Arda Turan: "F.Bahçe aslan gibi bir duruş sergiledi" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "F.Bahçe aslan gibi bir duruş sergiledi"

Cevap: Arda Turan: "F.Bahçe aslan gibi bir duruş sergiledi"

Üşenmedim hepsini okudum. Ne desem bilmiyorum ama cidden her konuda konuşma çabası hoş değil. Herşeye bir lafı,yorumu var antipatik geliyor artık herkese.

Hic hosuma gitmeyen bir kisilige sahiptir kendisi. Her firsatta Galatasaray taraftarina küstügünü, ve ona haksizlik yapildigini söyleyen Arda, keske bir de aynaya bakabilse.

Talha sen yapma bari :(

Sevmiyorum abi bu adamı. Gittikten sonra ileri geri konuştu durdu sevmiyorum.

Bu arada "başlık değişsin, ropörtajın geri kalan kısmı keyifli" diyenlere söylüyorum; ropörtajın tamamında Fenerbahçe'nin ne kadar yüce bir kulüp olduğundan bahsedecek değildi herhalde. :eek: Başlığın bu olması da gayet doğal "Fener medyası" edebiyatına gerek yok. Ropörtajın en çarpıcı kısmını başlık yapacaklardı heralde, "İspanya'da mutluyum"u mu başlık yapsalardı? :eek:

bu arada yazıyı okudum. güzel ropörtaj. ama başlığın bu olması normal ve Arda'nın o cümleyi sarf etmiş olduğu gerçeğini değiştirmiyor ropörtajın geri kalan kısmı.

Aynisini Enginde söylemisti hatta Sampiyon olduktan bi 10 saniye gecmisti.

Cikipda kimse "Vay Engin bunu nasil yapar, takim Sampiyon olmus o Feneri övüyor" dememisti.

Arda söyleyince hemen atliyor herkes ama

Röpörtaji okudum, bence cok dogru seyler söyledi, dogru tespitler yapti, ama bi Feneri övdü diye elestiriliyor adam.

Şunu diyen Arda Turan zamanında 2-0 geriye düştüğümüz maçlarda kıçını kaldırmaktan aciz olan Arda ile aynı Arda.

Tamam iste, öz elestiride yapiyor "bizde öyle olmaliyiz" diyor, kendini de dahil ediyor...

Tamam iste, öz elestiride yapiyor "bizde öyle olmaliyiz" diyor, kendini de dahil ediyor...

Bunu anlamak için İspanya'ya mı gitmesi gerekiyordu? Ona kızıyorum ben.

Abartmış olabilirim belki bu konudaki tepkimi. Ama önceki salak salak ropörtajlarının izahı yok.

son zamanlarda boyle laflar cok çıkmaya başladı fener duruş sergiledi vs. vs. vs...... gibi surup gidiyor

fenerbahce inkardan başka bir duruş sergilemiyor asıl "biz bir suç işlediysek cezamıza hazırız" deselerdi aslan gibi bi duruş sergileyecek olurlardı.

fenerbahçe ve sn başkanları suçlarını kabul etseler, önce şike yok sonra teşvigin teşvigi en son sahaya yansımadı gibi gibi bahaneler öne sürmeseler, başbakanla beraber olup gerekirse milli takım dahil hiçbi kulubumuz 5 sene avrupaya gitmesin diyerek şike yapmayan kuluplerin hakkına göz dikmeyi düşünmeseler dik bi duruş olurdu. biz aziz yıldırımsporluyuz duruşu yerine biz fenerbahçeliyiz duruşu olurdu bence. neyse baya kendimi aştım şuan.

aylar önce telefonla bağlandığı yenilsen de yensen de programında doğru bir laf etmiştir; büyük futbolcular, büyük kulüpler için önemli olan başarı değil duruştur diye.

2009 yılında uğur meleke'ye bir röportajda şu soru yöneltiliyor ve meleke'nin yanıtı da şöyle oluyor:

- hayat felsefenizi hangi slogan özetler?

- benim bulduğum bir slogan: duruşunu anlatıp durma, sadece “dur”.

dur(a)mayan.

Arda için yapılmış çok güzel bi yorum

ne aslan gibisi asil bizim TFF aslan gibi durus sergiledi tff fenere dus bakalim deseydi ozaman aslan gibi dursaydi yiyorsa

O adını andığın takıma çok yakışırsın sen,3-5 kuruşluk adamların arasına.

son zamanlarda boyle laflar cok çıkmaya başladı fener duruş sergiledi vs. vs. vs...... gibi surup gidiyor

fenerbahce inkardan başka bir duruş sergilemiyor asıl "biz bir suç işlediysek cezamıza hazırız" deselerdi aslan gibi bi duruş sergileyecek olurlardı.

fenerbahçe ve sn başkanları suçlarını kabul etseler, önce şike yok sonra teşvigin teşvigi en son sahaya yansımadı gibi gibi bahaneler öne sürmeseler, başbakanla beraber olup gerekirse milli takım dahil hiçbi kulubumuz 5 sene avrupaya gitmesin diyerek şike yapmayan kuluplerin hakkına göz dikmeyi düşünmeseler dik bi duruş olurdu. biz aziz yıldırımsporluyuz duruşu yerine biz fenerbahçeliyiz duruşu olurdu bence. neyse baya kendimi aştım şuan.

Budur :005:

Yagci köpek,yerden yere vurdugumuz Ayhan ve Sabriye kurban ol sen.

Ulan Arda bikere de Tuncay gibi bir baba hindi filan gibi biseyler desene bu ne hep herkesin gözüne girmeye.

Fenerli ler nezaman olursa olsun laf sokmak iciin yer ariyor bu da nezaman konnussa bizi kötü yerine koyuyor feneri de göklere... yolun belli gidersin sende fenere

İyi ki sattık kurtulduk.

Servet Çetin bile gözümde daha sempatik.

Arda iyisin tamamda çok amatörsün ve çok komplekslisin ya. bak ne güzel diyon falcao 40 milyonluk oyuncu ama sıfır kompleks. ama sen kendine söylenen ufak bir lafı bile kaldıramıyorsun. hele fener için söyledğin çok iyi duruş lafını süper finalden sonra yutmuşundur. sürekli fenere hazırlık yapıyosun tebrik ederiz seni.

yorum yapanlarin yuzde 80 ni içerigi okumadan yorum yapmis yine . arda çok guzel sozler soylemis galatasaray için . allah askina okuyun oyle yorum yazin . insallah uzun seneler avrupada futbol oynarsin ve basarili olursun arda . sakin Turkiye'ye geri donme !!!

yahu adam sus konuşcaksan bile Galatasarayın adını agzına alıp kirletme o güzel ismi

Üst Alt