# Arda Turan [Transfer Haberleri] - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arda Turan [Transfer Haberleri]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bayern Arda için gelecek !

Valla hamiti verirlerse yanında muthis bisi olur parayla beraber.Sag acıgada bı arkadas alırız tamamdır transfer sezonu.

Yalnız beyler bu transfer olayı ciddi,Bayern'de ciddi,para da ciddi.

Bakalım.

Hamit + para versinler :D :D

Yalnız o tarz bi senaryo çok iyi olur.Fazla da uçmamak lazım.Hamit +10 milyon € çok iyi olur ama o parayı bi Manchester City verir şuan.Hamit + 5 Milyon € tarzı birşeye bile kabulüm ben.

Morgan-Uğur-Meira-Servet-Hakan-Topal-Hamit-Kewell-Lincoln-Barış-Baros

gibi bir 11'e sahip oluruz.Kewell hem sola geçer,Hamit gerektiğinde açıkta oynar.Hatta çoğu zaman.Öff.Güzel mi oldu ne :p :)

Yalnız o tarz bi senaryo çok iyi olur.Fazla da uçmamak lazım.Hamit +10 milyon € çok iyi olur ama o parayı bi Manchester City verir şuan.Hamit + 5 Milyon € tarzı birşeye bile kabulüm ben.

Morgan-Uğur-Meira-Servet-Hakan-Topal-Hamit-Kewell-Lincoln-Barış-Baros

gibi bir 11'e sahip oluruz.Kewell hem sola geçer,Hamit gerektiğinde açıkta oynar.Hatta çoğu zaman.Öff.Güzel mi oldu ne :p :)

Hamitin bonservisi 11 mn € gözüküyor +5 az olur ama 10-15 ideal olur ama biz sınırları zorlayıp boyle buyuk ve alt yapımızdan cıkan oyuncuyu bir lyon bir porto bir a.madrid gibi iyi pazarlamamız lazım hamit+25 muhtesem olur bence boyle bir satıs türkiyede son yıllardaki en akılcıl transfer olur

riberyi (bak yine özhan canaydın aklıma geldi kendimi zor tutuyom:mad::mad:)50 milyona filan verirler city veya reale,ordan alıdıkları paranın yarısını en fazla ardaya verirler,bizd e25e vermeyiz,okadar basit :D:D

Hamit + para mükemmel olur.Sağ kanadımız mükemmel işler hemde Kewell solda alışık olduğu yerde oynar.Kanatlara bakın: H.Balta-Kewell,Uğur Uçar-Hamit.Mükemmel yaa ama yanında verdikleri parada az olmamalı.Boru değil Arda'yı alıyolar.

Hamitin bonservisi 11 mn € gözüküyor +5 az olur ama 10-15 ideal olur ama biz sınırları zorlayıp boyle buyuk ve alt yapımızdan cıkan oyuncuyu bir lyon bir porto bir a.madrid gibi iyi pazarlamamız lazım hamit+25 muhtesem olur bence boyle bir satıs türkiyede son yıllardaki en akılcıl transfer olur

Çok güzel oldu da Hamit'i vermezler.

Bence Hamit'i verirler. Zaten Schweinsteiger ilk 11 den cikmaz asla. Hamit de yedek kaldigi icin mutsuz du son zamanlarda. ama Hamit gitse bile bize gelmez bence. Yine Almanya icinde kalmasi muhtemel.

ne olursa olsun arda'nın gitmesini istemiyorum evet futbolcu satmak bu işin bir gereği belki ama bu takımda o kadar adam var sadece arda ve mümkünse harry bu takımda sonuna kadar kalsın...çok açık söylüyorum arda'yla aynı takımı tuttuğumuz için gurur duyuyorum...

Arda iyi bir teklif gelirse bir Bayern'e bir Juve'ye gidebilir.Ama şu 30 35 milyonları silin aklınızdan.Abuk kaçıyor biraz bu rakamlar.Tabi ki çok değerli bir futbolcu ama vitrin önemli bu işlerde.Bende isterim 35 40 lara satılmasını...Bir de devamlı;zor alırsınız,bırakmaz bizi diyoruz ya neye dayanarak diyoruz akıl mantık çerçevesinde düşünelim biraz.Adam tam çağında ne zaman göndericez biz bu adamı..Böylesine bir futbolcu bizim kalibremizde takımlardan büyük takımlara sıçrama yapar zamanla.Ama bu 28 29 yaşında olmaz.En verimli,en genç çağında olur.Yani 20 li yaşların başında.Açıkça söyleyeyim bu işin içindeyken kişinin duygularıyla hareket etmesi yanlış.Edenleri görüyoruz bir jübile bile çok görülüyor,yüzlerine bakılmıyor.Vefasızlık abidesi oldu bizim takımımız bu konuda zaten o da başka bir olay.Bir de madalyonun öbür yanı var aslında.O gittiğinde takıma alt yapıdan Ardalar kazandırabilmek önemli olan o paralarla.Yani zamanın bir O.Lyon'u gibi olabilmeliyiz.Bunu yapabilecek nitelikli adamlarımızın olduğuna da eminim ama nedense paftan profluğa geçişte nedense hep bir tıkanıklık bir eksiklik oluyor futbolcularda.Bunu çözdüğümüz vakit oyuncuların ve dolayısıyla takıma kazandırılan paralar kulübü rahatlatacak ve başarıların gelmemesi imkansız hale gelecek.

Ben konudan biraz fazla uzaklaştım galiba ama sonuç olarak Arda'yı satmamak diye birşey yok ondan kazandıklarımız önemli olan maddi ve manevi...

