Arda Turan: "F.Bahçe aslan gibi bir duruş sergiledi" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "F.Bahçe aslan gibi bir duruş sergiledi"

Cevap: Arda Turan: "F.Bahçe aslan gibi bir duruş sergiledi"

bu kadar yazıyı okusaydım üniversiteyi 4 yılda bitirebilirdim

Ben susuyorum, Metin Oktay'ın şu lafı konuşsun; "Bizi sevenleri üzmeyelim baba..."

Adamın komşularına bak lan. Ronaldo neyin ev oturmasına geliyor mu acep ? :f

İtiraf edin yazı uzun diye çoğunuz okumadan yorum yazdınız değil mi ? :D

Hakkaten yahu ben baştan sona okudum eğer bugünkü hapların bi etkisi yoksa ben böyle birşey dediğini okumadım.:)

var gibi.

-Sen sadece son senede var olan biri değildin ki, çok takıyorsun sanki…

Ben şuna çok üzülüyorum. Altyapıdan yetişiyorsun. Seni -önce Allah tabii- G.Saray, Arda yapıyor. G.Saray’a âşıksın, onu çok seviyorsun. Giderken Türk futbol tarihinin en yüksek bonservis bedelini kulübüne kazandırıyorsun. Her dediğinin arkasında duruyorsun. Her dediğimin arkasında durdum. Kaçmak falan hiç öyle bir şey yok. Sonra ‘kaçtı gitti’ oluyorsun. İnsanlara laf anlatamıyorsun. Sonra bir gün ‘bu kulüp’ diye bir şey çıkıyor ağzından. Adam çıkıyor “Sen nasıl ‘bu kulüp’ dersin?” diyor mesela. Aynı adam sonra sana telefon açıp özür diliyor ama. Bu kadar art niyetliler işte. Benim G.Saray için öyle bir şey demem mümkün mü? Olabilir mi yani? Neymiş, sen G.Saraylı değilmişsin? Bak bak sen mi G.Saraylısın? Ben hep şunu söyledim, şimdi de aynı şeyi söylüyorum. G.Saraylı futbolcular cumartesi günü şampiyon olamazlarsa bile böyle düşünüyorum. Büyük kulüplerde önemli olan duruştur. Bak Guardiola’ya, 90. dakikada şampiyonluk kaçtı. Hakemler penaltılarını vermedi. “Biz Barcelona’yız.” diyor. Hakemi eleştirmiyor. İker Casillas, 5-0 oluyor Barça-Real maçı, topu hâlâ oyuna hızlı sokuyor. 5-0 mağluplar. Neden, çünkü Real Madrid’in kalecisi. 5-1 yapar mıyım diye düşünüyor. Veya R.Madrid’in kalecisi vakit geçirmez diye düşünüyor. Biz de böyle olmalıyız. Kupalar kazanamayabilirsin. Şunu savundum; taraftarımız da camiamız da öyle olsun dedim. Türkiye’de F.Bahçe, ne olursa olsun, haklılar mı haksızlar mı onu Allah bilir; ama aslan gibi bir duruş sergilediler. G.Saray camiası şimdi toparlandı, inanılmaz uyum var. Ama G.Saray kötüyken de böyle olmalıydı. Öyle değil mi?

Adam o kadar şey demiş, bir ifadeyi yine cımbızla seçip alıp başlık yapmışlar.Adam röportaj veriyor, konuşurken söylemiş olabilir.Sevmediğimiz Rıdvan Dilmen'nin konuşmalarını cımbızla ayırsam, bizim için söylediği methiyeleri alt alta sıralarım.Röportaj gayet güzel ama yine bir bomba patlatmış.Taraftarla arası zaten açıkken söylemlerine dikkat etmeliydi.Hayır kazandırdığı bonservis dışında şımarıcak yanı da yok.Değil kupa bir tane fener maçı bile kazandırmış olsa bile yeterdi.Ama söylediği bu kulüp muhabbetti sahiden saçmalıktı fazla abartıldı.Gelenekler konusunda haklı.Son yıllarda özellikle Adnan Polat yönetimi zamanında ne duruş kaldı ne gelenek.Yabancı oyuncuların nazı çilesi bitmedi.Kulübü takan oyuncu yoktu.Duruşumuz şu anki bjk gibiydi.Bence de takım her ne durumda olursa olsun değişmez bir duruşumuz olmalı.Sonra bu basiretsizlik yönetimlere yansıyor.

