Arda Turan: "F.Bahçe aslan gibi bir duruş sergiledi" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "F.Bahçe aslan gibi bir duruş sergiledi"

Cevap: Arda Turan: "F.Bahçe aslan gibi bir duruş sergiledi"

------

Aziz Yıldırım taraftarı arkasına aldı. Daha açıkçası Fener camiasının arkasına saklandı...

" Böyle yaparsam Fener camiasını nasılsa kimse karşısına almaya cesaret edemez. " dedi...

Fener camiasının bir kısmı bu zokayı yuttu ve Aziz Yıldırıma destek verdi...

Geri kalanlar ise Aziz Yıldırım'ın suçlu bulunması halinde Fenerinde cezasız kalmayacağını bildiği için herşeyin farkındaydılar ve bu camia desteğini ha bire körüklediler...

Ne senin dediğini gördüm bir Fenerliden, ne de azizin çıkıp " Beni Fenerle ayrı tutun, cezam neyse ben çekerim " dediğini...

Buna aslan gibi denilecekse o zaman her hırsız toplasın arkasına mahalleleyi adliye bassın... Sokaklara dökülsün...

Eee aslan gibi destek olacaklar sonuçta !!!

fenerbahce taraftarı takımın arkasında durmadı

şikeci azizin arkasında durdu

"şike yapanlar defolsun gitsin kulübümüzü bize bıraksınlar

cezamızı da çekeriz gerekirse"

diyen bi fenerli gördün mü hiç ?

duruş odur işte

Antonio Lopez'e burda saygı gösteriyorlar diyorum Galatasaraya laf attı diyorlar .Hayır Galatasaraya laf atmıyorum sadece bizde de böyle olması gerektiğini söylüyorum demek Galatasaray kadir kıymet bilmez ,yediği kaba pisleyen bir klüp demek Arda efendi .Madem lafların nereye gittiğini bilmiyorsun ,ya konuşma dersi al yada sus.

adama neden kızıyorsunuz dogru soyluyor haklılar haksızlar mı bılmem ama aslan gıbı durus sergıledı dedı gerçekten fenerbahce taraftarı takımının arkasında durdu bu bir gerçek

Abi bıraksana ya ne duruşu.Yönetim önlerine yem attı onlarda kayıtsız şartsız destekledi.Fenerbahçe taraftarı fenerin değil aziz yıldırımın arkasında durdu.Taraftarların önüne yok hükümet yok cemaat deyip sanal düşmanlar attılar.Gördük düşmanları şimdi elele kolkola...O taraftar yüzünden ortalıkta fener büyüklüğü diye bişey kalmadı.Yıllar boyu, bu taraftarın basiretsizliği yüzünden lekeli olarak anılacaklar.Duruş öyle olmaz.Gidersin maçına, alırsın formanı ama feneri desteklemek için, aziz yıldırımcılık yapmak için değil.

Antonio Lopez'e burda saygı gösteriyorlar diyorum Galatasaraya laf attı diyorlar .Hayır Galatasaraya laf atmıyorum sadece bizde de böyle olması gerektiğini söylüyorum demek Galatasaray kadir kıymet bilmez ,yediği kaba pisleyen bir klüp demek Arda efendi .Madem lafların nereye gittiğini bilmiyorsun ,ya konuşma dersi al yada sus.

Arda'nın bu örneği sahiden yanlış.Atletico ile Gs kıyaslanamaz.Atletico İspanyada 3-4 takımın gölgesinde olan bir takım, biz ise burada direkt vitrindeki kulübüz.Bu camiaların farklı reaksiyonlar vermesi gayet doğal.Ayrıca Arda'ya boş kağıt verilip üstüne istediğini yaz denmedi mi ve ya al bu 10 numara al buda kaptanlık pazubandını tak.Hemde daha 22 yaşında!Bizde eleştirirken biraz saygılı olalım illa herkes Sabri gibi amigoluk mu yapsın ve ya Yekta gibi göze girmek ve kontratını süresiz uzatmak için kadıköye bayrak mı dikmeye çalışsın.

Arda Turan adlı atletico madridde oynayan sıradan bir oyuncunun her demecini buraya taşıyıp bizi sinir edenlerde en az Arda kadar itici geliyor bana ,yav konuşup dursun ben okumak zorundamıyım ..Her seferinde açıyorum ne söylemiş diye her seferinde çüke sürülmeyecek deli saçması laflar ,bırakın şu koca kafayı yav..Fenerine gelecek ya yol yapıyor ,bu adamın değer verdiği tek şey popülarite güç ve para ,yürekten Galatasaraylı olduğuna inanan varsa ,yazık...

