# Arda Turan (ARŞİV) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Gene bir maç kaybedelim Arda'nın canına okurlar,anlayın artık bu adam Sarp,Barış değil bu adam özel birisi,özel bir oyuncu..

Ona Harry Kewell'a duyduğunuz saygıyı duymanız gerek..

Kötüydü bu maçta. Çok hareketsizdi, bekine yardıma gelmedi, çok daha kaliteli oyun oynayabilirdi. Biraz daha hız.

Umarım ciddi birşeyi yoktur fena darbe aldı..

Şans yardımıyla gol attı tebrikler kaptan!

Sercan şu senin Cem Yılamz'lık çabaların sıkmaya başladı;beni. Engelleme falan varsa görme mesajlarımı ya da alıntılama.

Cem Yılmaz,Kurtlar Vadisi, Recep İvedik kısaca maç dışında tv izlemiyorum bunu söyleyip durmayın önce bi. Adam bileğine yediği tekmeye rağmen en iyi maçını çıkardı, b.k atıyorsun, bende mecbur yanlışını göstermeye çalışıyorum.

Cem Yılmaz,Kurtlar Vadisi, Recep İvedik kısaca maç dışında tv izlemiyorum bunu söyleyip durmayın önce bi. Adam bileğine yediği tekmeye rağmen en iyi maçını çıkardı, b.k atıyorsun, bende mecbur yanlışını göstermeye çalışıyorum.

Bunalrı daha önceden de söyleyen birileri var ise anla ki sorun sizin yazdığınız mesajlardadır. Buna bir çözüm bul.

Bunun dışında Arda'nın en kötü zamanında , "takımdan kovun" mesajları varken, her zman savundum. Şu anda bütün liglerde en iyi ilk on içindedir, sol açık için. Bu maçta ilk yarıda 20-25 dakaika hariç, kötü maç çıkardı. Adam geçemediği, ofansı kötü olduğu zamanlarda, bekine çok daha fazla yardım eden , çok daha fala çabalayan bir oyun oynardı. Çok hareketsizdi, bugün.

Bunalrı daha önceden de söyleyen birileri var ise anla ki sorun sizin yazdığınız mesajlardadır. Buna bir çözüm bul.

Bunun dışında Arda'nın en kötü zamanında , "takımdan kovun" mesajları varken, her zman savundum. Şu anda bütün liglerde en iyi ilk on içindedir, sol açık için. Bu maçta ilk yarıda 20-25 dakaika hariç, kötü maç çıkardı. Adam geçemediği, ofansı kötü olduğu zamanlarda, bekine çok daha fazla yardım eden , çok daha fala çabalayan bir oyun oynardı. Çok hareketsizdi, bugün.

Kazak maçında da böyleydi. Yine de o hayvani darbeden umarım ucuz kurtulmuştur. Sakat sakat oynamış olmasından korkuyorum.

Aslında o kadar kötü oynamadı. Bu kadar etkisiz görünmesinin sebebi Belçika sağ bekinin 90 dakika boyunca sıkı markaj yapmasıydı. Bu nedenle fazla rahat oynayamadı. Buna rağmen takımın galibiyet golünü attı. Ama Arda'dan daha iyisini bekliyoruz, o yetenek var çünkü. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt