Arda: “Bu cuma taraftarlarımızı mutlu etme fırsatımız var” - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: “Bu cuma taraftarlarımızı mutlu etme fırsatımız var”

Cevap: Arda: “Bu cuma taraftarlarımızı mutlu etme fırsatımız var.”

Feneri yenince herşeyi unutucaz sanıyor lan bunlar bizi iyice aptal yerine koyuyorlar..

Adam kısmen haklı.

1. Yenilirler, Adnan Polat ve ekibi bırakabilir. Taraftar mutlu olur.

2. Yenerler veya berabere biter, en azından Fenebahçe'ye çelme takmış oluruz. Taraftar mutlu olur.

O maçtan beni mutlu edecek sonuç çıkmaz.

Taraftarı mutlu etmek?? bu kadar olandan sonra bi feneri yenince herkez mutlumu olacak??iyi paşam yatmaya devam edin o zaman bi fener maçlarını kazanın süt liman devam edlim.boş konuşmalara karnı tok artık taraftarın.bi an önce kim nereye gidecekse gitsinde klüp rahatlasın artık...

Bu kez her skora, her sonuca tepki olacak 90ncı dakika itibarıyla. Bu kesin.

İnşallah yeneriz de, o zaman görürler mutlu olup olmadığımızı.

Olası mağlubiyette ise, verilecek tepkinin boyutunu kestiremiyorum. Arena sene sonuna dek kapatılabilir. Tablo o derece ağır olur.

Aslında maçın skoru belli gibi, böylesi ağır tepki olacağını bildiğiniz bir maçta futbolcu olsanız, sizin de eliniz ayağınız dolaşır, hiçbirşey yapamazsınız. Cuma başımıza gelecek olan da bu gibi...

Bu cuma taraftarlarımızı mutlu etme fırsatımız var.

Arda Turan

Şampiyonu biz belirleyeceğiz

Adnan Polat

Bir zamanlar şampiyonluğa oynardık , artık şampiyonu belirleyen anadolu takımlarından farkımız kalmadı hatta onların bir çoğu bizden iyi durumda :(

Yenseniz ne olacak Arda ?

İçimiz kan ağlıyor

Arda'cım kusura bakma ama dünya size güzel... Siz kazansanız ne olacak kaybetseniz ne olacak? Ertesi gün gene sevgilileriniz kollarınızda altınızda son model arabanız İstinye Park'ta piyasa yapacaksınız ve dünya umurunuzda olmayacak...

Kötü anlamda söylemiyorum ama yenile yenile hepiniz kaşarlandınız, ailesinden dayak yedikçe utanacağına gülen alışan dayak arsızı çocuklara döndünüz... Bundan sonra sizi kim yense size hepsi bir. Hangi motivasyonla hangi hırsla haftaiçi çalışıp feneri yeneceksiniz ki? Yenseniz de yenilseniz de dünya size güzel bir kere...

Arda'cım kusura bakma ama dünya size güzel... Siz kazansanız ne olacak kaybetseniz ne olacak? Ertesi gün gene sevgilileriniz kollarınızda altınızda son model arabanız İstinye Park'ta piyasa yapacaksınız ve dünya umurunuzda olmayacak...

Kötü anlamda söylemiyorum ama yenile yenile hepiniz kaşarlandınız, ailesinden dayak yedikçe utanacağına gülen alışan dayak arsızı çocuklara döndünüz... Bundan sonra sizi kim yense size hepsi bir. Hangi motivasyonla hangi hırsla haftaiçi çalışıp feneri yeneceksiniz ki? Yenseniz de yenilseniz de dünya size güzel bir kere...

+1905

adnan polat takımı fener maçına kitlemiş,feneri yenince bütün herşeyin unutulcağını sanıyo. YAZIK...

herşey unutulmazda fener maçını kazanırsak moral anlamında en azından camia için iyi olur.fenerede çelme atmış oluruz ancak zor,moral yok hırs yok istek yok böyle oluncada takım oynayamıyor.hagi zaten akıllara zarar gidiyor,bu kadar kötü olacağını düşünmemişdin haginin,gerçekten kumar oynadı takımla.adnan polatta malesef sportif anlamdaki başarısızlığı koltuğunu bırakmasına neden olacak.fener maçı prestijden öte bir maç değil ama kazanırsakda güzel olur elbette ama zor.

Cevap: Arda: “Bu Cuma taraftarlarımızı…”

Bi fener galibiyetiyle bu taraftarı nekadar mutlu edersinizki , okadar uzuyorsunuz bi maçla kimse bişeyi unutmaz , artık taraftarında canına geçiyor.

Ben bizim taraftarları kutluyorum , bu forumdada nekadar kötu durumdada olsak herkez yine maç vakti takımını destekliyor , takımdan umudu kesmiyor ..

Sizleri tebrik ediyorum arkadaşlar

:005:

insallah en azindan bu farkimizi koruruz!

Cevap: Arda: “Bu cuma taraftarlarımızı mutlu etme fırsatımız var”

yaşatmadığınız rezalet ve hezimet kalmadı

bunları bir maçla telafi edemezsiniz

Yıllardır "Galatasaray'ı yenelim de şampiyon olmasak da olur" diyen fenerliler gibi düşünmemizi mi istiyorsun Arda?

Ligi 10. bitirdikten sonra feneri yensen ne olur yenmesen ne olur...

belki bi 7-0 beni mutlu eder ama 10dakka sora eski halime dönerim :)

Peki sizce stad full çeker mi ?

Ne olursa olsun ben yinede bilet bulabilirsem Konya'dan kalkıp gideceğim maça. Ama taraftarın bu maça ilgisini merak ediyorum açıkcası

eğer maç samiyende olsaydı o olaylı maç gibi olurdu.

o duruma yeni stad falan diye gelmez belki.ama ne olacagı belli olmayan bir maç taraftar açısından.işler güzel gitmezse sıkıntı büyük

stad bi 40 bin görür gibi.sonuçta fenerbahçe maçı.sırf bu maça ilgiden gelenler bile çok sayıda olucaktır.

Ne

e

e

e

e

e

e

e

e

e

e