Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir el öptü diye iş nerelere geldi.Bu adam değil miydi miletin karısına yazıp hastane basan, kampta babası yaşındaki adamın boğazını sıkan,milletle alay edercesine gülerek sahadan çıkan. Daha bir sürü şey, bunu mu layik görüyorsunuz Galatasaray'a. Böyle biri mi temsil edecek koskoca asırlık çınarı. Siz de sanıyorsunuz ki burada başarıdan başarıya koşacak. Kulüp uçurumdan aşağıya yuvarlanıyor tutanı yok.

Ben inanmiyorum gelecegine. Bu haber yalan olmali. Aksine inanmak istemiyorum. Karakterini, kisiligini vs gectim futbolu dahi bitik. 33 yasinda ve basaksehirde dahi oynayamayan bir adam(!)dan bahsediyoruz. Daha gecen gun bundan sonra futbolcularin gecmisine yatirim yapmayacagiz dediler. Artik Galatasaray’da kariyerinin sonuna gelmis futbolcu gormek istemiyorum. Burasi basariya ac olanlarin takimi huzur evi degil.

Hayırlı olsun büyük kaptan yuvasına hoşgeldi

Yabancıları adam etse yeter
Yabancıların da karısına sarkmasın sonra? Ama idmanda tabanca sesleri duymak değişik ve motive edici olabilir denemek lazım. Aydıncım, ya kendi eski haline hızlı bir dönüş yaşıyosun ya da çok çaresiz bir durunda olmalısın. Bu yazdıklarının başka bir açıklaması olamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt