Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te

Cevap: Arda Turan A. Madrid'le Anlaştı mı ?

Tartışma çıkaracaksanız Türkçe olarak çıkarın.İngilizce bilmiyorum.Okuması sarmıyor.:)

12-13 milyon veriyorlarsa satılsın.Kurtarsın kendisini.Atletico'da 1-2 sezon parlarsa Premier Lig'e atar kapağı.

Cevap: Arda Turan A. Madrid'le Anlaştı

Mehmet ekici nal topladı milli maçta.Arda o milli takımda çok iyi oynuyor her seferinde, Mehmet ekici Mehmet güven olur bizde olsa.

İyide, Mehmet Ekici'yi eleştirmek için çok erken değil mi? Arda ile kıyaslama olayına girmiyorum zaten zira, konumları farklı adamlar. İlla birine vuracaksanız, elinizde yeterli bir argüman olmalı..

İyide, Mehmet Ekici'yi eleştirmek için çok erken değil mi? Arda ile kıyaslama olayına girmiyorum zaten zira, konumları farklı adamlar. İlla birine vuracaksanız, elinizde yeterli bir argüman olmalı..

Ardayı niye satalım ki? Takım süper Arda mı kötü oynuyor? Mehmet ekici gelse Nuri gelse ne değişecek şu takımda?Nuride mesela milli takımda vasat oynuyor çünkü takım vasat oynuyor, Arda çok özel bir oyuncu milli takım vasatken bile çok çok iyi maçlar çıkarıyor.Bizim takımda vasat oynuyor gözüksede skora çok etkili oluyor daha fazlasını bu takımda Messi Ronaldo yapamaz eminim buna, zaten onlarında milli takımdaki hali ortada.

Ardayı niye satalım ki? Takım süper Arda mı kötü oynuyor? Mehmet ekici gelse Nuri gelse ne değişecek şu takımda?Nuride mesela milli takımda vasat oynuyor çünkü takım vasat oynuyor, Arda çok özel bir oyuncu milli takım vasatken bile çok çok iyi maçlar çıkarıyor.Bizim takımda vasat oynuyor gözüksede skora çok etkili oluyor daha fazlasını bu takımda Messi Ronaldo yapamaz eminim buna, zaten onlarında milli takımdaki hali ortada.

Ben, ''Arda'yı satalım'' diye bir şey yazmadım zaten. Demek istediğim; Tek maç ile Mehmet Ekici'yi tefeye koymamak lazım.

ardada giderse hic kalite kalmayacak bu takimda hele yerlilerden, bari emre colaga ara sira bir sans tanisalar.

Şuster ve Güizanın menejeri istanbula geldi

cumartesi arda atleticoda pazar selçuk inan sevillada pazartesi gökhan gönül osasunada salı emenike bilbaoda ...

perception : -5

ben sana agresif demedim arkadaş, hadi iyi geceler uzatmayalım

valla benim verdiğim cevaplar senin önceki yazıklarıma verdiğin cevapların yanında çok mantıklı kalır.Beni kaale alıp tartıştığın için sana müteşekkirim çok feyz aldım.Arda hakkında ki tespitini de 'quote' olarak yazdım kenara..

Ben, ''Arda'yı satalım'' diye bir şey yazmadım zaten. Demek istediğim; Tek maç ile Mehmet Ekici'yi tefeye koymamak lazım.

Mehmet ekici ne idüğü belirsiz bir adam, daha doğrusu iyi futbolcu olacağının garantisi yok bence yıldız adayı.Ardanın neler yapabileceğini hepimiz gördük, seneye Aydın yılmazla sol açığa çıkmak isterseniz orası başka.

Arda nın bu şekilde gitmesi hiç içime sinmez ama başka bir çıkarıda yok gibi.Artık eski Arda olacağını sanmıyorum.

81 kiloluk adamı n'apsın Atletico? gerçi orasıda cadı kazanı...

seneye kadar kiloları verirse büyük kaptan, öyle transfer olmalı. irrezil rüsva olmayalım.

Üst Alt