Arda Turan adlı atletico madridde oynayan sıradan bir oyuncunun her demecini buraya taşıyıp bizi sinir edenlerde en az Arda kadar itici geliyor bana ,yav konuşup dursun ben okumak zorundamıyım ..Her seferinde açıyorum ne söylemiş diye her seferinde çüke sürülmeyecek deli saçması laflar ,bırakın şu koca kafayı yav..Fenerine gelecek ya yol yapıyor ,bu adamın değer verdiği tek şey popülarite güç ve para ,yürekten Galatasaraylı olduğuna inanan varsa ,yazık...

he öle öle

medyanın yeni gazlaması daha,işlerine geldiği gibi sözleri çarpıtıp başlık atıyorlar

Acun, Beyaz, Volkan Demirel, Emre Bel., Aziz Yıldırım, Rıdvan Dilmen 'in yalaması desem ağır olur mu dostlar :icon_twisted:

-İslamiyet’le ilgili sorular soruyorlar mı sana?

Cuma günleri mesela bazen yemek yiyoruz, alkol almıyorum. Orada soruyorlar, niçin diye. Ben cumaya gideceğim diyorum. Hepsinin hoşuna gidiyor bu. İnançlı olmak burada saygı görüyor. Takımdaki oyuncuların çoğu maç öncesi dua eder.

-Kitap okuyor musun?

Okuyorum. Bir sürü kitap okudum. Spor kitapları okuyorum. ‘Futbol Sadece Futbol Değildir’i okudum mesela. Bazen roman okuyorum kafa dağıtmak için. Kuran’ın Türkçe mealini okuyorum.

enteresan.buraya takildim ben.

Arda gibi bi oyuncu Fenerbahce´de cikmis olsaydi siz kafayi yerdiniz.Yahu Fener gelmis gecmis en iyi türk futbolcusuna sahip,bi de altyapilarindan cikan biri.Beyler objektif olmak gerek,Arda kim bizim oyuncularimiz kim vs....

Yok Atletico´nun siradan oyuncusuymus.

Aha Mehmet Topal Topal dediniz,adam simdik Fenere giderse ne diyeceksiniz?Arda zorlamisdir,Ridvan ve Emre abisiyle gidip zorlamistir dersiniz sanirim.

Siz ne bekliyordunuz ki?Cikip "hahaha ama nasil koyduk sikecilere,uffff nasil girdi kocamana,sike yapani türkiyede istemiyorum,nkfvas,atleticoda mutlu degilim,türkiyeye geri dönmek istiyorum" mi desin?

Adamın vücudunun yarısı çene. Bu takımdan ayrılanların içinde Emre den çok kimseden nefret etmem diyordum ama bu o sırayı zorluyor.

Arda bazen gereğinden fazla konuşuyor ama bu bazen doğru söylemediği anlamına da gelmiyor. Başlığa kanıp okumadan yorum yapmayın çünkü orada Fenerbahçe hayranlığından ileri gelen bir övme yok. Arda'nın tek hatası; futbolcunun da bir birey olduğunu ve düşünceleri olabileceğini unutan insanlar arasında yaşıyor olmasıydı. Haa Arda evet biraz fazla konuşuyor, hatalar yaptı mı belki yaptı ama Arda ne yediği küfürleri hak etti, ne de bu kadar tepkiyi hak etti. Evet artık Arda ile ilgili haberleri okumak herkes gibi beni de sıkıyor çünkü harika bir sezon geçirdik, mutluyuz, güzeliz. Ortalık durgunken karışsın istemiyoruz ama bu çocuğun susmasının da pek imkanı yok, çünkü dediğim gibi hataları olsa da yapılan haksızlıklardan içinde kalan çok şey vardır eminim ki. Kaldı ki Arda daha 25 yaşında. Çok büyük, olgun bir yaşta değil. Altı üstü üniversiteden yeni mezun olmuş bir adamla aynı yaşta.

2 sene sonra sikecilerde görürsek sasırmayın hırboyu

-Takip edebiliyor musun süreci?

Maçlar ve kamplardan fırsat bulup yakalarsam G.Saray’ın her maçını izlemeye çalışıyorum. Bunun dışında çok fazla Türk televizyonlarını takip edemiyorum. G.Saray taraftarıyım. İsteyen istediğini söylesin. Ben G.Saray taraftarıyım.

Üst Alt