Arda Turan Domuz Gribine Yakalandı ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Domuz Gribine Yakalandı !

Cevap: Arda Turan Domuz Gribine Yakalandı !

Geçmiş olsun kaptan.Sen Galatasaray'ımızın kaptanısın çabuk atlatırsın.Sen aslansın birşey olmaz sana.. :)

Çoğunluğunun hayata bakış açısı sağlıksızsa niye önemsiyoruz ozaman onları.Biz çok mu farksızız onlardan.Bu nefret için sahamızın 5 maç kapanıp rakibin kafasına madde indirecek kadar farksızız.Tahriğe gelip takımımıza zarar verecek kadar düşüncesiziz.Çoğu kişi 27.haftayı bekliyor intikam diye.Bumu sağlıklı düşünce ???Bu rekabeti bu duruma getirenlerde aynıdır.

Benim derdim Arda hastalanmış hurraaa hemen antuya orada insanların ne yorum yaptıkları merak ediliyor.Ben şu an deli gibi haber arıyorum.Son durumu nasıl ne kadar sürede iyileşir diye.Burda antudan alıntılar yapılıp boşu boşuna ortam geriliyor:mad:

Dogru

Dualarımız seninle ve bu hastalığa yakalanan yüzbinlerce insanla beraber,erken teşhis her riski azaltır korkulacak birşey yok arkadaşlar...

aşı olucakmı kaptan

Dostum aşı olunmaz bu saatten sonra. Aşı: Hastalıktan önce hastalığa yakalanmamak için aşı olunur. Yani bu saatten sonra aşı olması durumunu daha kötü yapar. Vücüdun hastalıktan önce antikor üretmesi lazım. Şu an domuz gribi. Aşı olması kuvettle Muhtemel ACİL'e kaldırabilir..

Dostum aşı olunmaz bu saatten sonra. Aşı: Hastalıktan önce hastalığa yakalanmamak için aşı olunur. Yani bu saatten sonra aşı olması durumunu daha kötü yapar. Vücüdun hastalıktan önce antikor üretmesi lazım. Şu an domuz gribi. Aşı olması kuvettle Muhtemel ACİL'e kaldırabilir..

hmm sağol bilgilendirme için renkdaş

en yakın arkadasım yada abim yakalanmıs gibi hissettim ilk duyduğumda. ama mantıklı düşününce kısa sürede eski haline döneceğini kavradım. umarım yanılmam...

ARDA zaten atlatmış hastalığı.ben kendisiyle konuştum sadece halsizmiş.1 2 güne kalmaz tamamamen iyileşirim diyo.

yaptıkları o kadar insanlık dışıki bir antu üyesi dayanamayıp şu yorumu yazmış.

Mesajı Gönderen: fener.bahce.gol:cLink:0886535

Benim de ailemde 6sliler var ve burada yazılanlardan çok üzüldüm.Geldiğimiz nokta utanç vericidir.Burada yazılanlar artık benim burada olmamamı gerektiriyor.Çok ciddi bir hastalığa yakalanmış bir sporcuya ölsün diyebilen kafa hasta bir kafadır.

Buraya kadarmış. Güle güle Fenerbahçe Resmi Sitesi. Güle güle Antu. Güle güle renkdaşlarım.

kendi taraftarının bile midesini bulandıran başka bir taraftar gurubu yoktur heralde acıyorum hepsine...

Geçmiş olsun Arda.Öyle medyada abartılıdığı kadar korkutucu bir hastalık değil.1-2 arkadaşım oldu 4-5 güne geçti.

yaptıkları o kadar insanlık dışıki bir antu üyesi dayanamayıp şu yorumu yazmış.

Mesajı Gönderen: fener.bahce.gol:cLink:0886535

Benim de ailemde 6sliler var ve burada yazılanlardan çok üzüldüm.Geldiğimiz nokta utanç vericidir.Burada yazılanlar artık benim burada olmamamı gerektiriyor.Çok ciddi bir hastalığa yakalanmış bir sporcuya ölsün diyebilen kafa hasta bir kafadır.

Buraya kadarmış. Güle güle Fenerbahçe Resmi Sitesi. Güle güle Antu. Güle güle renkdaşlarım.

kendi taraftarının bile midesini bulandıran başka bir taraftar gurubu yoktur heralde acıyorum hepsine...

bende emre belözoğlundan nefret ediyorum ama çıkıpta inşallah ölür,geberir gibi cümleler kullanmıyorum,bu sonuçta spor onlarda 35 yaşına geldiklerinde futbolu bırakıcaklar ve herşey unutulcak,o yüzden hiç gerek yok beddua etmeye,sonuçta bi insan,oda böle bi hastalığa yakalansa geçmin olsun deriz ,ama boşverin onların doğasında var bu sonuçta fenerbahçeliler ,ne beklersinki onlardan ,daha doğrusu ne bekleyebilirsin?

Üst Alt