Arda'nın bu röportajı gayet normal hatta Galatasaray'la ilgili iyi konuşmuş ama yanlış bir cümle kurduğu için mundar edilmiş koskoca güzel muhabbet. O cümleyi keşke kurmasaymış fenerin nasıl bir duruş sergilediğini fenerliler hariç herkes görüyor biliyor aslan duruşuyla yakın uzak ilgisi yok Arda bu cümleyi bir Galatasaraylı olarak hatalı kurmuş ama konuşma gayet düzgün.

----

Emre Belözoğlu eleştirilebilir ama futbolla ilgili fikirleri inanılmazdır, dinlenmeli. İnter’i, Newcastle’ı görmüş. Anlatsın nasıl oluyormuş? :

Hı hı evet çok güzel Arda !!!

Adamı nerdeyse Şıh ilan edecen !!!

La bi yürü git, işine bak sen...

583_3bf2a.jpg

emreye_tarihi_darbe.jpg

adama neden kızıyorsunuz dogru soyluyor haklılar haksızlar mı bılmem ama aslan gıbı durus sergıledı dedı gerçekten fenerbahce taraftarı takımının arkasında durdu bu bir gerçek

yorum yapanlarin yuzde 80 ni içerigi okumadan yorum yapmis yine . arda çok guzel sozler soylemis galatasaray için . allah askina okuyun oyle yorum yazin . insallah uzun seneler avrupada futbol oynarsin ve basarili olursun arda . sakin Turkiye'ye geri donme !!!
yazıyı baştan sona okudum, sürekli Galatasaraya laf sokmalar, orayla burayı kıyaslayıp a..madrid daha iyi demeye getirmeler, hele fenere için söylediği bi laf var bak şuraya
Büyük kulüplerde önemli olan duruştur. Bak Guardiola’ya, 90. dakikada şampiyonluk kaçtı. Hakemler penaltılarını vermedi. “Biz Barcelona’yız.” diyor. Hakemi eleştirmiyor. İker Casillas, 5-0 oluyor Barça-Real maçı, topu hâlâ oyuna hızlı sokuyor. 5-0 mağluplar. Neden, çünkü Real Madrid’in kalecisi. 5-1 yapar mıyım diye düşünüyor. Veya R.Madrid’in kalecisi vakit geçirmez diye düşünüyor. Biz de böyle olmalıyız. Kupalar kazanamayabilirsin. Şunu savundum; taraftarımız da camiamız da öyle olsun dedim. Türkiye’de F.Bahçe, ne olursa olsun, haklılar mı haksızlar mı onu Allah bilir; ama aslan gibi bir duruş sergilediler. G.Saray camiası şimdi toparlandı, inanılmaz uyum var. Ama G.Saray kötüyken de böyle olmalıydı. Öyle değil mi?

Sen futboluna bak,artık Türkiye gündemi ile bu kadar ilgilenme.Avrupa'da kimse senin nazını çekmez,1-2 kötü oynarsın 3.de tekmeyi basarlar ondan Uefa şampiyonlugu seni bu kadar havaya sokmasın,daha çok çalış ve kalıcı ol..

-Ya Madrid?

Madrid, denizi yok ama iyi bir şehir.

Allah'ın yozgatlısına bak deniz diyo :sad007:

adama neden kızıyorsunuz dogru soyluyor haklılar haksızlar mı bılmem ama aslan gıbı durus sergıledı dedı gerçekten fenerbahce taraftarı takımının arkasında durdu bu bir gerçek

fenerbahce taraftarı takımın arkasında durmadı

şikeci azizin arkasında durdu

"şike yapanlar defolsun gitsin kulübümüzü bize bıraksınlar

cezamızı da çekeriz gerekirse"

diyen bi fenerli gördün mü hiç ?

duruş odur işte

yazıyı baştan sona okudum, sürekli Galatasaraya laf sokmalar, orayla burayı kıyaslayıp a..madrid daha iyi demeye getirmeler, hele fenere için söylediği bi laf var bak şuraya

ne var bu açiklamada ? . adam dogru soylemis . avrupa daki kuluplerin futbola olan bakislari turkiyeden 5 gomlek ustundur . bizde bu futbol anlayisi yok bu yuzden avrupada basarisiz oluyoruz . arda bile anlamis avrupa ile turkiye arasinda olan farki ve bunu dile getiriyor . Bence çok guzel roportaj olmus dogrulari soylemis Arda . bir tek fenerbahçe konusunda katilmiyorum soylediklerine .

fener taraftarı adam olsaydı biz şike ile alınan bir kupayı istemiyoruz derdi.Adamlar resmen çalınan kupanın üstüne yattılar..Bumu taraftarlık ?

Üst Alt