Aranan Stoper Bulundu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aranan Stoper Bulundu

Cevap: Aranan Stoper Bulundu!

17868d1259598089-request-player-screenshot-2010-4.-simon-kj%E6r.png

İtalya görmüş bir stoper olması tanımayanlar için olumlu bir referans olabilir. Palermo'da dikkat çekip iki sene önce geldi Wolfsburg'a. Geçen sene Roma'da kiralık oynadı. Bu sene de şans bulamıyor, sanırım Magath'la anlaşamıyorlar bu sebeple bize gelmeye can atacaktır.

bu fm attribute ları olan adam kötü çıkamaz sanırım - 3 sene italyada oynayan adam 23 yaşında bu özellikler varsın az geç alışsın varsın az tecrübeli olsun.31 yaşındaki toureye 2.5 vereceğimize bu adama 5 verelim alalım hem seneliği de çok daha az olur .

Ben çok seviyorum Kjaer'i. Zaten isminde j geçen Danimarkalılar çok seksi gözükür bana :asd:

Bir çok maçını izledim. Çok fazla kırmızı kart gören bir oyuncu, fakat bunu İmparator'un düzeltebileceğini tahmin ediyorum. Hırs ve top çalma çok iyi, gelirse çok iyi transfer olur.. Kolo'nun yerine bunu tercih ederim

Süper Lig' in en yaşlı 3. takımı biziz.

En yaşlı Elazığ 28.1, sonra Mersin 27.5, sonra biz geliyoruz 27.3. Fener' in 26.3, BJK' nin 24.4. En genç takımda Kayseri 23 yaş ortalamaları.

Her şey yaş değildir.3. en yaşlı takımız ama bunun eksi bir yönünü gördün mü?90 dakika oyun içindeyiz.Sürekli basıyor ve koşuyor oyuncular.

Kjaer olmamalı.Maçlarını izlemedim ama tecrübesi yok.Sanırım geçen sene Wolfsburg'da çok forma şansı da yakalayamadı.Bir de onun form tutmasını beklersek Hamit gibi yandık.Kolo Toure gibi bir taş duruyor orada.Adam da geçmez top da geçmez.Öncelik Toure de olmalı.Bana göre

Toure,Rolando,Chivu,Kjaer bu sıralamaya göre isterdim oyuncuları.Fakat 2 saat kaldı.Umarım Toure'yi bitirirler.

Her şey yaş değildir.3. en yaşlı takımız ama bunun eksi bir yönünü gördün mü?90 dakika oyun içindeyiz.Sürekli basıyor ve koşuyor oyuncular.

Kjaer olmamalı.Maçlarını izlemedim ama tecrübesi yok.Sanırım geçen sene Wolfsburg'da çok forma şansı da yakalayamadı.Bir de onun form tutmasını beklersek Hamit gibi yandık.Kolo Toure gibi bir taş duruyor orada.Adam da geçmez top da geçmez.Öncelik Toure de olmalı.Bana göre

Toure,Rolando,Chivu,Kjaer bu sıralamaya göre isterdim oyuncuları.Fakat 2 saat kaldı.Umarım Toure'yi bitirirler.

Farketmez 4' ü de boş oyuncu değil, iyi oyuncular.

Bu adamı hiç takip etmedim.

Rolando sanki daha iyi gibi ama bu süreçte kimi alırlarsa alsınlar neden şunu almadılar demem.

sakatlık sonrasında yeterkli birini alsınlar.

Ve umarım bize uyum sağlayacak birini seçeriz

altyapiden bir oyuncu cikarp oyunasak bundan bir farki yokki ikiside tecrubesiz sonucta bize CL'ini oyunamis lucio kolo toure ferdindand gibi adamlar lazim eger alacaksak 1-2 yil oyunayacak en fazle yaside sorun olmaz seneye cok iyi birini aliriz bu saatan sonra baska sanismiz yok..

Uzun vadede belki daha yararlı olabilir, ilerde aldığımızdan daha iyi bedellere de satabiliriz ama şu anda aranan kan o mu dur, bilmiyorum.

Bize Cl tecrübesi olan savunmayı toparlayacak, liderlik edecek bir oyuncu lazım. Toure ya da Chivu bu rol için daha uygun diye düşünüyorum...

Palermo'dayken bu oyuncuyu izlemiştim çok iyiydi,ne olduysa Wolfsburg'a gittikten sonra oldu.Roma kiralık döneminde de bir ara bayağı bir dibe vurdu.Yüksek potansiyeli olan bir oyuncu,kulübü severse bize çok uzun seneler hizmet eder,uyumsuzluk durumunda ise bizi çok yakar. Touré daha garanti gibi görünse de ben kendini ligimize vereceğini zannetmiyorum; Kjaer'in gelip ne olacağını görmeyi tercih ederim.

Son Dakika : Galatasaray ; Eskişehirspor'lu Diego'ya hiçbir şekilde transfer teklifinde bulunulmamıştır. (GS TV)

Simon Kjaer genç olabilir ama Tecrübelidir...

Şahsen Toure'den daha iyi verim alınır...

Kuzeyli fiziği disiplini var...

Ayrıca Genç olmasıda avantajımıza...

Umarım Simon Kjaer olur...

Ha yanında Toure'de gelirse tadından yenmez...:ka21:

Üst Alt