# Arda Turan (ARŞİV) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Bunalrı daha önceden de söyleyen birileri var ise anla ki sorun sizin yazdığınız mesajlardadır. Buna bir çözüm bul.

Bunun dışında Arda'nın en kötü zamanında , "takımdan kovun" mesajları varken, her zman savundum. Şu anda bütün liglerde en iyi ilk on içindedir, sol açık için. Bu maçta ilk yarıda 20-25 dakaika hariç, kötü maç çıkardı. Adam geçemediği, ofansı kötü olduğu zamanlarda, bekine çok daha fazla yardım eden , çok daha fala çabalayan bir oyun oynardı. Çok hareketsizdi, bugün.

Ben sana kötü bir cevap vermedim ki sorun burda. Arda'nın yediği darbeden sonra yapabileceğinin en iyisi bu olurdu bence. Ağrısız sızısız gezdiğini sanmıyorum sahada. İlla ki çok iyi oynamadı ama, hemen maç sonu buraya gelip direk kötü yazmakda hoş olmuyor onu belirtmek istedim. Ben hiç bir zaman kimseye Cem Yılmaz mısın, bilmem ne misin gibi kaale almayan cevaplarda yazmam ayrıca. Şurda futbol konuşuyoruz ama yinede %90 bi hakaret veya alaya alınma konusu söz konusu.

ilk yari cok etkiliydi

etkisiz olmasi derken ne demek istiyorsunuz?

ikinci yari gene klasik moduna girdi

İyiydi iyi.Çoğu pozisyonda iyi marke edilmesine rağmen 3-4 kişinin arasından geçti tehlike yarattı.Tuncaya attığı mükemmel bir orta var yine mesela.Boş kalırsa özellikle çok etkili oluyor.Sonuç olarak galibiyet golüde attı.Ayağınada çok sert bir darbe aldı 2.yarı durgun olmasının sebebide bu olabilir.Fellaini denen kazmanın kırmızı+3 numara tıraş görmesi lazımdı.

Body Balancesi baya iyi be Ardanın :D adam top vermiyo topu saklarken play de hala özellikleri düşük :( :)

Ilk yari cok tekme yedi, sakatlamak icin cok ugrastilar, yinede 90 dakika sahadaydi golunu de atti.. daha ne olsun?

Body Balancesi baya iyi be Ardanın :D adam top vermiyo topu saklarken play de hala özellikleri düşük :( :)

Ne anlatmaya çalıştın ? Böyle garip cümleler kurunca kendinizi çok bilgili gibimi hissediyorsunuz veya hangi bastırılmışlığınızı burada dışa vuruyorsunuz anlamıyorum.Komedisiniz yemin ediyorum balanceymiş playde hala eksikmiş tövbe yarabbi

Türkiyenin en iyi oyuncusu kim ne derse desin

Ve bu futbolcunun bizim takimda oldugu icin cok sansliyiz:), kiskananlar catlasin :lol:

Etkili değildi ne demek ya, bir oyuncudan 90 dakika her atağın içinde olmasını bekliyorsunuz. Gayet iyi oynadı. Tek başına 3 tane net gol pozisyonu yarattı. Bence Emre'nin olması Arda'yı rahatlatıyor, zamanında sorumluluk alıyor. Galatasaray'da ondan başka top alan, oyun kuran bir adam olmadığı için çok yıpranıyor.

Bu hakem nereliydi yahu Fellaini'nin hareketi kırmızı karttı resmen,topla alakası yoktu adamın.Allah korusun çok ciddi sakatlanabilirdi Arda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt