Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te

Cevap: Arda Turan A. Madrid'le Anlaştı mı ?

81 kiloluk adamı n'apsın Atletico? gerçi orasıda cadı kazanı...

seneye kadar kiloları verirse büyük kaptan, öyle transfer olmalı. irrezil rüsva olmayalım.

abartmayın yahu en fazla 80 dir

amadrid bu kadar enayimidir bilemicem cidden 5-6 dan fazla vermez istersede arda bu sezon sporting gijona felan bile gidemez

adam açıp baksa ne ypmış koca sezon ligte 3 maç kupada zartta zurtta 3-5 maç daha uzun süreli 2 sakatlık ameliyat felan eeee? nasıl dönüceği bile muamma .

abartmayın yahu en fazla 80 dir

amadrid bu kadar enayimidir bilemicem cidden 5-6 dan fazla vermez istersede arda bu sezon sporting gijona felan bile gidemez

adam açıp baksa ne ypmış koca sezon ligte 3 maç kupada zartta zurtta 3-5 maç daha uzun süreli 2 sakatlık ameliyat felan eeee? nasıl dönüceği bile muamma .

Gören de Atletico'yu yıldızlar karması falan sanacak.Arda sırıtmaz orada.Hatta sivrilir.

kusura bakmayin ama bu Türk halkinin zekasi konusunda ciddi endiselerim var. artik zeka sorunu mu cekememezlik mi bilemiyorum. ikisi de olabilir. Arda potansiyel itibariyle elit bir oyuncudur. bunu bir cok dünyaca kendini ispat etmis hoca belirtmis. 3-4 sezon boyunca neredeyse tek basina hem milli takimin hem Galatasaray yükünü cekmis. Arda'siz hem milli takim hem de Galatasaray'in hali ortada. cocuk belliki kendini fazla zorlamis. vücudu bir yerde iflas etmis. simdi kalkip bu cocuk bir kac ay oynamadi diye futboluna yetenegine laf atiyorsunuz. belkide Arda'ya olan kizginliginizdan dolayi onu kötülüyorsunuz. Arda nasil Athletico da oynayamaz?? Hazir bir Arda her takimda oynar. Hiddink " Arda özel bir oyuncu " demis mi demis. Bu adam dünyanin sayili hocalarindan.

Türkiye de sanki Arda bitmis gibi bir hava estiriliyor. Sadece sunu söylüyorum: Arda gibi oyuncu bir daha kolay kolay gelmez. Kiymetini bilelelim!! Orda burda cikan yeni yetenekler altinda yorumlara okuyunca gülüyorum. " insallah Arda gibi olmaz" diyorlar. sanki Türkiye her yil Arda klasinda oyuncu yetistiriyormus gibi. Türkiye'deki mevcut altyapi sisteminde Arda gibi bir oyuncun cikmasi 100% sanstir. 10 yilda bir cikar belkide cikmaz. Ha Ispanyada cikar, almanya da cikar. ama Türkiye de cikmaz!! akliniza sokun bunu artik. Arda bir degerdir. bunu anlamayan gitsin bayan voleybolu izlesin.

Arda'yı küçümsememek gerek arkadaşlar.Belki de o ayarda bir oyuncu 20-30 yıl daha gelmez bu ülkeye.Yetenek ve potansiyel olarak Arda her takımda oynayabilecek bir oyuncu.Ki ben şahsen Arda'nın İspanya'ya ayak attığı anda eski günlerine geri dönebileceğini düşünüyorum,uyum sorunu falan da çok fazla çekmez.Kafa olarak çok rahatlar çünkü.Ondan sonra da biz kafamızı duvarlara vururuz belki 30 milyon Euro edecek oyuncumuzu 10 milyona verdik diye.

Valla Ardanın yerinde olsam özellikle büyük maçlarda kendimi göstermek ister ayağım kopsa oynar bi şekilde atardım avrupaya kapağı.

Şayet çok uçuk bonservis taleb ediyorsa kulübüm de gider sakatım ayağına yatar, senede 10 maça çıkmazdım. Takım iyi gitmiş kötü gitmiş. Tohumuna para mı saydım der kariyerime bakardım yemişim kaptanlığını derdim.

millet ardaya takmış yaw önce bir bam gitsin aydın gitsin gereksiz adamlar gitsin ardanın yerini bizim ligde doldurabilecek biri yok gurbetçilerdende bulursak ekici gibi birini arda gider

Valla Ardanın yerinde olsam özellikle büyük maçlarda kendimi göstermek ister ayağım kopsa oynar bi şekilde atardım avrupaya kapağı.

Şayet çok uçuk bonservis taleb ediyorsa kulübüm de gider sakatım ayağına yatar, senede 10 maça çıkmazdım. Takım iyi gitmiş kötü gitmiş. Tohumuna para mı saydım der kariyerime bakardım yemişim kaptanlığını derdim.

Fenerli medyadan sonra sizdemi Arda'yi bitirmeye ugrasiorsunuz...

Arda'nın her takımda rahat rahat oynayacağını düşünüyorum ancak sakatlığı 1 yıla yaklaşıcak olan bir adamı A.Madrid'in alacağına pek olasılık vermiyorum.

Arda'nın her takımda rahat rahat oynayacağını düşünüyorum ancak sakatlığı 1 yıla yaklaşıcak olan bir adamı A.Madrid'in alacağına pek olasılık vermiyorum.

Bazen takımlar yetenekleri ile kendini kanıtlamış oyuncuların sakatlığını fırsat bilerek ucuza almaya çalışırlar ne yani arda sakat 5 aydır diye futbolumu bırakacak ;)

1 senedir sakat olan adama Avrupali´lar 10 Milyon´un üstünde para verir mi? Hele ki Türk ise. Valla en azindan 11-12 Milyon alamiyorsak, zorla da olsa kalsin bizde. Kazik yemeyelim

Sakat olsa dahi Arda'nin kalitesi belli. Sene basinda A.Madrid'in Arda'yi transfer etmek istemesi de bu haberin gercek olabileceginin ihtimalini artiriyor.. Biran once gitmesi taraftariyim cunku cok yipratildi..

Üst Alt