Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akıl hocası Emre abisi bu transfer için onay vermiş mi?
Asıl fikir ondan çıkmıştır zaten.
Şöyle demiş olabilir;
"Bak kardeşim ben şimdi şikecilere gidiyorum onların durumunu biliyorsun acil şampiyonluk gerekiyor.
Bunun içinde federasyon ve kurullar tamam geriye bir tek vitesi arttırmış GALATASARAY kalıyor.Sende oraya gidip görevini en iyi şekilde yaparak ortalığı karıştırdınmi tamamdır."

Hadi satılmış medya'yi anladık parasıyla haber yapıyorda ya burdakilere be oluyor da bu bitik herifi istiyorlar?
Yoksa burdakilerde mi mamalanmiş?

Buraya da yazalım bu ne idüğü belirli gelirse apoletimi sökerim

arda-burak-emre_5803.jpg
sunlara bak
evlat olsalar sevilmezler...

Şöyle demiş olabilir;
"Bak kardeşim ben şimdi şikecilere gidiyorum onların durumunu biliyorsun acil şampiyonluk gerekiyor.
Bunun içinde federasyon ve kurullar tamam geriye bir tek vitesi arttırmış GALATASARAY kalıyor.Sende oraya gidip görevini en iyi şekilde yaparak ortalığı karıştırdınmi tamamdır."

Hadi satılmış medya'yi anladık parasıyla haber yapıyorda ya burdakilere be oluyor da bu bitik herifi istiyorlar?
reis sana kitap alıntılı imza buldum

51126

Şöyle demiş olabilir;

Hayır renkdaş durum şu: Forumumuzda dikkat çekmeye çalışan sorunlu gençler ve fenerli troller mevcut. Bazı gençler Galatasaraylıdır ama ters yorumla ilgi alaka ararlar. Aka kara, karaya ak der bunlar. Bunlar zararsızdır başta sinir bozar sonra sallamazsın.

Bir de Galatasaraylı görünen ve mesaj sayıları binleri bulabilen fenerli troller var bunların rütbeleri seni aldatmasın. Galatasaray'ın aleyhine olan şeyleri savunurlar akıl mantıktan uzak. Zekalarınca burada algı kasarlar. Bunları transfer dönemlerinde kabak gibi farkedersin adeta sellektör yaparlar.

Aslında bazen işede yarıyorlar oyuncularımızın aleyhine insanları kışkırtıp buralarda mundar ettiriyorlar. Bizim anlık tepki sever renkdaşlarımızda bunların gazıyla oyuncuyu küstürürler. Sonrada adamı satamıyor diye yönetime sallarlar. Neyse bu böyle uzar gider. Vaktim olsa yönetimle temasa geçip bunları tek tek ayıklarım fakat uğraştığıma değecek kadar önemleri yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt