Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te

Cevap: Arda Turan A. Madrid'le Anlaştı mı ?

Kaça gittiği benim için önemli değil. Bedavaya gitsin isterse ama yeterki gitsin, kurtarsın kendini.

Sezon başındaki o 11 milyon euroluk teklif demekki kabul edilmiş ama gelecek sezondan geçerli olmak üzere. Arda ya A.Madridde başarılar dilerim umarım türkiyeye dönerse bu takım fener olmaz.

Bence, hem Arda için hemde Galatasaray için en doğrusu buydu.Hayırlı olsun,inşAllah başarılı olur.

Tabiki haber doğru ise!!!

Mesut Galatasaray alt yapısından, Arda ise Schalke alt yapısından çıksaydı şu an Arda Real Madrid'deydi. Yetenek olarak Arda daha iyidir bunu görmek için çok düşünmeye gerek yok. Mesut daha doğru kullanıyor yeteneklerini.

Mesut gibi saha görüşü ve pas yeteneği olan bir oyuncu yok Türkiye'de hatta Almanya'da bile.

Ilk Real Madrid - Atletico Madrid derbisine giderim o zaman :) Cok güzel maç olur bizler için, bir tarafta Mesut, diger tarafta kendi evladimiz, bizi çok üzen evladimiz Arda Turan :)

Arda formunda olduğunda savunmacılarıyla meşhur İtalya milli takımını ipe dizer gibi oynatırdı , Liverpool maçında 3 oyuncuyu pazara yollayan da kendisiydi.

Türkiye'de de Almanya'da da var Umut yapma. Mesut onlardan daha iyi olabilir ama ilerde ama dediğim gibi Arda daha yetenekli. Tabii aynı tip adam değiller.

Say bana reis bir tane böyle adam. Real Madrid'e gitti, giderken herkes orada ezilir, yok Kaka gelince yedeğe düşer falan filan dendi. Adam çatır çatır oynuyor, fiziksiz, fulesiz, hızlı olmayan bir adam nasıl bu kadar başarılı olabiliyor? Demek ki özel bir şeyler var adamda teknik bazında.

Arkandayız Arda Turan.. Futbolu bizde bırakacaksın.. başarılar. ( Haber dogru ise tabi )

Say bana reis bir tane böyle adam. Real Madrid'e gitti, giderken herkes orada ezilir, yok Kaka gelince yedeğe düşer falan filan dendi. Adam çatır çatır oynuyor, fiziksiz, fulesiz, hızlı olmayan bir adam nasıl bu kadar başarılı olabiliyor? Demek ki özel bir şeyler var adamda teknik bazında.

Hacı Mesut farklı bir adam ona lafım yok. Saha görüşü falan da oldukça iyi ama büyük maçlarda kayboluyor. Mesut'a önlem almıyor takımlar kolay kolay bu yüzden de müthiş işler yapıyor. Ancak iyi alan savunması yapan takımlar karşısında yokları oynuyor.

Alex, Guti, Bastian gibi adamlar bana göre daha iyi sahaya hakim olmak konusunda.

Not: Niye bu konuda bunu tartışıyoruz lan :D

Mesut özil'in başında Erman Toroglu , Ahmet Çakar , Gökmen Özdanak , Hıncan Uluc , Serhat Ulueren gibi adamlar olsaydıda o zaman görseydik performansını teknigini (!)

Vallahi Dünyada ki en rahat oyunculardan biri sanırım..

Neredeyse eli cebinde asist yapacak çocuk bu genç yaşında inanılmaz bir özgüveni var,gerçekten şaşkınlıkla izliyorum Mesut'u..

Real de kendini cok gelistirdi, issallah Arda gidecegi takimda kendini boyle gelistirir.

Üst Alt