Arda iyi bir teklif gelirse bir Bayern'e bir Juve'ye gidebilir.Ama şu 30 35 milyonları silin aklınızdan.Abuk kaçıyor biraz bu rakamlar.Tabi ki çok değerli bir futbolcu ama vitrin önemli bu işlerde.Bende isterim 35 40 lara satılmasını...Bir de devamlı;zor alırsınız,bırakmaz bizi diyoruz ya neye dayanarak diyoruz akıl mantık çerçevesinde düşünelim biraz.Adam tam çağında ne zaman göndericez biz bu adamı..Böylesine bir futbolcu bizim kalibremizde takımlardan büyük takımlara sıçrama yapar zamanla.Ama bu 28 29 yaşında olmaz.En verimli,en genç çağında olur.Yani 20 li yaşların başında.Açıkça söyleyeyim bu işin içindeyken kişinin duygularıyla hareket etmesi yanlış.Edenleri görüyoruz bir jübile bile çok görülüyor,yüzlerine bakılmıyor.Vefasızlık abidesi oldu bizim takımımız bu konuda zaten o da başka bir olay.Bir de madalyonun öbür yanı var aslında.O gittiğinde takıma alt yapıdan Ardalar kazandırabilmek önemli olan o paralarla.Yani zamanın bir O.Lyon'u gibi olabilmeliyiz.Bunu yapabilecek nitelikli adamlarımızın olduğuna da eminim ama nedense paftan profluğa geçişte nedense hep bir tıkanıklık bir eksiklik oluyor futbolcularda.Bunu çözdüğümüz vakit oyuncuların ve dolayısıyla takıma kazandırılan paralar kulübü rahatlatacak ve başarıların gelmemesi imkansız hale gelecek.

Ben konudan biraz fazla uzaklaştım galiba ama sonuç olarak Arda'yı satmamak diye birşey yok ondan kazandıklarımız önemli olan maddi ve manevi...

Ben arfa marsilyaya yanılmıyorsam 25 mn € gitti nasride arsenale ribery de bayerne modric tottenham fellainai evertona assagı yukarı bu rakamlara gittiler 25-30 ardanın bunlardan eksigi ne? he söyle dersen belki katılabilirim onlarda yönetici var pazarlamayı biliyorlar dersen eyvallah derim ama yok arda 25 30 etmez dersen eyvallahım olmaz.

Arda'nın fiyatını belirlemek o kadar zor ki,şu kadar paraya gitsin demek yakışmıyor hiçbir banknot onun değerini ölçemez!

Medya helal olsun..böylesine kritik uefa maçı arefesinde Arda nın aklını karıştırmak için binbir türlü tilkilik peşindeler..ayrıca yönetim Meira ya gelen teklif yok!! demesi üzerine medya mız halen yalan haber yapmaya devam ediyo..üzüldüğüm nokta önümüzde böylesine önemli bir avrupa sınavı varken medyanın bu takıntısı niye...

Hamit + para dusunulur. insallah yonetim bu takimi bi hic bozmadan sadece guc ekliyerek 3 sezon boyunca beraber tutar, ozaman gorun bu takimi. arda turan a simdi 10 ile 15 milyon arasi veriyorlar ise. ozaman sen bunu bir 30 milyona kadar cikar bakim.

Hamit + gelecekler bence ,eğer bu transfer haberi cacık değilse ,bayern aynı Hasan'da olduğu gibi Türk seyircisi için hemde iyi bir topçu için gelecektir.Gelecek sezon Hamit için girişimler olacaktır(En azından medya :) ) zaten bu aralar sakatlandı galiba yanlış hatırlamıyorsam. Arda'yı ise bir Sevilla da olduğunu varsaysak sene sonu Barca'ya 35 e göndermişlerdi muhtemelen .Ama bizim transferde alış ve satış durumlarımız çok acayip.O yüzden ben işin açıkcası fazla bir para kazanılacağını sanmıyorum Arda'dan .(Değeri tartışılamaz bile ama ).

Kayserililere mi bıraksak ne yapsak şu pazarlık işlemlerini :):)

Valla Ardanin yerinde olsam bu sezon sonu yada engec gelecek sezon sonu gitmelidir.Zaten iyi bir Galatasarayli para kazandirmadanda gitmez ben sahsen AVrupanin kaliteli liglerinde ve kaliteli takimlarindan birinde Ardayi gormek isterim.

Bayern iddiasına en yetkili yanıt!

Alman devinin Arda'yı istediği iddiasını, hem futbolcumuz hem de menajeri kesin bir dille yalanladı.

Bayern Münih'in Arda Turan'a talip olduğu haberlerine, genç yıldız ve menajeri Ahmet Bulut yaptıkları özel açıklamalarla nokta koydu. Beşiktaş derbisinden sonra kapalı tribündeki taraftarlara "Burada doğdum burada öleceğim" işareti yapan Arda konu hakkında, "Çok samimi duygularla söylüyorum. Benim işim G.Saray'da futbol oynamak. Transferi bir gram bile düşünmüyorum. Bu iş, menajerim ve G.Saray Kulübü arasında. Şartlar ne olursa olsun; en son noktada bana 'Arda, kulüpler anlaştı. Sen ne düşünüyorsun?' derler. Ahmet Bulut benim hakkımda söz sahibi kişidir. Sonuçta Başkan Polat ne derse o olur" diye konuştu.

BULUT: 'TEKLİF YOK'

Arda'nın menajeri Ahmet Bulut ise "B.Münih her zaman bağlantıda olduğum bir kulüp ancak Arda için bugüne kadar beni aramadılar. Böyle bir teklif olsa hemen G.Saray'a iletirim"dedi.

Kaynak: Sabah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt