Arda:G.Saray kaptanına küfür edilmesin diye gitmeliyim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda:G.Saray kaptanına küfür edilmesin diye gitmeliyim

Cevap: Arda:G.Saray kaptanına küfür edilmesin diye gitmeliyim

Pek bağlantı kuradamadım. Adam ne yapsın? Hava alanında küfür yiyor, statta tezahurat, orda burda tepki nereye bakacak? Evinde otururken "Oh ne rahatmışım" mı diyecek?

Hepsi birikti işte. Medyanın saçma sapan gazına gelip eleştirdiler.

Ki hiç haketmemişti sakatlıktan dönen adama tepki neyin nesi? Ki yaptıkları da ortada sakatlanana kadar. Sakatlığından sonraki rakamlar da belli. Adam bir kere haksızlığa uğramış ikincisi ahlaksızlığa. İkincisi çok daha kötü tabii. Elalemin diline düşürmek vardır ya onu yaptı kendi taraftarı işte.

bak iki olay var ikisini birbirine sokuyorsunuz

- medyanin laflari

- ua nin gerzekligi

eger uanin lafalrina kizip dayanamayip gidiyorsa abarttigi bariz ortada

eger medyanin sacmaliklarina kizip gidiyorsa benim sucum ne?

dunyada ilk basina bu isler gelen sporcu bu degil

kobe bryantin basina gelenlerden haberiniz yokmu? o yildiz degilmi:)

o yerden yere vurulmadimi?

karikaturler yapilmadimi?

dalga gecilmedimi:)

bu grup sayica en fazla olan gs tarftar grubu ,adamlar ne yapsa etki ediyor,basinda bile alinti yapiliyor.

tamam akli selim tarftara etki etmiyor olabilir ama ,kamuoyunu isgal edebiliyor.sonucta bu adam stadda olan tepkiye bakar.

Hala gitmesin diyenler var. Gitmese en ufak bi başarısızlıkta yine Arda'ya yüklenilecek, yine herkes Arda'ya sallamaya başlıcak. Sonra Arda yine gitmek isteyecek, yine kaçıyor diyenler olcak. Nereye kadar böyle? Ayrıca A.Madrid taraftarı tepki gösterse bile bu ona Galatasaray taraftarının ettiği küfürler ve hakaretler kadar koymaz.

bu grup sayica en fazla olan gs tarftar grubu ,adamlar ne yapsa etki ediyor,basinda bile alinti yapiliyor.

tamam akli selim tarftara etki etmiyor olabilir ama ,kamuoyunu isgal edebiliyor.sonucta bu adam stadda olan tepkiye bakar.

sen ardadan zekimisin?

acikca soruyorum

ahmet ardadan zekimi?

cevabinizi bekliyorum ve nasil kanitlayacaginizi gormek istiyorum

bak iki olay var ikisini birbirine sokuyorsunuz

- medyanin laflari

- ua nin gerzekligi

eger uanin lafalrina kizip dayanamayip gidiyorsa abarttigi bariz ortada

eger medyanin sacmaliklarina kizip gidiyorsa benim sucum ne?

dunyada ilk basina bu isler gelen sporcu bu degil

kobe bryantin basina gelenlerden haberiniz yokmu? o yildiz degilmi:)

o yerden yere vurulmadimi?

karikaturler yapilmadimi?

dalga gecilmedimi:)

Kramponunda KK yazan bir adam Arda. Yani rahat ol:) Yapılanlar masum değildi.

SDana göre bahane ediyor bunları. Ama ben olsam ben de takarım. Kaldıramam açıkçası. Sen de saygı duymak zorundasın. Cehennemin dibine git bile diyebilirsin ama "Hissetiklerin gerçek değil yalan söylüyorsun, bahane üretiyorsun" deme hakkın yoktur bana Arda'ya ya da herhangi birine.

