Arda Turan: "F.Bahçe aslan gibi bir duruş sergiledi" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "F.Bahçe aslan gibi bir duruş sergiledi"

Cevap: Arda Turan: "F.Bahçe aslan gibi bir duruş sergiledi"

yahu sırf Arda'ya küfür edelim diye mi atıldı bu başlık ? Okumadan küfür edenlerin hiç bir suçu yok. Çoğu kimse bu kadar uzun bir yazıyı okumaz , işinden gücünden 5 dk zaman ayırıp foruma bakan arkadaşlar var yarım saat bunu mu okusunlar. Küfür edenlerde haklı , neden küfür ediyorsunuz diyenlerde haklı. Suçlu yok mu ? Var tabki bu başlığı yazan kişidir suçlu. Alıntı olsa bile bu başlıkla burada paylaşmak art niyettir!

Röpörtajın tamamını okudum. Çok güzel bir röpörtaj olmuş, o kadar cümle arasından söylediği en basit şeyi çekip başlığa koymuşlar. Öyle birşey olmuş ki sanki Arda röpörtajda tamamen fenerin sergilediği duruşu anlatır gibi. Türk gazeteciliği işte.

Röpörtajın tamamını okudum. Çok güzel bir röpörtaj olmuş, o kadar cümle arasından söylediği en basit şeyi çekip başlığa koymuşlar. Öyle birşey olmuş ki sanki Arda röpörtajda tamamen fenerin sergilediği duruşu anlatır gibi. Türk gazeteciliği işte.

Arda'ya hak vermemek mümkün değil. Düşünsene, sen bir demeç veriyorsun. İyi niyetinden ötürü söylediğin bir kelime ile herkes senin aleyhinde abuk subuk yazılar yazıyor. İyiki gitmiş. :f

Türkiye’de F.Bahçe, ne olursa olsun, haklılar mı haksızlar mı onu Allah bilir; ama aslan gibi bir duruş sergilediler. G.Saray camiası şimdi toparlandı, inanılmaz uyum var. Ama G.Saray kötüyken de böyle olmalıydı. Öyle değil mi?

Daha ne desin yahu

İyi güzel arkadaşlar sizce söylediği cümle olmuş mu? Gene saçmalamayı es geçmemiş.

Kızacaktım, tamamını okudum hoşuma gitti, güzel konuşmuş. Keyifli bir röportaj olmuş.

''-Müslümansın. Bunu nasıl karşılıyorlar?

Çok saygı duyuyorlar. Sağ olsunlar. Ben de onlara saygı duyuyorum. Dün mesela takım hâlinde kiliseye gittik. ''

ulan Türkiye Müslüman bir ülke zaten .... biz inanç ve ibadetlere hiç saygı duymuyormuyuz da sen çıkıp '' burada inançlara sygı duyuyorlar '' diyorsun .. biz saygısızmıyız !!!!!!1

çıldırtıcak bu herif beni !! her reportajına '' burada böyle diye başlıyor devamında '' Türkiyede böyle değildi '' manasında şeyler söylüyor !!

ondan sonra '' ülkemi çok seviyorum'' diyorsun !! bu riyakarlık değil mi? sen ülkeni sevsen adam gibi konuşursun ülken hakkında !!!!

sanki biz müslüman değiliz ya !!!! sanki Türkiyede camiilere girenleri çıkışta dövüyoruz !!! saçmalıyorsun arda, konuştukça batıyorsun arda !!!

kapa çeneni arda!

Adamın komşularına bak lan :D

Ağır komşuların varmış?

Var abi. Ronaldo, Kaka, Mourinho, Nuri, Hamit, hepsiyle aynı sitedeyiz. Falcao var. Hepsi dünya yıldızı. Benzema da bizimle aynı yerde. Birbirimizi görüyoruz, gördüğün zaman nasılsın iyi misin o kadar.

Çocuk samimi konuşmuş içinden tek bir cümleyi haber başlığı yapmaktaki amaç küfür ettirmek mi bilmem ama yanlış olmuş. Hepsini okumadan yorum yapmamak lazım. Çok konuşuyor evet üstüne vazife olmayan şeyler de söylüyor ama kimse kusura bakmasın doğru söylüyor...

Niye okumazsınızki, güzel bir ropörtaj olmuş..

kötü bişey söylemiş

orda feneri övmesi değil mesele

yine Galatasaray taraftarını küçümsüyo

fenerliler haklı veya haksız aslan gibi destekledi diyo

Galatasaray taraftarı beni desteklemedi diyo

her fırsatta bunu söylüyo

tamam arda büyük fenerbahce taraftarı seni bekliyo git üçlü çektir

Aslında röportajın tamamını okusaydınız renkdaşlar Arda'nın itiraf ettiği şeyi görecektiniz; Arda basın tarafından şişirildiğini ve bu yüzden beklentinin cok cok arttığını söylüyor. Çocuk sakat sakat oynadım diyor iğnelerle. İğneler yüzünden kilo aldığını söylüyor. Niyetim Arda'nın avukatlığını yapmak değil yalnızca tam olarak okumadan yorum yapmamak lazım.

kötü bişey söylemiş

orda feneri övmesi değil mesele

yine Galatasaray taraftarını küçümsüyo

fenerliler haklı veya haksız aslan gibi destekledi diyo

Galatasaray taraftarı beni desteklemedi diyo

her fırsatta bunu söylüyo

tamam arda büyük fenerbahce taraftarı seni bekliyo git üçlü çektir

Aynen öyle işte milletin anlamadığı bu,

Bende okudum alayını evet keyifli röportaj ama keyifli diye bunu söylememiş mi oluyor bu adam. Adam Fener taraftarının Aziz'in arkasında durmasından övgüyle bahsediyor işte.

''-Müslümansın. Bunu nasıl karşılıyorlar?

Çok saygı duyuyorlar. Sağ olsunlar. Ben de onlara saygı duyuyorum. Dün mesela takım hâlinde kiliseye gittik. ''

ulan Türkiye Müslüman bir ülke zaten .... biz inanç ve ibadetlere hiç saygı duymuyormuyuz da sen çıkıp '' burada inançlara sygı duyuyorlar '' diyorsun .. biz saygısızmıyız !!!!!!1

çıldırtıcak bu herif beni !! her reportajına '' burada böyle diye başlıyor devamında '' Türkiyede böyle değildi '' manasında şeyler söylüyor !!

ondan sonra '' ülkemi çok seviyorum'' diyorsun !! bu riyakarlık değil mi? sen ülkeni sevsen adam gibi konuşursun ülken hakkında !!!!

sanki biz müslüman değiliz ya !!!! sanki Türkiyede camiilere girenleri çıkışta dövüyoruz !!! saçmalıyorsun arda, konuştukça batıyorsun arda !!!

kapa çeneni arda!

şaka yapıyorsun sandım.meğerse ciddiymişsin.

Düşündümde iyi ki gitmiş çocuk,kendini kurtarmış.

Arkadaşlar bir yazıyı okusanız... O kısma dikkat bile etmedim bence Türk Futboluna yönelik çok doğru söylemleri var bence samimi bir açıklama dik duruş derken de oyuncuların duruşundan bahsetmiş orada.

Baştan sona dikkatle okudum ve tepki gösterdiğim birşey olmadı hatta özellikle bu kısımlar daha çok ilgimi çekti

Başlık Kesinlikle Artniyetli ve GS-Arda çatışması için çabalıyorlar gibi...Bu kadar konuşmada 20 kez GS'yi övmüşse 1 kez Fener demiş.. Türk futbolunda ki kötü örnekleri de hep GS'den vermiş ki doğal çünkü sadece bizim takımı biliyor.. Başlık niye bu sizce şu da olabilirdi Ben Galatasaray Taraftarıyım.. yada Fatih Terim ölene kadar kalmalıdır...

AMA BUNLAR OLMAZ ÇÜNKÜ BİZ TEPKİ GÖSTERMEZSEK HABER BİR HALTA YARAMAZ...Lütfen yazıyı okuyun ve ondan sonra karar verin tepki gösterip göstermemeye..

resmen kendi kulubune laf atiyor reis? gecen sene Galatasaray o durusu sergiliyemedi diyorsun.. Ardami bunlari demesi gereken kisi? Feneri yuceltip kendi takimini yerlere vurmakmidir iyi reportaj yapmak? Ardaya kalmamis onlari demek.. Galatasarayli bi yorumcu yapsa ne ala.. ama Ardanin bunu yapa bilmesi icin egitim seviyemiz o had safhada degil.. Arda bunu bilmiyormu.. biliyor.. o yuzden boyle aciklamalardan kacinacak.. ha kacinmiyorsa.. burda kizanlarada aldiris etmiyecek bende dahil..

İker Casillas, 5-0 oluyor Barça-Real maçı, topu hâlâ oyuna hızlı sokuyor. 5-0 mağluplar. Neden, çünkü Real Madrid’in kalecisi. 5-1 yapar mıyım diye düşünüyor. Veya R.Madrid’in kalecisi vakit geçirmez diye düşünüyor. Biz de böyle olmalıyız.

Şunu diyen Arda Turan zamanında 2-0 geriye düştüğümüz maçlarda kıçını kaldırmaktan aciz olan Arda ile aynı Arda.

Başlığı değiştirin.

Fener medyası deyip durursunuz yaptığı haberlere ilk siz balıklama atlarsınız.

Üst Alt