# Arda Turan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arda Turan

Cevap: Arda Konusunda Resmi Siteden Açıklama!

arda turan umarım ispanyada çok başarılı olur ve GalataSaray formasını bir daha giymez.

Twitter yorumcuları hala girişim var diyor. Allah'ım lütfen Arda gelmesin lütfen lütfen lütfen.

Arda fln gelseydi boykot yapar futbol maçlarını izlemezdim.

Allah korusun.

Galatasaray batti.. Galatasaray Avrupa'da yok diye kaptan oldugun halde ilk gemiyi sen terk et. Hemde Hasan gibi, Umit gibi gercek GALATASARAYlilar takimi gelip sahiplensinler.

Galatasaray, belkide tarihinin en guclu gunlerini geciriyor.. Galatasaray Sampiyonlar Ligi'nde diye bas gel.

Ben Arda'nin kasti bu haberleri cikarttirdigini dusunuyorum. Sonucta Gokmenle cok yakindi. Akli sira yol yapmaya calismistir, nabiz yoklamistir ve agzinin payini almistir umuyorum.

Belki bir girişim olmuştur GS tarafından ama şu dönemde gelme ihtimali %0 bile değil.

Melo'nun alınmaması ile Arda'nın alınması aynı hayal kırıklığını yapar bende.

arkadas bu gazeteler nasil atabiliyorlar boyle AMK, gazetesi.

insanda biraz haysiyetm seref olur, tamam atacaksan mantikli at AMK gazetesi, yok tevez, yok dzeko, yok arda. isminde meymenet yok AMK gazetesiymis... isminden belli seref yoksunlari olduklari.

ne kadar yanli olsada bir tek ntvspor kaldi.

bitmediniz gitti.

İBRAHİM SETEN ‏@ibrahimseten

Hamit-Burak'ın G.Saray'a geleceğini herkesten önce söylüyordu Haluk Ulusoy'un oğlu @saffetulusoy .. Arda ile ilgili neler yazıyor, göz

En yakın arkadaşı Saffet Ulusoy'dan Arda transferiyle ilgili yorum: "Neden olmasın? G.Saray bu, ne yapacağı belli olmaz.."

DE FACTO: G.Saray'ın yalanlaması "şeklen" yapılmış. Arda G.Saray'a dönmek istediğini söyledi. G.Saray da menajeriyle görüştü. Çok net!

böyle bir seyler var ne kadar dogru bilmem.ama Saffet Ulusoy varsa bir az inanmak lazim.girisimler olmus,bizdenmi yoksa Arda tarafindan söylemiyor

Galatasaray batti.. Galatasaray Avrupa'da yok diye kaptan oldugun halde ilk gemiyi sen terk et. Hemde Hasan gibi, Umit gibi gercek GALATASARAYlilar takimi gelip sahiplensinler.

Galatasaray, belkide tarihinin en guclu gunlerini geciriyor.. Galatasaray Sampiyonlar Ligi'nde diye bas gel.

Ben Arda'nin kasti bu haberleri cikarttirdigini dusunuyorum. Sonucta Gokmenle cok yakindi. Akli sira yol yapmaya calismistir, nabiz yoklamistir ve agzinin payini almistir umuyorum.

Anlattığı hikayeye Arda nın ne ihtiyacı var. Adam daha 2 ay önce Uefa kupasını kaldırdı ve takımının en önemli oyuncularından biri. Bu sene de 10 numaralı formayı vercekler. Sallamak güzel. Ayrıca kaptan oldu diye ömür boyu GS da kalcak diye bir kural mı var. Adam kaç senedir gitmek istiyodu ilk ciddi teklif geldi ve gitti. Geçen sene şikeliligin ne olcağıda belli değildi Eylülün ortasında açılmıştı.

Cevap: Açıklama

---

Dönerse bu biraz ;

" Abi ben bi İspanya'ya gidicem... Siz buraları biraz toparlayın. Bir ara uğrarırım " gibi bir şey olmazmı...:Z6:

Anlattığı hikayeye Arda nın ne ihtiyacı var. Adam daha 2 ay önce Uefa kupasını kaldırdı ve takımının en önemli oyuncularından biri. Bu sene de 10 numaralı formayı vercekler. Sallamak güzel. Ayrıca kaptan oldu diye ömür boyu GS da kalcak diye bir kural mı var. Adam kaç senedir gitmek istiyodu ilk ciddi teklif geldi ve gitti. Geçen sene şikeliligin ne olcağıda belli değildi Eylülün ortasında açılmıştı.

Skibbeli sezondu galiba, Arda ligin ikinci yarisindaki cogu mactan sonra; "ben ikinci kaptan olmam" gibi bir ton kuruntu yapti ve ertesi sezon amacina ulasti. Hagi, Metin Oktay'in giydigi 10 numarali formayi istedi ve giydi. Sikecilerden aldigi 5 milyon Euroluk teklif ile akili celindi ve kazandigi para asagi yukari 3 kat artti. Ulan Galatasaray bu adama daha ne yapmaliydi? Kulubun ismini Ardasaray yada GalatArda falan mi yapsaydik?

Siz istediginiz kadar savunun, Arda Galatasaray kaptani olarak gamisini terkeden kaptan damgasi yemistir cogu kisinin gozunde.

Burak elestiriliyor, Selcuk elestiriliyor.. Bakin bu adamlar Trabzonspor'u zerre oyalamadan karar verdiler. Arda ise son ana kadar yuvada kaldim deyip piyasada transfer edecek oyuncu kalmadiktan sonra bir anda birakip gitti. Galatasaray'in Arda'ya kazandirdiklarindan sonra, takim kaptani olarak takimini dipteyken birakip gitmesi herseyin kopma noktasidir. Paraysa para, kaptanliksa kaptanlik, populerlikse polulerlik, 10 numrali formaysa 10 numrali forma, uzerine bir takim sistemiyse takim sistemi. Galatasaray daha ne yapacakti bu adama?

Ayni seyleri tartisip parmaklarimizi yormak yersiz. Zaten yalanlandi da. Arda istemeden de olsa iyilik yapti bize. Top eveleyip gevelemeden derbi kazanir olduk, derbi.

off sizde amma yaptiniz, aile icinde olur öyle seler. arda gelince yine Galatasarayda oynayacakdir bence buna hazirlanin.. cokda iyi olacakdir

Muhabir: Avrupa'ya gitmek ister misin?

Semih: Gelecek sezon zaten gidicez.

:tiphat:

Hasan Sas: 2002'de Liverpool'dan teklif almistim. O donem Galatasaray'dan daha buyuk oldugunu dusunmedigim icin gitmedim.

Üst Alt