Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunuda alırlar kesin apo albayrak ın vizyonu ve çapı bu kadar birde yıllık 3 m euro yapıştırırlar hoca evladım benimle aynı maaşı alsın hakkı onun der nerde hantal el freni sakat 40 a dayanmış adamları doldurun bakalım şu kulüp satılsa satın alan suratınıza bakmazda el mahkum

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gelsin gelsin.
Artik takim icinde A dan Z ye neler olup bitiyor, antrenmanda hangi futbolcu hocaya ne söyledi Ridvan Dilmen denilen sam seytanindan ögreniriz.

IMG_8928.JPG

Galatasaray'da Arda Turan sesleri giderek yükseliyor. Galatasaray-Başakşehir maçı öncesi Fatih Terim'in elini öperek gündeme oturan tecrübeli yıldız, yuvasına dönmek için her yolu deniyor. Arda'nın boş mukaveleye imza atmaya hatta para almamaya bile hazır olduğu öğrenildi.

TERİM'E BASKI YAPIYORLAR
Arda Turan'ın Fatih Terim'e yakın olan isimleri dönüş konusunda ikna için devreye soktuğu da belirlendi. Bu isimlerin tecrübeli teknik adama baskı yaptığı öne sürülüyor.

BAŞAKŞEHİR DÜNDEN RAZI
Başakşehir Arda ile yolları ayırmaya çok sıcak bakarken, bir iddiaya göre tecrübeli yıldız, Galatasaray'a transferi konusunda Barcelona kulübü ile bile görüşme yaptı.

BARCELONA PARA İSTEMEYECEK
İspanyollar sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Arda için ücret istemeyecek. Yıldız futbolcunun yakın çevresine, "Para önemli değil. Yeter ki G.Saray'a döneyim" dediği belirlendi.

32 yaşındaki futbolcu Arda Turan, Fatih Terim'in yanına gitmesiyle ilgili yaptığı açıklamada "Önceden planladığım bir şey değildi. Anlık bir olaydı. Fatih hocayı görünce gittim ve elini öptüm." diye konuşmuştu.

Webaslan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yahu hala bu adamı isteyenler var , şaşıyorum..

Yıllar öncesinin 66 numarası gibi oynayacagını düşünenler var, hayretler içindeyim..

Mental olarak, fizik olarak bitik, yaşı 32 ye gelmiş, yıllardır topu unutmuş, futbolu bırakmış problemli bir adamın bize faydalı olacagını düşünen asırı iyimser arkadaşlar, uyanın.. Bu forma kutsaldır diyorsunuz yaa.. Onu hatırlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt