Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kiralama içindi o teklif ve kötü bir benzetme yapmış, yani?. Aynı Ardaya aziz Galasaray ın verdiğinin 3-4 katını verdi gitse o zaman giderdi kiralama teklifine komik dedi diye asalım mı Arda yı ?
gitseydi. silahla dolasan, oraya buraya satasan, kari kizla kafayi yemis bir herifin bizim kulüpte isi YOK. Bende GSliyim sende GSlisin, bizi alsinlar takima o vakit? bizim vakamiz yok, imaji kötülemeyiz.
Adam daha ispanyadaki evin kirasini ödememis, 300bin euro ceza yollanmis bu hirboya

Galatasaray beni hiçbir zaman istemedi. İnanıyor musunuz buna? Komik bir teklif geldi diye bir lafım var benim, onlar bunu söylerler. Komik teklif neden demiştim biliyor musunuz? Çünkü basında gazetecilere söyleyip, söylemişlerdi. Mustafa Cengiz’i, şimdiki yönetimi ve hocamızı ayrı tutuyorum. Bu konuda onlarla ilgili hiçbir şey yok. Ama daha önceki yönetimden hiç kimse beni istemedi. İlk Barcelona’ya transfer olduğumda 6 aylık dönemde boştum, müsaittim. Gazetelere haberler, kamuoyu yoklaması… Bu yüzden komik dedim, söyleyemiyorum. Yani Galatasaray yönetimine ve başkanına cevap olmaz diye söyleyemiyorum. Bir Galatasaray başkanı ‘Arda ekonomiyi tercih etmiştir.’ dedi. Nasıl ekonomiyi tercih edeyim. Hayatımda iki tercih hakkı oldu mu da ben ekonomiyi tercih ettim. Galatasaray benim camiam. Galatasaray başkanına veya başka insanlara benim cevap vermem doğru olmaz. Ama ben Galatasaray’a hayatım boyunca hiç yanlış yapmadım. Ben 13-14 milyon Eurolar kazandırarak gittim. Dünyanın her yerinde Galatasaraylıyım diye söyledim. Ben rakiplerimizden de teklif aldım. Be yaptığım ve hangi cevapları verdiğim ortadadır. İsteyen istediğini söyleyebilir. Bu söylediklerimde yine Mustafa Cengiz ve Fatih Terim’i ayrı tutuyorum. Ayhan Hoca ile Igor Tudor oradaydı. Onlara da sorsunlar. Gelmedi, Galatasaray beni istemedi diyemiyordum. Utanıyorum, insanlara ne diyeyim. O zaman da oynarken Galatasaray beni istemedi. Kamuoyu yoklaması yapıyorlar, biraz taraftar, birkaç mesaj aman. O zaman tamam, aman. Ne yapayım ben Galatasaraylıyım. Ama Başakşehir ile en büyük hayallerimi yaşayacağım inşallah.

Sen de bunu yedin mi Demir bey ?

Hadi herşeyi geçtim futbol olarak ne verecek bu herif bize.Belhanda gönderilip no 10 na bu geçecek görünen.Başakşehirdeki görüntüsü emekli gibi.Yine yanlış 1 hamle.Bu seneyi tamamen çöpe attık.

Kesin 1 milyon euroyu kabul eder. Minimum 2.5 vereceklerdir sonra kimse ağlamasın galatasaray'ın borcu var falan diye. Sonra beşiktaş gibi olmuyoruz diye kendimizi kandırıyoruz.
33 yaşındaki babele 2.5
33 yaşındaki falcaoya 3
Ocakta 33 yaşında olacak olan ardaya 2.5 yıllık

sözleşme oh ne güzel bu adamları gönder o saatten sonra gönderebilirsen. 5 sene boş beleş selçuk denen zararlıya baktık yetti mi yetmedi gittik donk'un sözleşmesini 1.8 milyona çektik. Bizde yeni transferin maaş başlangıcı 2.5 milyon euro.

Yiyin anasını satayım son vurgunlar nasıl olsa

ne 1 mio su manyak mısınız siz ula, Taşdemir'e verilen kontrat neyse ondan bir kuruş fazlasını veren haindir. İlla peşin çalışırım diyorsa Selçuk'la aynı maaş verilsin. PTT seviyesi futbolcuya para saçtıracak romantik taraftarlarımız.

Fatih Terim'in yeri gerçekten ayrı benim için kötü gidişata rağmen hala sonsuz güveniyorum Fatih Hocaya. Sokaktaki rastgele bir insandan konuşmuyoruz Fatih Terim söz konusu olan eleştiririm yeri gelir sinirlenirim ama Fatih Terim'in yeri ayrıdır

Buna rağmen Arda Turan'a gerçekten gerek var mı hocam ? daha öncede böyle radikal kararları oldu bir şekilde hep haklı çıktığını gördük de Arda Turan'dan ne beklentisi var ki hocanın gelip futbol takımımıza ne katkı sağlayacak ?

Yanliz bir gercek var. Iyi gunlerinde, biraz parladiklarinda hem Fatih Terim hem Arda, Galatasarayin onlara ihtiyaci varken gitti. Fatih Terim once Milan' a gittigi zaman. Ardindan hala hatirladigimda kendisine eksi yazdigim, demirorenle anlasip biz sampiyonlar liginde iken, herseyi ortada birakip kacarcasina gitmesi. Egosunu tercih etti. Ve ne zaman dondu? En zayif zamaninda. Galatasaraya tercih ettigi, Milli takim ve demiroren kapiyi gosterdiginde. Egosu, ozguveni en kotu durumdayken.

Arda da en kotu durumunda.

Ihtiyac varken, kariyerinin ust noktasinda Galatasaray diyen var mi? Yok.
Bunu beklemek bugunun endustriyel futbol sartlarinda tabi ki asiri romantizm ama
Hem Fatih Terim hem Arda'nin onceligim, tek gercegim Galatasaray vb gibi aciklamalarida gerceklerden az biraz uzak. Oncelik her ikisi icinde egolari oldu.
Bu tarz aciklamalarin hic bir degeri de yok. Kisiler islerini iyi yapsin yeter. Asiri duygusalligin ve buyuk laflarin, bu ulkeye ve Galatasaraya getirisinden cok goturusu oldu hep.
Bi Totti degiller

YAZİKLAR OLSUN DOGRUYSA
M.CENGİZ İSTİFA
FTORLA BERABER KAPİNİN ÖNÜNE KONMALİ
GENEL KURUL GOREVE
GALATASARAY'A BUYUK İHANET VAR

ub.mesaji

Hiçbir katkı vermeyeceğini bile bile gelsin diyorum.. Ne kadar karakter olarak dibe vursada zamanında bizden aldığı maaşın 3-4 katı teklifte bulundu Fener.. Aziz'den gelen 5 milyon euroyu reddetmesini unutmadım.. Buyursun gelsin arkadaş..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt