Arda Turan Domuz Gribine Yakalandı ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Domuz Gribine Yakalandı !

Cevap: Arda Turan Domuz Gribine Yakalandı !

Fenerbahçe'de Lugano denilen adamı hiç sevmem ama gel gelelim böyle bir hastalığa yakalansa ''ölsün, gebersin'' gibi şeyler söylemem netice de o da bir insan antuda ki Fenerbahçe'liler gerçekten insanlıklarını unutmuşlar, fanatizm gözlerini kör etmiş ne diyeyim Allah ıslah etsin.

Durduğu yerde durmuyorki. Sürekli gezmekte.

Geçmiş olsun. Bu hafta oynamıyor galiba.

İnş Bursa maçına yetişir. İhtiyacımız var.

Durduğu yerde durmuyorki. Sürekli gezmekte.

Geçmiş olsun. Bu hafta oynamıyor galiba.

İnş Bursa maçına yetişir. İhtiyacımız var.

Adas lafı agzımdan aldın.

Duyunca haberi soka girdim nasıl böyle bişey olur bütün aksilikler bizimi bulur gibisindende mırıldandım cok üzüldüm ama sitem etmedende duramadım.

Roma'ya gitmesiyle ne alaka var Türkiye araştırılsa su an kaç kişi domuz gribi biliyor muyuz?

Domuz gribi olanların hepsi sanki yurtdışına gidiyor da oluyor.. Sanki gitmese hasta olmayacak garantisi var ya otursun evinde...

Hasta oldugunda da eleştiriyorsunuz ya bu adamı pes ben birşey demiyorum artık............

5.jpg

Romayla ilgili degil sadece benim demek istedigim.

Hani canından cok sevdigin birine önce fırca atar sonra omzuna elini atarsınya o misal benim hislerim adası bilemem.

Ama surda katılıyorum adasa cok geziyor davetiye cıkarıyor herseye sadece hastalıgı kastetmiyorum.

Bizim Arda'yla işimiz sahadaki oyunuyla dışardaki hayatıyla değil bizi ilgilendirmeyen bir kısım orası ..Bu kadar üstüne gidilirken gezmeyip otursa evinde kafayı yer insan..Biraz empati kurun.

Bu hastalık nereden geldi Türkiye'ye???.Yurt dışından kapıp buraya geliyorlar.İnsanlara bulaşıyor.Yurt dışına çıkmayacaksın o zaman madem bu hastalık yayılıyor gün geçtikçe ölümler artıyor.Çıkmayacaksın yurt dışına İtalya'da da Fransa'da da heryerde bu hastalık var ama bunlar kolay kolay basına sızmıyor orada.Yönetiminde suçu vardır bu işte bile bile bu oyuncuyu tatile göndermeyeceksin.Bu tatil durumları benim canımı çok sıkmaya başladı.Zaten canımız burnumuzda

Dısardaki hayatı bizim icin önemli degilse o zaman maca cıkamayacak diyemi gecmiş olsun dioruz?

Herseyin fazlası zarar

Bu hastalık nereden geldi Türkiye'ye???.Yurt dışından kapıp buraya geliyorlar.İnsanlara bulaşıyor.Yurt dışına çıkmayacaksın o zaman madem bu hastalık yayılıyor gün geçtikçe ölümler artıyor.Çıkmayacaksın yurt dışına İtalya'da da Fransa'da da heryerde bu hastalık var ama bunlar kolay kolay basına sızmıyor orada.Yönetiminde suçu vardır bu işte bile bile bu oyuncuyu tatile göndermeyeceksin.Bu tatil durumları benim canımı çok sıkıyor.Zaten canımız burnumuzda

Bence sen ilk önce domuz gribinin ne oldugunu ,domuz gribi üzerinden izlenmek istenen sağlık ve ekonomik politikaları araştır ...Sonra Arda Tatil'e gitmesin diyelim...

Arda'nın iki günlüğüne yurt dışına çıkması gerçekten gereksiz. İlla bir yerlere gidiceksen güzel yurdumun bir köşesine git :)

Bence sen ilk önce domuz gribinin ne oldugunu ,domuz gribi üzerinden izlenmek istenen sağlık ve ekonomik politikaları araştır ...Sonra Arda Tatil'e gitmesin diyelim...

Aşağılamanıza gerek yok. Ben biliyorum neyin ne olduğunu.Benim derdim Arda'nın neden yurt dışına çıkmasına izin verildiği.Milli takıma gidecek yabancı oyuncular hariç bu durumda kimseye izin verilmemesi lazım.Gördünüz işte ne olduğunu hala biz suçlu oluyoruz.

İyi Geceler

Aşağılamanıza gerek yok. Ben biliyorum neyin ne olduğunu.Benim derdim Arda'nın neden yurt dışına çıkmasına izin verildiği.Milli takıma gidecek yabancı oyuncular hariç bu durumda kimseye izin verilmemesi lazım.Gördünüz işte ne olduğunu hala biz suçlu oluyoruz.

Yasaklar getirerek bir yere varamayız ... Oraya gitme bunu yapma diyerek olmaz insanın özel hayatına mudahele edemeyiz. Ayrıca sakınan göze çöp batar derler . Şükredelim ki ölümcül bir hastalığı yok Arda'nın en önemlisi bu.

P.S: aşağılamak için yazmadım o yazıyı öyle anladıysan kusura bakma..

2 günlük izinde gitmeyiversin ölecek değil ya. Roma'da son nefesini verecek bir dedesi de yok son kez yüzünü göreyim diye gideceği! Bir uçakta ortalama tam dolu olmadığını farz edelim 250-300 kişi olduğunu düşünün. Kapalı bir ortam, solunumla bulaşan bir enfeksiyon! Böyle bir riski önemli bir işi yoksa niçin göze alır bir insan? Cevap: tatil = sorumsuzluk. Geçen sezon milli arada başka futbolculara(Lincoln, Nonda)izin verilmedi. Arda'ya gösterilen bu tolerans Arda'nın ve sayın Polat'ın başına çok iş açar. Son 5-6 günde yurt genelinde 30-35 kişi öldü lütfen hayat bu kadar ucuz değil. Bu hastalığın yabancı kaynaklı olduğunu hepimiz biliyoruz. İnsanlarla tokalaşmak bile riskliyken tatil için yurtdışına gitmek kusura bakmayın da olsa olsa cahil cesareti olur...

2 günlük izinde gitmeyiversin ölecek değil ya. Roma'da son nefesini verecek bir dedesi de yok son kez yüzünü göreyim diye gideceği! Bir uçakta ortalama tam dolu olmadığını farz edelim 250-300 kişi olduğunu düşünün. Kapalı bir ortam, solunumla bulaşan bir enfeksiyon! Böyle bir riski önemli bir işi yoksa niçin göze alır bir insan? Cevap: tatil = sorumsuzluk. Geçen sezon milli arada başka futbolculara(Lincoln, Nonda)izin verilmedi. Arda'ya gösterilen bu tolerans Arda'nın ve sayın Polat'ın başına çok iş açar. Son 5-6 günde yurt genelinde 30-35 kişi öldü lütfen hayat bu kadar ucuz değil. Bu hastalığın yabancı kaynaklı olduğunu hepimiz biliyoruz. İnsanlarla tokalaşmak bile riskliyken tatil için yurtdışına gitmek kusura bakmayın da olsa olsa cahil cesareti olur...

Hay Agzına saglık üstad.

Kalın yerler cok önemli herseyi tadında bırakmasını bilmek lazım.

Ben sorumsuz demek istemedim oldugunuda düşünmek biraz acımasızlık olur gibime geldi ama sen bu takımın kaptanısın gözbebegisin herseyisin herseye herkesten daha cok dikkat ediceksin davetiye cıkarırcasına heryere gitmiceksin nerde aksam orda sabah olmıcak.Yeteneklerinle nasıl herkese örnek gösteriliyorsan Profesyonelliginlede örnek gösterilmen lazım

Ayrıca lütfen Ardayı tabulastırmayın cok yasa padisahım zinhiyetinden kurtulun.

Sacmalamayin, Turkiye'de domuz gribine yakalanan yok mu? Turkiye'de domuz gribinden olenlerin sayisi Italya'dakinden fazla. Amerika'dayim ben, ne yapayim sokaga cikmayim mi? Meksikali gordugumde "Uzak dur pis iblis!" diye bagirayim mi? Ayrica ne olmus iki gun tatile gitti diye, Waffen-SS degil ki burasi. Adam iki gunluk izinde ne guzel Roma'ya gitmis, kaptanimiza iki gunluk tatili cok gorenler varsa kendilerini mantiga davet ediyorum.

Hay Agzına saglık üstad.

Kalın yerler cok önemli herseyi tadında bırakmasını bilmek lazım.

Ben sorumsuz demek istemedim oldugunuda düşünmek biraz acımasızlık olur gibime geldi ama sen bu takımın kaptanısın gözbebegisin herseyisin herseye herkesten daha cok dikkat ediceksin davetiye cıkarırcasına heryere gitmiceksin nerde aksam orda sabah olmıcak.Yeteneklerinle nasıl herkese örnek gösteriliyorsan Profesyonelliginlede örnek gösterilmen lazım

Ayrıca lütfen Ardayı tabulastırmayın cok yasa padisahım zinhiyetinden kurtulun.

Neden sorumsuz diyemeyelim? Arda A. Sami Yen'in, Metin Oktay'ın torunu mu? Ki olsa bile bu kulüpte sonsuz toleransla istediği atı koşturacağı anlamına gelmez. Arda da yanlış yapıyorsa eleştireceğiz, eğer eleştirmezsek kendi doğruluğumuzdan, tarafsızlığımızdan ödün veririz. Çifte standart uygulamış oluruz. Arkadaşım yarın öbür gün Arda gol atınca senin, benim gibi düşünenlere maç topiklerinde "Arda taktı kapağı" diyen şuursuzlarda olacaktır. Çünkü bizi zevk olsun diye çamur atıyor zannediyorlar.

ardanın devamlı gezmesi, çok özgür bırakılması, bir çok ayrıcalık tanınması benimde çok hoşuma gitmiyor ama bu düşüncem bu konuyla ilgili değil malum sebeplerden dolayı.

aslında asıl mesele gitmesi yada kalması değil düşün o gittiği ülkede onmilyonlarca insan yaşıyor oradaki gripli sayısıda buradan çok farklı değildir yada oradada her branştan toplam yüzlerce kulüp var ama hiçbirisinin oyuncusu domuz gribi oldu diye haberini görmedik.

çünkü adamlar bu kritik dönemde kendilerini herşeyden sakınıp koruyorlar belki bir çoğu bu kritik dönem atlatılana kadar doğru düzgün dışarı bile çıkmıyordur.

bence ardanın sorunu kendisine iyi bakmıyor dikkat etmiyor

en basiti tanımadığı birisiyle tokalaştıktan hemen sonra ellerini yıkıyormu ?

bu kritik dönemde hijyene ne kadar özen gösteriyor acaba ? yada o gittiği yerde her hangi bir bayanla bir münasebeti olmuş olabilirmi ?

yani anlatmak istediğim nereye gittiğin nerelerde takıldığın değil kendini bulunduğun ortamdan nasıl sakındığın.

en basiti sen 24 saatini evde geçiren bir adam olsan hiç dışarı çıkmasanda bir gün domuz gribi olduğunu bilmeyen bir dostun gelse sana sarılsa sarmaş dolaş muhabbet etse gitiğinde sen ne olur ne olmaz diye önlemini almazsan o grip gelir senide bulur.

Neden sorumsuz diyemeyelim? Arda A. Sami Yen'in, Metin Oktay'ın torunu mu? Ki olsa bile bu kulüpte sonsuz toleransla istediği atı koşturacağı anlamına gelmez. Arda da yanlış yapıyorsa eleştireceğiz, eğer eleştirmezsek kendi doğruluğumuzdan, tarafsızlığımızdan ödün veririz. Çifte standart uygulamış oluruz. Arkadaşım yarın öbür gün Arda gol atınca senin, benim gibi düşünenlere maç topiklerinde "Arda taktı kapağı" diyen şuursuzlarda olacaktır. Çünkü bizi zevk olsun diye çamur atıyor zannediyorlar.

Kim ne derse desin cokta tın ben yine dogru bildigimi söylerim. Bayrak oyuncumuz olsun Parmakla gösterilcek oyuncu olsun diye diyorum ben yoksa ardayı tanımam etmem banane ya derim cekilirim köseme ama seviyorum Herseyiyle Mükemmel olsun istiyorum.

Şimdi mesela 2 mac kacırıcakmıs bende diyorumki sen bu takımın kaptanısın ya kaptan ne demek önderisin liderisin kendine dikkat etmessen digerleri napsın saglık herseyden önemli eyvallah ama haybeye bu iki mactada 0 cektik nolucak ben onu sahada görmek istiyorum o hırsını yetenegini pazubandı onda görmek istiyorum tüm derdim bu yeri gelir eleştiririm yeri gelir alkıslarım ama koyunculuk oynamam neyse onu derim

Üst Alt