# Arda Turan [Transfer Haberleri] - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arda Turan [Transfer Haberleri]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda'ya devler talip...

Ahh Arda ah. 2 senedir oynadığımız bütün maçlara bakıyorum, bütün ataklarımızda top mutlaka en az 1 kez olsun ayağına değiyor.

Adnan Polat konuştu, belli ki sezon sonu gideceksin. Eğer ki gidersen eminim ki bu kadar gol atamayacağız. Çünkü bütün ataklarımızı sen başlatıp sen bitiriyorsun. Umarım transfer olmazsında ömür boyu Galatasaray'da oynarsın diyorum ama buna kendim bile inanmıyorum.

lincoln kewell satılsın arda satılmasın yeterki....

bence ERCAN ÖNDER satılsın başkası satılmasın, Zenit taraftarına... taraftarın borçlarını kapaması lazım... kusura bakma ? nasıl duygu koçum ?:ka10: bizim takımda oynayan, koşan, gol atan, Avrupada yoluna devam eden, senin koltukta oturup sevinçle bağırmana sebep olan oyuncularımız hakkında takındığın bu tavır; (senin ve senin gibilerin) beni çileden çıkartıyor... Lincoln, Kewell satılsınmış... SENMİ OYNAYACAKSIN GELİP ? tipe bakarmısınız ya... çok meraklıysan alıp satmaya...........

bence ERCAN ÖNDER satılsın başkası satılmasın, Zenit taraftarına... taraftarın borçlarını kapaması lazım... kusura bakma ? nasıl duygu koçum ?:ka10: bizim takımda oynayan, koşan, gol atan, Avrupada yoluna devam eden, senin koltukta oturup sevinçle bağırmana sebep olan oyuncularımız hakkında takındığın bu tavır; (senin ve senin gibilerin) beni çileden çıkartıyor... Lincoln, Kewell satılsınmış... SENMİ OYNAYACAKSIN GELİP ? tipe bakarmısınız ya... çok meraklıysan alıp satmaya...........

süpersin :)

Elli Milyon Yuro arkadaşlar :D

Cevap: Arda'ya M.City kancası

Satılmasında herhangi bir sakınca görmüyorum.25 mio € veriyolarsa havada satılsın hiç bekletmeden.Şimdi diyeceksiniz Arda'yı sevmiyor musun ? Seviyorum ve daha başarılı olacağı bir lige gitmesini istiyorum.Kendini kanıtlayıp Türkiye'nin gururu olacaktır.Ama burda gerçek performansını ancak Uefa'da görebiliriz veya Derbilerde.Benden söylemesi.

Arkadaşım PAF takımdan adam satmıyoruz.Arda hakkında konuşuoruz.:D

İngiltere'ye dandik bir adam 10 milyon € bedele transfer edilirken Arda'ya 35-50 arası teklif gelmesi gerek!

Tottenham ve City İngiltere nin köklü ve saygın takımlarından olabilir biliyorum ama burdan bakınca gözüme hiç de büyük gözükmüyorlar.

Manu, Real.. bu kulüpler de büyük gelir Arda ya, sönüp gidebilir.

Juve, Bayern kalibresinde kulüplere yakıştırıyorum Arda yı. Zaten İngiltere ye gitmesini istemem, acayip bir oyun stili var EPL nin, uymaz Arda ya.

bence arda turan ispanya ligine gitsin bos alan bol bol var o alanlarda arda turan gobek atar. bence 30 milyon euro'ya satilsin

Ya niye bu kadar küçümsüyoruz Arda'yı.Tabi ki 30 milyondan bahsetmek biraz fazla olur ama bir Modric e verilen parayı Arda çok daha fazla hakediyor.Bence Arda kendini geliştirdi daha yaşı da genç ve doğru bir yere transfer olabilirse çok daha başarılı olacağından eminim.Kendine has bir tarzı var Arda'nın.Bu onu Arda yapan zaten.İyi bir teklif gelirse gönderilmeli büyük çapta bir futbolcu çünkü...

Bayern Arda için gelecek !

Galatasaray ve Türk futbolunun son dönemde yetiştirdiği en önemli yeteneklerden olan Arda Turan'a Alman devi Bayern Münih talip. Galatasaray'ın eski futbolcusu Fransız Franck Ribery'nin ve A Milli Futbol Takımı'nın yıldız ismi Hamit Altıntop'un da forma giydiği Bayern sezon sonunda Arda için Galatasaray'ın kapısını çalacak.

Htspor'un haberine göre, Almanya'dan alınan bilgilere göre, Galatasaray ve ardından da Marsilya'dan apar topar ayrılan Rİbery sezon sonunda da Bayern'den kopmak için hazırlıklar yapıyor. Ribery için La Liga'dan Barcelona ve Real Madrid teklif vermek için hazırda bekleyen ekipler. Beyern Münih'in de Ribery'den doğacak olan boşluğu iki kanatta da oynayabilen Arda ile doldurmakta kararlı olduğu ifade ediliyor.

Galatasaray'ın yanı sıra geride kalan yaz döneminde 2008 Avrupa Futbol Şampiyası'nda Ay-Yıldızlı ekiple sergilediği futbolla iyice parlayan Arda için Galatasaray'ın ne kadar bonservis bedeli talep edeceği bilinmiyor ancak olası bir transferde Türkiye rekoru kırılması bekleniyor.

Cevap: Bayern Arda için gelecek !

Türkiye'de gelecekleri 3-5 adamdan birisi normaldir o yüzden...

Arda

Gökhan Gönül

Semih

Mehmet Topal

Başka da Avrupa'da oynayacak ama unuttuğum Türk varsa affola...

Arda

Gökhan Gönül

Semih

Mehmet Topal

sercan(bursa)

volkan sen (bursa)

eren(kayseri)

özer hurmacı(ankara)

selcuk inan(trabzon)

hakan balta(biz)

barıs(biz)

Şimdilik bunlar geldi aklıma ama semihe katılmıyorum yası var 26 27 gidebilir yurtdısına ama top klas takımlara gitcegini zannetmiyorum.

sercan(bursa)

volkan sen (bursa)

eren(kayseri)

özer hurmacı(ankara)

selcuk inan(trabzon)

hakan balta(biz)

barıs(biz)

Şimdilik bunlar geldi aklıma ama semihe katılmıyorum yası var 26 27 gidebilir yurtdısına ama top klas takımlara gitcegini zannetmiyorum.

Bunları hangi avrupa külübü alcak :eek:

Hepsi iyi adamlar ama daha hiç birşey kanıtlamamışlar ..

Arda ile aynı kefene koyamazsınız...

Arda

Gökhan Gönül

Semih

Mehmet Topal

Avrupada oynayacak 100lerce oyuncu varda, Avrupa'nın dev takımlarında demek istedin heralde..

Bayern'e gelince, eğer Arda bizden gidecekse (ki asla istemem) bu Bayern yada Liverpool, veya Juventus türünde bir kulüp olmalıdır... Alman İngiliz liglerinin sıradan takımlarına gidecekse hiç gitmesine gerek yok, Arda artık çoktan pişmiş profesyonel bir yetenek... Ama dediğim gibi, hiçbir yere gidemez taraftar olarak elimizden gelen herşeyi yaparız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt