# Arda Turan [Transfer Haberleri] - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arda Turan [Transfer Haberleri]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bayern Arda için gelecek !

sercan(bursa)

volkan sen (bursa)

eren(kayseri)

özer hurmacı(ankara)

selcuk inan(trabzon)

hakan balta(biz)

barıs(biz)

Şimdilik bunlar geldi aklıma ama semihe katılmıyorum yası var 26 27 gidebilir yurtdısına ama top klas takımlara gitcegini zannetmiyorum.

Bunlar bu fizikle bu mentalle giderlerse Avrupa'ya daha ilk maçtan bacağı eline verip yollarlar geri...

Daha çok yolları var.Eğer böyle giderlerse boldladığım 3 tanesi daha oynar Avrupa'da.

Ps: Servet'i unutmuşum İtalya Ligi gibi kapanan takımlar oynar oda...

Şuan avrupada oynayabilecek oyuncularla 3-4 sene sonra oynayabilecek oyuncuları karıştırmayalım ...

şuan için

Arda

M.Topal

G.Gönül

Servet

Semih

vs . vs .

3-4 sene sonrası için

Sercan

Eren G.

Özer

Barış

vs . vs .

Bu arada Servet ile Lugano La liga'da aynı takımın stoperleri olsa ne güzel olur :D

Türkiye Arda ve Servet'ten başka hiç bir oyuncu üst düzey Avrupa takımlarında (Bayern, Liverpool , Chelsea, ManU, Arsenal , Real Madrid, Barcelona, Lyon , Milan, İnter, Juventus...) oynayamaz.

Arda sezon sonunda Avrupa'ya gitmeli, ikinci bir Hasan Şaş vakasının yaşanmasını istemem.

Bizde Arda'yı keyifle izleriz Avrupa'da.

Bayernin teklif edecegi Para Tas catlasa 10 Milyon euro baska degil...Bunca yillik bayernin teklifinden kimse yüksek bi fiyat beklemesin..:) Arda Turana 15 Milyon ve üstü ancak Rus takimlari ve Ingiliz Kulüpleri Man city..Totenham..Everton..Arsenal gibi Kulüpler verir....

ama hic ama hic bir Bundesliga Kulübü 10 Milyon üstüne cikmaz...

Barça ile Real'de verir başkada kimse vermez ;)

Zaten giderse bu takımlara gitmesini istiyoruz ama Aslantepe açıldıktan sonra :)

Ben Arda olsam güzelim İngiltere Ligi varken asla Bundesliga'da oynamazdım, gerçi paraya bakar bu işer.

Arda'sız bir Galatasaray şuan için düşünmek imkansız.Aslantepe'de oynadıktan sonra satılması düşünülebilir. O zamana kadar belki yeni bir oyuncu daha bulursak onun gibi tabi ki...

Millet Münih'i amma küçümsemiş yahu.Alamazlar falan diyenler olmuş.Almak isteseler çok da rahat alırlar bence.Ama Arda gitsin istermiyim?Tabii ki hayır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt