmüyor falan,kendin ayarlayamıyorsun bir de.

arkadaşlar telefon alacağım sizce android mi almalıyım yoksa İOS mu? bütçem 650 lira cvplar için şimdiden teşekkürler :)

arkadaşlar telefon alacağım sizce android mi almalıyım yoksa İOS mu? bütçem 650 lira cvplar için şimdiden teşekkürler :)

Lenovo nun guzel cozumleri var renktas o fiyat araliginda. O fiyata alabilecegin en iyi ses ve batarya performansi lenovo da dir. Performans kisminda da gayet iyidir.
650 tl ye ikinci el 5s filan alinabilir biliyorsun ki en fazla. Tercih senin.

İşin tuhafi kablosuz kulakligin kutudan çıkmadığı. :)
Telefonu aldıktan sonra birde kulaklık almanız gerekecek.
Sarz konusu hala dandik. Dandik diyorum çünkü 7 ile birlikte 4-5 bin liraya çıkan fiyata aldığım bir şeyin olması gereken bir özelliği.
Kamerasi iyi olacaktır şüphesiz.
Siyah kasalı olanın çizilmeye garantisini vermiyorlarmis. Yani çizilebilir. Harita metot defterine dönebilir bi sure sonra.
Tasarım olarak ta 6s ile birebir.
Yani başlıkta görüldüğü üzere sadece pazarlamayla bir telefonu en az 5 katı fiyata satabiliyorlar.
Kısa vadede problem çıkmaz ama uzun vadede sıkıntı yaşayacaklardır.
Özellikle evi arabayı satıp çıkarılan ürünü almaya çalışan manyaklar bittigi zaman.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lenovo nun guzel cozumleri var renktas o fiyat araliginda. O fiyata alabilecegin en iyi ses ve batarya performansi lenovo da dir. Performans kisminda da gayet iyidir.
650 tl ye ikinci el 5s filan alinabilir biliyorsun ki en fazla. Tercih senin.

dur sana bi telefon göstercem

Lenovo'nun Dolby Atmos destekli yeni telefonu A7'i kullandık

dolby altmost ses sistemine sahip tek telefon hem uygun hem farklı hava atabileceğin bir özelliğe sahip ne dersin onur reys?

Ha birde lansmaninda vr gozlukten bahsedilmemiş ordan da bi ters köşe yiyebilirsiniz. Almadan iki defa dusunun

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Note 2 ve Note 4 kullanan bir insan olarak çok kaliteli cihazlar olduğunu söyleyebilirim. Note 2'den vazgeçme nedenim kalemi kaybetmem ve ardından yağmurda telefonun açıkta kalması sonucu oradan su girmesi ile olmuştu yoksa hala kullanıyordum belki de. Note 4'de 2 yıldır kasma problemi falan da yaşamadım sadece bataryanın ömrünü tükettim sanırım ve servis taleple getirttiği için asgari 10 gün kalacağı için garantiye veremiyorum.

Aldığım dönem IPhone 6 yeni çıkmıştı ve fiyat farkları yoktu; tercih meselesi. Apple cihazlarındaki kısıtlama olayını sevmiyorum ben açıkçası. Bu telefonu çoğunlukla veri taşıma amacı ile de çok kullanmışımdır.

Dandik Samsung telefonu alırsanız kasar ancak aynı klasmandaki telefonlarda öyle bir sıkıntı yok.
Note 4 Kullanıyorum bir iki kez arabada unuttum telefonu -30 derecede batarya mefta olmuş demek ki birkaç saat anca gidiyordu batarya.

Şimdi servise verdim sıfırlandı batarya yenilendi.kuurlum yaparken de google now arayüzünü tercih ettim telefon on numara oldu.

Bence halen en komple telefon.

Kalemi çok iyi , diğer telefonlarda olmayan infrared kumandası var.
Micro sd var .

Üstelik çok da sağlam telefon kaç kere yere düşürdüm ekranda koruyucu bile yok.

sent by note ????

Bununla birlikte iphone a geçebilirim ve saatini alabilirim bana siri çok kullanışlı geliyor özellikle araba kullanırken .

Çok elzem mi , değil elbette

sent by note ????

dur sana bi telefon göstercem

Lenovo'nun Dolby Atmos destekli yeni telefonu A7'i kullandık

dolby altmost ses sistemine sahip tek telefon hem uygun hem farklı hava atabileceğin bir özelliğe sahip ne dersin onur reys?
Biliyorum bunu renktas. Bundan bahsediyorum iste. Valla cok guzel telefon. Bence alinir her turlu. Ben teknik anlamda inceledim. İincelemeyi izleyemedim. Sen izlediysen ve kafana yattiysa al derim.

Bunlara da bak derim ama. A7000 ve K5 in ozellikleri yakin birbirine. Biri 2900 biri 2750 mAH. Ama P1m in bataryasi 4000m AH. Amiral gemisi telefonlarla yarisiyo bu konuda. K1 ve P1m de Dolby lisansli hoparlor var mi bilmiyorum yalniz. K5 in kamerasi daha iyi gorunuyor.

4.5g desteklerine de kesin bak derim.

Kiyasla sitesine bak kesin cozum.

Yasin gibi telefon donanımından bir haber adamların önerisi ile astronomik rakamlara maaşınızın iki katı eden telefonları almayın da.

En önemlisi bu.

Üst Alt