Hala gitmesin diyenler var. Gitmese en ufak bi başarısızlıkta yine Arda'ya yüklenilecek, yine herkes Arda'ya sallamaya başlıcak. Sonra Arda yine gitmek isteyecek, yine kaçıyor diyenler olcak. Nereye kadar böyle? Ayrıca A.Madrid taraftarı tepki gösterse bile bu ona Galatasaray taraftarının ettiği küfürler ve hakaretler kadar koymaz.

Sen bu işi bitirdin:tiphat:

sen ardadan zekimisin?

acikca soruyorum

ahmet ardadan zekimi?

cevabinizi bekliyorum ve nasil kanitlayacaginizi gormek istiyorum

birader sen arda nin yerindemisin sende onu acikla o zaman,

boyle olsaydi boyle olurdu falan la olmuyo sonucta yalan yalnis ortada bir durum var adam tarfatra kus.

benim bahsettigim ardanin soylemesi aciklama yapmasi gerekenler ve bunlarin neden oldugu durumlar.

Kramponunda KK yazan bir adam Arda. Yani rahat ol:) Yapılanlar masum değildi.

SDana göre bahane ediyor bunları. Ama ben olsam ben de takarım. Kaldıramam açıkçası. Sen de saygı duymak zorundasın. Cehennemin dibine git bile diyebilirsin ama "Hissetiklerin gerçek değil yana söylüyorsun, bahane üretiyorsun" deme hakkın yoktur bana Arda'ya ya da herhangi birine.

gitsin arkadasim gitmek istiyorsa

ne demek bahane uretiyorsun deme hakkim yok

bal gibi var, herseyi soyleme hakkim var.

o bana onu sevenlerin sayisinin sevmeyenlerden az oldugunu ispat edene kadar bana kalkipta bu nedenle gidiyorum diyemez

bu kadar basit

o kim oluyorki GS taraftarinin geri kalanini zan altinda birakiyor

kalksin desinki azinliktaki bir grubun tepkisi yuzunden gidiyorum

agzimi acmam

ama yemez oyle demek

birader sen arda nin yerindemisin sende onu acikla o zaman,

boyle olsaydi boyle olurdu falan la olmuyo sonucta yalan yalnis ortada bir durum var adam tarfatra kus.

benim bahsettigim ardanin soylemesi aciklama yapmasi gerekenler ve bunlarin neden oldugu durumlar.

kalkip azinlik beni yuhladi kufur ettibende gidiyorum diyemeyecegi icin aciklamada yapamiyor

gelsin 15 dakikada onu tekrar GSli yapayim

aynen Abdullah Abinin dedigi gibi

o lafin altina imzami atiyorum

Hakan Şükür'e söylenmeye kalmamıştı , komedi programlarına bile malzeme etmişlerdi

kalkip azinlik beni yuhladi kufur ettibende gisiyorum diyemeyecegi icin aciklamada yapamiyor

deminden beri bende bunu yaziyorum zaten kamuoyuna bir bilgilendirme yapsin delikanlica.

yalan yalnis yazilar uzerinden iyice soguyoruz adamdan.

bu taftar fisini cektimi emre b. yaptiigi gibi tumstad bir olarak yapar.

gitsin arkadasim gitmek istiyorsa

ne demek bahane uretiyorsun deme hakkim yok

bal gibi var, herseyi soyleme hakkim var.

o bana onu sevenlerin sayisinin sevmeyenlerden az oldugunu ispat edene kadar bana kalkipta bu nedenle gidiyorum diyemez

bu kadar basit

o kim oluyorki GS taraftarinin geri kalanini zan altinda birakiyor

kalksin desinki azinliktaki bir grubun tepkisi yuzunden gidiyorum

agzimi acmam

ama yemez oyle demek

O da der arkadaşım o zaman. İstediğini söyler. "Çoğu bana küfretti" der. Kanıtlasana gitmesin?

Bu mantığın varacağı nokta. Bol şans.

