Arda: “Bu cuma taraftarlarımızı mutlu etme fırsatımız var” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: “Bu cuma taraftarlarımızı mutlu etme fırsatımız var”

Cevap: Arda: “Bu cuma taraftarlarımızı mutlu etme fırsatımız var.”

Küme düşmeye emin adımlarla ilerliyoruz..Bucaspor galip, Sivas 1-0 önde...Hadi Sn.Polat, ha gayret biraz sıkarsanız başaracaksınız!!!1

Adnan Polattan kurtulma şansımızda var yenersek mutlı oluruz yenilirsekte bizim için daha hayırlı olur.Çünkü bu rezilliğin baş sorumlusunun Adnan polat olduğunu görmeyen bir çok görme duyma ve işitme engelli var.

tarihe geçmek iyi olmaz zaten adnan oılat mecburen kongreye gidecek bu yönetim kadrosu ile ileri gidemez zaten

Bu kadar rezilliğin üstüne fenerede yenilmeyiz diye umuyorum. Hele sahamızda fenerede yenilirsek bu sefer floryada değil futbolcular çaycı bile dayak yer diye düşünüyorum.

5 maç daha kaybettik mi...

Küme potasındayız yahu...

Ne mutlu olması...

Bunların algılama sorunu var...

İkincilik bile başarısızlıktır bizde...

Ne feneri yenince mutlu olacam...

Bunlar Galatasaray'da oynadığının farkında değil...

Bide bu adam Kaptan...

Yazık Yahu...

Resmen dalga geçiyorlar bizimle...

Yani bunu diyince eline ne geçiyor...

Mutlumu oluyorsun...

Nanik mi çekiyorsun içinden taraftara...

Fnev maci dahil 2 galibiyet daha alisak sezon sonuna opup basimiza koyalim.

Lanet olsun...

Cidden dalga geçtiğini düşünüyorum. Zaten sakat olup Fener maçı arifesinde düzelmesi de tüm Galatasaray camiasıyla dalga geçtiğini gösteriyor. Daha önceden oynadığı maçlara bakın hepsi Galatasaray tarihine geçecek maçlar.

"La bunu her cuma demüyruk"

Arda sen de bir git çay koy bence.

Fenere 7 tane atsakta, yesekte umrumda degil.

Takimi desteklemek icin icimde hic heves yok.

Tek yapmak istedigim; beyaz mendil sallamak ve top fenerli futbolculardayken isliklamak.

Su demece ceza alacak yorum yapmayan herbir GSCimbomluyu da, ayrica tebrik ederim.

Cidden dalga geçtiğini düşünüyorum. Zaten sakat olup Fener maçı arifesinde düzelmesi de tüm Galatasaray camiasıyla dalga geçtiğini gösteriyor. Daha önceden oynadığı maçlara bakın hepsi Galatasaray tarihine geçecek maçlar.

aynen öyle,fener maçında boş boş koşacak taraftara yamanmaya çalışacak...yeni stadımızda ilk yenen takım olarak tarihe tabiiki fenerbahçe geçecek.arda da diycek ki seneye bu kötü günleri unutturcaz,sora bi bakcaz aa arda yok,arda nerde kaçmış avrupaya,ya da arda sakat salonda çalışıyor.....floryada ne kadar konforlu salonlar var ya giren çıkamıyo 3 4 yıldır...yazıklar olsun hepinize yazıklar olsun

sezon sonunda mutlu etmedikten sonra haftaya kazansak ne olacak ki...

Yazıklar olsun size..Koca camiayı F.Bahçe maçını kazanarak avutacaksınız değilmi, nerde sizde o yürek..Ondan sonrasını düşünün bence siz, o daha eğlenceli olacak...!

Bu cuma taraftarlarımızı mutlu etme fırsatımız var.

Arda Turan

Şampiyonu biz belirleyeceğiz

Adnan Polat

Taraftar bilinçlendi. Fener galibiyeti ile her şeyi unutturcağınızı mı sanıyosunuz?

Üst Alt