# Arda Turan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arda Turan

Cevap: Arda Konusunda Resmi Siteden Açıklama!

Bayan Oktay: Secimini yap, ben mi Galatasaray mi?

Metin Oktay: Ga'asaray, o daha vefali.

Bazıları burda sanki Arda yla arkadaşlık yapmış gibi Arda nın karakterini Gs lılığını tartışıyo siz Saffet Ulusoy dan daha mı iyi tanıyonuz Ardayı adamın en yakın arkadaşı. Çok güzel anlattı bugün twitterda.

Gİtmedide kıymeti çok bilindi adamın. Son senesinde hiç suçu yokken yuhalanarak küfredilerek laptop atılarak gönderildi.

Hasan sonralari cikip gitseydim kariyerim icin daha iyi olurdu dedi ama pisman degilim diye ekledi. Senin dedigin olay taraftarin ayibidir, Hasan'in degil. Zaten taraftarin son 10 senedeki yaptiklarina bir goz atarsan ne kadar tutumsuz, vefasiz ve karakterden yoksun bir taraftar oldugumuzu gorebilirsin.

Şu takımda Arda olsaydı çok ama çok katkı sağlardı. Ama gelmemesi doğru olandır:

- Gidiş tarzı hoş olmadı (kalıyorum dedi gitti). Tepki görür.

- Kendi kariyeri için Avrupa'da kalmalıdır. Gitmek istiyorum demesi bile onu iyice küçültecektir.

- A.Madrid 13 milyon Avro'dan aşağı satmaz. Böyle bir parayı vermeye gerek yok ki bu paralara başka kulübe satarlar zaten Arda gitmek istiyorsa.

Burak Bozdağ ‏@aburakbozdag

arda gsaraya dönmek istediğini hem ahmet buluta hem fatih terime hem de atletico madrid kulübü yönetimine resmen iletmiş.

siteden yapılan yalanlama tamamen şeklen.terim ve başkan istiyor.

arda konusunda öğlen yazdığım bilgiler bir yöneticimiz ve ahmet bulutun yakın arkadaşı bir menajerden idi.

şimdi ise ailesinden bir birey bu bilgileri aktardı.yarın gazetelerde de bunları okuyacaksınız.

arda turan'ın sözleşmesinde türkiye önceliği gsarayda diye madde var.

çok sevdiğiniz ve evleneceğiniz kadın, ''iş piyasam türkiyede yurtdışında kalıcı yaşayamam'' dese siz ne derdiniz?

arda dönerse de elbette minimum 12milyon eurodan döner.şimdilik durum bu.hepinize iyi akşamlar.

Gelir ...alinmayan kupayi aldiracam derse gelir...!!

Ama yapabilirmi?

Bence hayir..

Suarez bunu yapabilir. .

Basalim parayi vuralim kirbaci..!

Arda geldi diyelim Amrabat alındıktan sonra neden geliyor çok saçma buna kafam bozuluyor sadece.

Lincoln'ün üzerindeyken 10 numaralı formanın pazarlığını yaptı şimdi gelip yapsın bakalım. O formanın yeni sahibi sert kaya, o bir reis :D 12 milyon euroymuş çocuk mu eğlendiriyor bu kulüp ! Gidiyorum de git, geliyorum de gel oh ne ala memleket. Oyuncağın mı bu kulüp. Lütfen orada kal bu huzuru bozma.

Gelmesini istemiyorum ama gelirse 4-2-31 oynarız. orta 2li Selçuk-Melo önlerideki 3lünün solu amrabat sağı hamit ortası arda ileride burak

Bence 4-3-3 oynarız gelirse. Hamit-Melo-Selçuk ortadaki üçlü. Kanatlarda Amrabat ve Arda ilerde Burak. Eğer böyle olursa yabancı kontenjanında birtane yer açılıyor sol bek alınabilir belki. Ama tek forvet olursak yedekte Elmander, Umut, Necati 3ü birden fazla olabilir.

arda gelirse takımın çarkına çomak sokmuş olur çok net. ilerde oyansa elmanderi oynatamazsınız takım presi aksar. orta sahada oynatsanız amrabat yedek kalır, motivasyonu düşer, verilen paralar çöpe gider. bence gelmesi çok gereksiz.

Tamam dargınlık, kızgınlık olabilir, pekala istemeyen de olabilir Arda'yı, saygı duyarım ama abartıp olayı nefrete dönüştürmek yanlış. Arda'ya gidişi ve sonraki süreç için en çok kızanlardan biriydim belki de ancak ortada Emre, Tuncay, Volkan muamelesi yapılacak bir durum da söz konusu değil. Bu transferde tek olumsuz baktığım ve beni rahatsız eden taraf 1 yıl önce takım kendisi etrafında yeniden yapılanırken son anda takımı terk eden kendisinin uğuruna büyük yatırım yapılan Amrabat'ın harcanmasına değeceği mi? Bu sorunun cevabı sadece Fatih Terim'de. Eğer yüz üstü bırakıldığını düşündüğümüz, Galatasaraylılığından şüphe duyulmayan Fatih Terim bu transfere onay veriyorsa, istiyorsa bize söz düşmez. Sonuç olarak gelsin diye yolunu gözlemem ancak gelirse de elimden geldiğince destek olmaya çalışırım.

Arda'ya ben de herkes gibi çok kızdım, hatta şımarıklığından ziyade bazı yabancılara olan tavırları rahatsız etti.

Şimdi mantıklı düşünüp gelmesin demem gerekiyor, zorluyorum mantıklı düşünmeye, olmuyor ama, bir arkadaş ta belgesel paylaşmış Transfer Nöbeti'nde, izleyince o gencecik çocuğun ilk zamanlardaki hali, yetenekleri geldi aklıma.

Ne kin tutmaya gerek var, ne de içimizden yetişen bir değere sırt çevirmeye, şu an nasıl katkı verebileceğini ve yabanı kısıtlamasını düşünüyorum, ve gel be Arda diyorum, şu efsane kadronun en önemli dişlisi ol, Atletico ile yaptığını kendi takımınla yap.

Şöyle bir kadro düşünsenize:

463040_Galatasaray_SK.jpg

Edit: Kadro eklendi.

bence şurası net yani bu konuda çok eminim

arda ben dahil bu forumda ki herkesten daha iyi bir galatasaray lı.yani taraftarlıksa arda bence hepimizden daha iyi bir galatasaray lı bence problem burda değil zaten.yani gerçekten zannediyormusunuz ki çok istenilen melo arda dan daha fazla galatasaray ı seviyor,cidden varmıdır sizce öyle bir dünya.ama ben zaten problemin burda olduğunu düşünmüyorum ,yani taraftarın arda yı istememe nedeni bu değil,nasıl ki sabri trasnferini hiç istememişsem bir insan sırf gs li diye gs de forma giymemeleri bence diye belirtmiştim,sabri trasnferinde(sabri en iyi ihtimal eskişehir ayarında takımların topçusu bence hala da fikrim öyle)arda da ise durum buda değil ondan daha yetenekli ondan daha iyi istatistiklere sahip bir türk oyuncu yok bence kesin ve net.arda bir türk olmayıp yabancı bir futbolcu olsaydı ve bu istatistiklere sahip olsaydı forum yıkılıyordu Allaaaaah,arda mı geliyor diye,ARDA konusunda bu çelişkinini en büyük nedeni en büyük nedeni arda nın gereksiz konuşmaları 2.si arda nın zamansız gidişi,3.sü bazı vede çoğunluklu gs taraftarının fb medyasının yönlendirmesini görememesi,bize gelmesinde isterse fb ye gitsin diyenleri de görünce insan yuh artık diyor,emin olun fb hava da kapar arda yı nerde bulacak hem türk hem böyle adamı bir daha ama dedim ya arda bizlerden daha iyi bir gs li eminim o yüzden zaten gitmez fb ye.

arda gelip topunu oynasın ağzını açmasın taraftar yuh çekerse söz konusu galatasaraysa gerisi teferruattır desin ,yuh çekene de eyvallah desin ağzını açmasın görün seneye arda yı istemeyenleri o zaman.

Gerçek anlamda Arda'nın gelmesine karşı çıktığım tek bir konu var:

Ahmet Bulut Gs'den gittiğinin 1-2 milyon Avro üstüne geri gelir. Atletico sıkmaz demiş.

Bu ne demek ya?!?!? Böyle bir transfer rasyonel midir sizce?!?!

Ayrıca onun açısından, Arda'nın kız arkadaşı Türkiye'de diye ve şu anda yakın arkadaşları takımda diye başarılı bir sezon sonrasında İspanya'yı bırakıp buraya geliyorsa önce bir psikiyatrik yardım almalı bence.

Seneye kontenjan 5'e düşeceginden, şayet gelıyorsa hiç düşünmeden alınmalı..

Üst Alt