O da der arkadaşım o zaman. İstediğini söyler. "Çoğu bana küfretti" der. Kanıtlasana gitmesin?

Bu mantığın varacağı nokta. Bol şans.

aksiyon yapan o

kanitlamasin gerekn o ben birsey yapmiyorum evimde mac seyrediyorum

aktif pasif

aktivite yapan aciklamak durumunda, hak hukugun basit kurallarindan

beni sucluyan ve giden o

kalkip azinlik beni yuhladi kufur ettibende gidiyorum diyemeyecegi icin aciklamada yapamiyor

Şu mesaj Arda'nın karakterine direkt olarak hakarettir.

Diğer mesajına da cevap yazıyorum.

Anlamadığın şey şu: önemli olan Arda'nın ne düşündüğü. Adam da o şekilde düşünüyor. Düşündürttürülmüş. Sen bu adama yalan söylüyoırsun diyemezsin. Dersin de boş laf olur işte.

Şu mesaj Arda'nın karakterine direkt olarak hakarettir.

Diğer mesajına da cevap yazıyorum.

Anlamadığın şey şu: önemli olan Arda'nın ne düşündüğü. Adam da o şekilde düşünüyor. Düşündürttürülmüş. Sen bu adama yalan söylüyoırsun diyemezsin. Dersin de boş laf olur işte.

adam GS taraftari bana kustu kufur ediyor bilmemne diyor o hakaret olmuyor oyle dusunmeyenlere

ben abartiyor bu olanlari kullaniyor diyincemi hakaret oluyor

heyyyyyyytttttttttttt

aksiyon yapan o

kanitlamasin gerekn o ben birsey yapmiyorum evimde mac seyrediyorum

aktif pasif

aktivite yapan aciklamak durumunda, hak hukugun basit kurallarindan

beni sucluyan ve giden o

Sen de yalan söylüyorsun diyorsun. Aksiyona giriyorsun.

Direkt olarak Arda bu iddialarını kanıtlamak zorunda desen birşey demem zaten.

Adnan Polat ve Arda birlikte makam kurbanı oldular. Biri baskanlıkta baskanlık digeri kaptanlıkta kaptanlık dedi. Galatasaray'da boyle seyler hic olmamıstı. Birseyi hakediyorsan eger Galatasaray'da onu zaten fazlasıyla alırsın. Ama Arda, Bulent takımın basındayken, Bulentin gazıyla TV programlarında cıkıp "ya kaptan olurum yada ikinci kaptan olmam" gibilerinden laflar sarfederek mazlum ayaklarına yatıp zorla taktırdı o kaptanlık bandını koluna. Halbuki hepimizin bildigi gibi Galatasaray'da makamlar verilir, alınmaz.

Arda ektigini biciyor kimse kusura bakmasın. Madem o onurlu mevkiye gelip bandı taktı koluna kalıp sonuna kadar savasacak. Galatasaray cocuk oyuncagı degil.

adam GS taraftari bana kustu kufur ediyor bilmemne diyor o hakaret olmuyor oyle dusunmeyenlere

heyyyyyyytttttttttttt

15 dakika mevzuunda dedim. Sakin ol:)

Hayatının en önemli kararlarından birini hiç tanımadığı ABD'de yaşayan 32 yaşındaki bir adamla yapacağı 15 dakikalık konuşmaya bağlı olan bir insanın karakteri, kişiliği falan yoktur.

heyyyyyyytttttttttttt

Galatasaray taraftarını Ultraslan temsil eder. Beğenmek, sevmek, sevmemek önemli değil burada. Galatasaray taraftarı denildi mi Ultraslan gelir akla.

Ultraslan ise Arda'yı, kaptanını yuhlamıştır. Protesto etmiştir. Ahmet Çakar'ın dediklerine karşı, medyaya karşı bir kere bile karşı çıkmamıştır. Bunları yapsaydı Arda haksız diyebilirdik ama Arda haklı.

Üst Alt